Re: Koronawirus mix 2

Tu można porozmawiać na dowolny temat nie koniecznie związany z tematyką maszyn i CNC

andrjalo
Specjalista poziom 3 (min. 600)
Specjalista poziom 3 (min. 600)
Posty w temacie: 28
Posty: 724
Rejestracja: 27 lut 2011, 14:15
Lokalizacja: Polska

Re: Re: Koronawirus mix 2

#701

Post napisał: andrjalo » 11 lis 2020, 21:20

A jak to zrozumiesz działanie wirusa jest tak nieprzewidywalne że nie mogą z tym sobie najmądrzejsi poradzić. Jedni nawet nie wiedzą że go mają czy mieli a drudzy umierają. Ktoś tym po prostu steruje. Tylko jeszcze nie wiemy w jakim celu czy eliminacja ludzi którzy będą zbawieni żeby ci co zostaną mogli doczekać kataklizmów czy w drugą stronę. Eliminacja tych co zrzeszyli przeciwko Duchowi Św i niema dla nich nadziei. po to aby dać czas na na nawrucenie pozostałych.




kamar
Lider FORUM (min. 2000)
Lider FORUM (min. 2000)
Posty w temacie: 142
Posty: 16224
Rejestracja: 18 wrz 2010, 06:17
Lokalizacja: Kozienice
Kontakt:

Re: Koronawirus mix 2

#702

Post napisał: kamar » 11 lis 2020, 21:25

Panowie, to już się robi niestrawne. Oczekuję przyzwolenia na usuwanie takich bredni jak wyżej ?
Może pod pretekstem błędów ortograficznych ? :)


emsc
Specjalista poziom 3 (min. 600)
Specjalista poziom 3 (min. 600)
Posty w temacie: 23
Posty: 630
Rejestracja: 13 wrz 2018, 02:19
Lokalizacja: Pisdecka Republika Ludowa, ***** ***

Re: Re: Koronawirus mix 2

#703

Post napisał: emsc » 11 lis 2020, 21:30

pitsa pisze:
11 lis 2020, 05:48
emsc pisze:Jedynego czego będzie dużo, za dużo, to ludzi.
Jak widać, również tu na forum, jest wielu filozofów covidowych, świadomie bagatelizujących zalecenia epidemiologiczne i tym sposobem realizujących ideę depopulacji.
Chwała bohaterom bez masek. Zabijajcie dalej.
Co ty bredzisz chłopie? Skąd pomysł że ignoruję zalecenia? Gdyby społeczeństwo tak przestrzegało obostrzeń jak ja, dziś mielibyśmy pełen spokój w tej sprawie.
A że MATOŁÓW JEST ZA DUŻO, to zupełnie inna kwestia.


szopenn
ELITA FORUM (min. 1000)
ELITA FORUM (min. 1000)
Posty w temacie: 58
Posty: 1940
Rejestracja: 21 gru 2015, 11:22
Lokalizacja: Lublin

Re: Re: Koronawirus mix 2

#704

Post napisał: szopenn » 11 lis 2020, 21:44

andrjalo pisze:A jak to zrozumiesz działanie wirusa jest tak nieprzewidywalne że nie mogą z tym sobie najmądrzejsi poradzić. Jedni nawet nie wiedzą że go mają czy mieli a drudzy umierają. Ktoś tym po prostu steruje. Tylko jeszcze nie wiemy w jakim celu czy eliminacja ludzi którzy będą zbawieni żeby ci co zostaną mogli doczekać kataklizmów czy w drugą stronę. Eliminacja tych co zrzeszyli przeciwko Duchowi Św i niema dla nich nadziei. po to aby dać czas na na nawrucenie pozostałych.


ja pierdziele forum cnc, a tu kalendarzyki, stan błogosławiony przez zstąpienie ducha, czysty zabobon....


emsc
Specjalista poziom 3 (min. 600)
Specjalista poziom 3 (min. 600)
Posty w temacie: 23
Posty: 630
Rejestracja: 13 wrz 2018, 02:19
Lokalizacja: Pisdecka Republika Ludowa, ***** ***

Re: Re: Koronawirus mix 2

#705

Post napisał: emsc » 11 lis 2020, 21:46

andrjalo pisze:
11 lis 2020, 13:21
Widzę że ktoś naczytał się Przedwiośnia Żeromskiego. Bo komunizm wyszedł tak że carat został zastąpiony komunistami i zarazem mordercami. A teraz lewacy chcą co nam udowodnić nic. Tylko żebyśmy ich wybrali i tyle ale żadnych zasad żadnej praworządności. Korupcja i tyle tle nam proponują. Tylko proszę nie przytaczć cytatów ludzi tylko ich dzieła co zrobili. Nie liczy się co ktoś mówi tylko co robi.
Lewacy póki co stanowią w Sejmie kilka procent. Natomiast rządzi katopreudoprawica z lewicowo-kościelnymi łbami, ludzie powiązanie jak nie z Rydzykiem to Ordo Iuris. Czyli TWOI idole, bracia po światopoglądzie. To wy niszczycie ten kraj i jeszcze bardziej jego pozycję od ponad 5 lat. Ach, jakże skutecznie! A takiego nachalnego dosłownego złodziejstwa, bez cienia żenady i bezczelnie nieskrywanego, to żaden żyjący w tym kraju na oczy nie widział!
andrjalo pisze:
11 lis 2020, 16:48
Bzdura kolego. Ci co wierzą wiedzą że Pan Bóg wymaga żeby człowiek na początku sam sobie pomógł a dopiero w trakcie on pomaga tak aby przedświadczenie było że człowiek sam rozwiązał problem. Lenistwo jest grzechem tak dobrze nie ma. To lewacy nie przestrzegają zasad widać to było na strajku kobiet.
Jak już ci pomoże, to daj znać i nam opowiedz :lol:
andrjalo pisze:
11 lis 2020, 18:19
Dziesięć przykazań dał tylko jeden Bóg. I kochaj blźniego swego jak siebie samego ten sam. Ten kto nie przestrzega przykazań grzeszy. Sami Ci co robią zamęt bedą przed Bogiem się usprawiedliwiać Sąd boży nikogo nie ominie.
To jest wersja Mojżesza. Nikt inny nie wie skąd on te kamienie z bazgrołami wziął. Ale łatwo się domyślić. Prowadzi przez pustynię zgraje dzikusów-współplemieńców. Mnożą się w tej zgrai przestępstwa, kradzież gwałty i cudzołóstwo. Normalnie - sytuacja jest ciężka, więc przeżyje najsilniejszy. Co zrobić? "Bóg zsyła" zasady, grozi ciemniakom gniewem, i problem przynajmniej częściowo jest rozwiązany.
ARGUS pisze:
11 lis 2020, 18:52
a później przez 40 lat ich ganiał po pustyni
Tak samo jak morze się rozstąpiło. Albo jak Odys te kilkadziesiąt kilometrów z jednej wyspy greckiej na druga płynął kilka lat.
Gdyby się czołgali a nie szli i tylko co drugi dzień, to by się szybciej doczołgali niż w 40 lat :)
Avalyah pisze:
11 lis 2020, 19:57
Żydzi, chrześcijanie i muzułmanie mają tego samego :wink: Reszta nie wiem.
Weź w rękę kij, na niego węzełek i powędruj w świat arabski głosząc tę prawdę. Zobaczymy kto ciebie wysłucha. I czy daleko ujdziesz :)
RX pisze:
11 lis 2020, 20:05
Nie wiemy dlaczego tam mieszka. Może musiał wyjechać . Sam zauważyłeś 21 wiek, wolny wybór. Może mieszkać i pracować gdzie chce. I nic nam do tego. A po jego wypowiedziach tu na forum, nie mam żadnych, nawet najmniejszych wątpliwości, że godnie reprezentuje Polaków tam, gdzie mieszka.
Na pewno musiał. Passat w tedeiku to wszakże mus :lol:
Aż się wzdrygnąłem na myśl, że jasiu mnie reprezentuje w Niemczech. :roll: Zapytaj Niemca, czy szanuje bardziej jasia-guzikowca, czy polska laureatkę Nobla.
Ostatnio zmieniony 11 lis 2020, 22:11 przez emsc, łącznie zmieniany 4 razy.


RX
Specjalista poziom 2 (min. 300)
Specjalista poziom 2 (min. 300)
Posty w temacie: 148
Posty: 322
Rejestracja: 16 mar 2016, 08:48
Lokalizacja: pomorskie

Re: Re: Koronawirus mix 2

#706

Post napisał: RX » 11 lis 2020, 21:49

kamar pisze:Oczekuję przyzwolenia na

To prawda . Nawet dla mnie, "konserwatywnego prawicowego katola" jak już mnie tutaj nazywano to ...trudne.
Ale: jestem krótko na forum, choć od lat na cnc info. Masz wieloletnie doświadczenie więc wiesz lepiej, czy usuwać . Cenzury nie lubię i to w dodatku "śmietnikowy" temat, wszystkim się czasem wyrywa. Ja bym zostawił- jak kiedyś pisałeś - to " mówi więcej o kolegach na forum" czy jakoś tak ale chyba w takim sensie. Ale zaakceptuję decyzje większości lub może lepiej Moderatora- ów ?.
No widzisz zanim napisałem do końca , widzę następne wpisy również mocno po bandzie. Akceptuję odmienność ale nie ma mojego przyzwolenia dla eskalacji hejtu. Może bany?


kamar
Lider FORUM (min. 2000)
Lider FORUM (min. 2000)
Posty w temacie: 142
Posty: 16224
Rejestracja: 18 wrz 2010, 06:17
Lokalizacja: Kozienice
Kontakt:

Re: Re: Koronawirus mix 2

#707

Post napisał: kamar » 11 lis 2020, 21:56

RX pisze:
11 lis 2020, 21:49
Cenzury nie lubię i to w dodatku
Też nie lubię ale tu widoków na opamiętanie nie ma. Zatwardziały w tym grzechu. Bo grzeszy bez wątpienia.


RX
Specjalista poziom 2 (min. 300)
Specjalista poziom 2 (min. 300)
Posty w temacie: 148
Posty: 322
Rejestracja: 16 mar 2016, 08:48
Lokalizacja: pomorskie

Re: Re: Koronawirus mix 2

#708

Post napisał: RX » 11 lis 2020, 22:02

kamar pisze: Bo grzeszy bez wątpienia.

Tak. Inni też nie są bez winy...
Mamy 5 moderatorow ( czy 4 ch?) Głosujcie.

Dodane 1 minuta 57 sekundy:
kiedyś był jakiś ban - może to działa?


kamar
Lider FORUM (min. 2000)
Lider FORUM (min. 2000)
Posty w temacie: 142
Posty: 16224
Rejestracja: 18 wrz 2010, 06:17
Lokalizacja: Kozienice
Kontakt:

Re: Koronawirus mix 2

#709

Post napisał: kamar » 11 lis 2020, 22:06

To ja głosuje za wstrzymaniem jeszcze chwilę :)
O, we Warszawie też wesoło było , nic nie oglądałem wcześniej a tu fajerwerki :)
Kobitki muszą się jeszcze wiele uczyć.


szopenn
ELITA FORUM (min. 1000)
ELITA FORUM (min. 1000)
Posty w temacie: 58
Posty: 1940
Rejestracja: 21 gru 2015, 11:22
Lokalizacja: Lublin

Re: Re: Koronawirus mix 2

#710

Post napisał: szopenn » 11 lis 2020, 22:09

a czemu nie zagłosować nad RXem? jestem za... ach ta nadgorliwość..

Zablokowany Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Na luzie”