
Zdradź jeśli możesz jak rozwiązałeś regulację stóp bramy i inne jeżeli są.
Z Datronem tu nie ma wiele wspólnego . No chyba żeby brać pod uwagę sposób obudowania maszyny - prosty, oczywisty i bez wydumanych detali. Być może niektórzy Koledzy czytają wątek trochę powierzchownie, albo nie znają dokładniej budowy Datrona. Rozwiązania techniczne i konstrukcja elementów maszyny jest całkiem inna. Do tego sterowanie, napędy i cała filozofia również odmienna. To tak obiektywnie.bh91 pisze:Niemcom? Chodzi o Datrona?
Kawy mało bo i godzina była późna podczas pierwszego uruchomieniakamar pisze: I kawy niewiele zostało
Mnie do pełnej profeski brakuje harmonijek. Wiem że koronowskie są dość drogie ale przy takim sprzęcie ...
Każda stopa przed zablokowaniem ostatecznym jest precyzyjnie regulowana. Najpierw ustawiamy jedną stopę za pomocą poziomicy maszynowej z podziałką 0,02mm/m, następnie płaszczyznę tą przenosimy na drugą stopę za pomocą liniału i tej samej poziomicy. Po regulacji elementy na stałe lączymy z granitem.4FUN pisze: Zdradź jeśli możesz jak rozwiązałeś regulację stóp bramy i inne jeżeli są.
Chodzi chociaż by to to że konstrukcja Datrona, jeśli chodzi bramę, jest bardziej delikatna w porównaniu do konstrukcji Gaspara. Fakt również stosują stół granitowy jednak brama nie jest taka masywna za to efekty nadrabia wysokoobrotowym wrzecionem ( wkładają Jagera oraz GMN ) a obróbką HSM. Warto pooglądać filmy na YT jak to chodzi jednak zapewniam ,że na żywo efekt jest jeszcze lepszy. Miałem okazję widzieć to kilkukrotnie, generalnie jestem od dawna zakochany w ich maszynkach251mz pisze:Rozwiń proszę swoją myśl...gasolin pisze:Rozwiązania techniczne i konstrukcja elementów maszyny jest całkiem inna. Do tego sterowanie, napędy i cała filozofia również odmienna
Na zdjęciach wszystko widać4FUN pisze:Stosujesz jakieś podkładki czy śruby regulacyjne