Bezprzewodowe Grbl

Rozmowy na temat układów elektronicznych sterowania obrabiarek CNC
Awatar użytkownika

tanifon
Specjalista poziom 3 (min. 600)
Specjalista poziom 3 (min. 600)
Posty w temacie: 1
Posty: 631
Rejestracja: 22 lis 2008, 13:59
Lokalizacja: 3miasto
Kontakt:

Re: Bezprzewodowe Grbl

#61

Post napisał: tanifon » 14 sty 2023, 19:30

cos probowales z linuxcnc ?


Skaner 3D, gigantyczne rzeźby, piła motorowa..


tristar0
Lider FORUM (min. 2000)
Lider FORUM (min. 2000)
Posty w temacie: 2
Posty: 2847
Rejestracja: 21 sty 2020, 17:48
Lokalizacja: Toruń miasto Tadeusza R

Re: Bezprzewodowe Grbl

#62

Post napisał: tristar0 » 14 sty 2023, 19:54

tuxcnc pisze:Czytam te twoje relacje i przychodzi mi do głowy tylko porównanie z socjalizmem
czyli twoje tematy wójek Breżniew i buzieki na niedźwiedzia osz ty nasz słodziaku ,szkoda że cię czas posunął bo się zrobiłeś zgorzkniały tetryk ,mimo tego że czasem jednemu pomożesz to w zamian dziesięciu dowalisz . :(
Mam wyrypane na wszelkiej maści proroków ,mędrców i wszystkich którzy stawiają się ponad innymi ,i tak ich zjedzą robaki

Awatar użytkownika

tuxcnc
Lider FORUM (min. 2000)
Lider FORUM (min. 2000)
Posty w temacie: 7
Posty: 7870
Rejestracja: 26 lut 2011, 23:24
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Bezprzewodowe Grbl

#63

Post napisał: tuxcnc » 14 sty 2023, 21:03

tristar0 pisze:
14 sty 2023, 19:54
czyli twoje tematy wójek Breżniew i buzieki na niedźwiedzia osz ty nasz słodziaku ,szkoda że cię czas posunął bo się zrobiłeś zgorzkniały tetryk ,mimo tego że czasem jednemu pomożesz to w zamian dziesięciu dowalisz . :(
Mam podejrzenia graniczące z pewnością, że w weekendy dopada Cię choroba filipińska, co by doskonale tłumaczyło odkopanie starego i porzuconego tematu...
Merytorycznie, to projekt https://github.com/bdring/Grbl_Esp32 został porzucony przez autora, zresztą jak najbardziej słusznie, i zastąpiony przez https://github.com/bdring/FluidNC, który całkiem dobrze działa na płytkach Makerbase, np. MKS DLC32, dostępnych w bardzo atrakcyjnej cenie (~75 PLN z wliczoną wysyłką).
Czyli wychodzi na to, że miałem rację...


tristar0
Lider FORUM (min. 2000)
Lider FORUM (min. 2000)
Posty w temacie: 2
Posty: 2847
Rejestracja: 21 sty 2020, 17:48
Lokalizacja: Toruń miasto Tadeusza R

Re: Bezprzewodowe Grbl

#64

Post napisał: tristar0 » 14 sty 2023, 21:13

tuxcnc pisze:Mam podejrzenia graniczące z pewnością, że w weekendy dopada Cię choroba filipińska
jak zawsze bradzisz gdy w biedronce nie załapiesz się na promocje. pozwole sobie przypomnieć że zawsze włazisz na tematy które cię nie dotyczą i próbujesz wszystkim udowadniać jaki to jesteś wielki ,mogła by to być nawet prawda gdyby nie twoje ego , odpowiedz tak szczerze tyt po prostu nienawidzisz ludzi ? czy po prostu tak dla sportu lubisz tu co niektórych gnoić w świetle swego chorego poczucia obowiązku .

Dodane 4 minuty 58 sekundy:
Tak sobie mysle że z wiekiem człowiekowi mniej zależy ,jest spolegliwy ,mniej komfliktowy , i tak dalej .Ty natomiast pewnie z sąsiadami drzesz koty bo charakteru przecież nie zmienisz . Tylko pytam po jaką cholerę ?
Mam wyrypane na wszelkiej maści proroków ,mędrców i wszystkich którzy stawiają się ponad innymi ,i tak ich zjedzą robaki

ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Elektronika CNC”