Pręcik to stalka HSS 3.5x2 mm, wybranie na 7mm. 100 szt. do zrobienia.



kamar pisze:dobry jest.


jasiu... pisze:Jaki przyrząd - a kostka, którą mocujesz do magnesu z ośką (dałbym łożysko) i wybranie w tej ośce, żeby stalkę tam mocować. Wkładasz stalkę, robisz jeden skos (ośka zablokowana na pierwszym zderzaku), przekręcasz na drugi zderzak i robisz drugi skos, a na końcu, kręcąc ośką (oś ośki pokrywa się z osią twojego promyka w stalce) szlifujesz promyk kręcąc ośką.

Ma być gładki i wyciąć zadzior w blaszce 0.3. Ale z frezem na 62 HRC nie pójdę

raczej nie
To byś wiedzał, że będzie dotąd kombinował aż się samo zrobi

kamar pisze:To byś wiedzał, że będzie dotąd kombinował aż się samo zrobi
kamar pisze:Na razie dostałem dwa wzory i dwa rysunki - Nic się nie zgadza