Re: Koronawirus mix 2

Tu można porozmawiać na dowolny temat nie koniecznie związany z tematyką maszyn i CNC

FTW
Specjalista poziom 3 (min. 600)
Specjalista poziom 3 (min. 600)
Posty w temacie: 2
Posty: 714
Rejestracja: 16 gru 2016, 10:44
Lokalizacja: śląsk

Re: Re: Koronawirus mix 2

#611

Post napisał: FTW » 11 lis 2020, 12:09

oprawcafotografii pisze:
11 lis 2020, 11:52
A nówka sztuka Szpital Południowy w Warszawie stoi pusty bo ...nie został jeszcze odebrany przez Sanepid,
więc formalnie go jeszcze nie ma :) Zamiast walnąć w łeb kogoś z sanepidu, żeby zajął się swoimi
obowiązkami to wolą odstawiać prowizorkę na narodowym...

Przypomniała mi się sytuacja gdy z naście lat temu wracałem do domu po mierzącej 1200km jeździe autem.
Kilometr do domu, nówka droga świeżo wyremontowana zamknięta szlabanem z dechy w biało czerwone
pasy bo "nie odebrana". Czwarta rano, ja padam na ryj i mam robić objazd. Wypieprzyłem szlaban do
rowu i pojechałem pierwszy nowym asfaltem ;)
U mnie w mieście też stoi szpital, który działa, ale kilka jego pięter jest pustych. Miał być zamknięty, ale finalnie go otworzyli, tylko kilka pięter jest zajętych, reszta wolna. Mam wrażenie, że w tych szpitalach liczy się wielka pompa. To musi być wielkie przedsięwzięcie. Jak przekop mierzei, albo budowa CPK :mrgreen:




qerc
Specjalista poziom 1 (min. 100)
Specjalista poziom 1 (min. 100)
Posty w temacie: 5
Posty: 275
Rejestracja: 04 lis 2008, 21:31
Lokalizacja: wrocław

Re: Re: Koronawirus mix 2

#612

Post napisał: qerc » 11 lis 2020, 12:20

W moim kochanym mieście są budynki po szpitalu który został przeniesiony do nowych budynków.
Stoją puste i nie są zagrożeniem budowlanym po prostu miasto nie wie jak zagospodarować (najlepiej sprzedać) to budują nowy tymczasowy
a ile kasy można zajumać przy okazji. Aż chce się napisać ***** ***. Ale co to da przyjdą nowi złodzieje albo ci sami tylko zamienią się miejscami. U nas potrzeba rewolucji takiej jak we Francji z madame de gilotyne na każdym rynku.


oprawcafotografii
Lider FORUM (min. 2000)
Lider FORUM (min. 2000)
Posty w temacie: 106
Posty: 6106
Rejestracja: 29 kwie 2009, 10:11
Lokalizacja: Kraków / Jaworzno / Kopanka

Re: Re: Koronawirus mix 2

#613

Post napisał: oprawcafotografii » 11 lis 2020, 12:52

Co tam jęczysz przedsiębiorco?

https://www.fitnessworld.com/pl/gyms-closed
„Największym wrogiem wolności jest najedzony niewolnik.”


orion32
ELITA FORUM (min. 1000)
ELITA FORUM (min. 1000)
Posty w temacie: 34
Posty: 1359
Rejestracja: 18 kwie 2017, 21:55

Re: Re: Koronawirus mix 2

#614

Post napisał: orion32 » 11 lis 2020, 12:56

Są procedury, dpouszczenua. Jeśli nie ma technicznego odbioru, to budynek zgodnie z prawem nie może być eksploatowany. Żaden urzędnik nie zaryzykuje swego stołka. Nie chcecie głupich praw, to je uchylcie. Metoda wydaje się prosta, ale tak nie jest. Była niedawno spraw otuliny rezerwatu Łosiowe Błota, gdzie deweloper pod pretekstem budowy izolstoriów chciał budować osiedle, w terenie nie przeznaczonym do zabudowy.
Qercu, z tą gilotyna to bym nie szalał, bo nie koniecznie musisz być obserwatorem tego procesu, ale możesz stać się jego ofiarą, jak Robespierre.
,, Iditi na ch. j" maciąg.
PO to dno -aksjomat. Wszystko ma swoje miejsce - Wyborcza, w każdym kiblu! ***** konfederusków.


RX
Specjalista poziom 2 (min. 300)
Specjalista poziom 2 (min. 300)
Posty w temacie: 148
Posty: 322
Rejestracja: 16 mar 2016, 08:48
Lokalizacja: pomorskie

Re: Re: Koronawirus mix 2

#615

Post napisał: RX » 11 lis 2020, 13:14

oprawcafotografii pisze:Matoł udający premiera paraduje w maseczce z zaworkami zwrotnymi


"Maskę można nosić jedynie do momentu jej zawilgotnienia, ponieważ wilgoć sprzyja rozwojowi drobnoustrojów chorobotwórczych stanowiących zagrożenie dla zdrowia użytkownika. Wyposażenie maski w zawór wydłuża dopuszczalny czas jej noszenia." Jeżeli jest pewien, że jest zdrowy to zawór w niczym nie przeszkadza
FTW pisze:Nawet jakby premier wygłosił dzisiaj przemówienie składające się tylko z prawdziwych informacji to i tak nikt mu już nie uwierzy. To samo się tyczy wszystkich ekspertów z dziedziny ochrony zdrowia.

to dowód na głupotę premiera i wszystkich ekspertów, czy....tych którzy nie wierzą?
oprawcafotografii pisze:Kto nie umarł na CX19 umrze na co innego.

odkrywcze.
FTW pisze: Mam wrażenie, że w tych szpitalach liczy się wielka pompa. To musi być wielkie przedsięwzięcie. Jak przekop mierzei, albo budowa CPK

najlepsze są szpitale " z małą pompą "jak w PRL. A kto odpowiedzialny za dzisiejszy brak infrastruktury i personelu ?
oprawcafotografii pisze:Wypieprzyłem szlaban do
rowu i pojechałem pierwszy nowym asfaltem

Brawo ty.
qerc pisze:Ale co to da przyjdą nowi złodzieje albo ci sami tylko zamienią się miejscami. U nas potrzeba rewolucji takiej jak we Francji z madame de gilotyne na każdym rynku.

grubo.


Jak sami widzicie "każdy ch** na swój strój " . Nawet w pandemii i 11 listopada.

Naród wspaniały, tylko ludzie k...y - tak klął Piłsudski i nic się nie zmieniło.
Pozdrawiam. Wszystkich. Właśnie dzisiaj umarł mój wieloletni przyjaciel na covid.
Ostatnio zmieniony 11 lis 2020, 13:25 przez RX, łącznie zmieniany 1 raz.


qerc
Specjalista poziom 1 (min. 100)
Specjalista poziom 1 (min. 100)
Posty w temacie: 5
Posty: 275
Rejestracja: 04 lis 2008, 21:31
Lokalizacja: wrocław

Re: Re: Koronawirus mix 2

#616

Post napisał: qerc » 11 lis 2020, 13:20

Każda rewolucja wymaga też i ofiar. A masz lepszy sposób (z gilotyną to przenośnia) ale do więzień niech odpracują co nakradli albo swoją ignorancją zmarnowali. Brak jakiejkolwiek odpowiedzialności, gdzie są ci co kradli za Tuska za jaruzela za Gierka i za innych.
Kogo dosięgła ręka sprawiedliwości? Czy ktoś kiedyś oddał złotówkę?
A wracając do tematu szpitali bo o tym się nasłuchałem i trochę też napatrzyłem ostatnim czasie.
Robią remont oddziału bo trzeba covidowców przyjmować, a zostają stare wypaczone drzwi które się nie zamykają i tak sala z pacjentami drzwi otwarte, śluza do przebrania drzwi otwarte dyżurka pielęgniarek drzwi otwarte. A potem się dziwisz jak przyjedziesz do mnie po detale a ja przekaże ci wirusa bo żona przywlokła to ścierwo. Pani kierownik (odpowiednik ordynatora) na wskazanie takiego stanu powiedziała " nie róbcie z gęby cholewy " ale cóż remont na szybko firma zaprzyjaźniona robiła pani kierownik też niedawno przyszła (zaprzyjaźniona) dyrektor nowy z PISu obstawia wszystkie ważne etaty zaprzyjaźnionymi i nie byłoby w tym nic złego tylko że po to pcha swoich by żyło się lepiej im i tylko im. Roz-pie--dolił ortopedie wszyscy fachowcy odeszli przyszli swoi, nikt nie chce się teraz tam zdecydować na zabieg. I tak jest wszędzie. Więc nie dziw się że to musi pierd.-.lnąć. Ten poprzedni był z PO i nie był jakiś inny ale to co robi ten to już bezczelność.

Awatar użytkownika

RomanJ4
Lider FORUM (min. 2000)
Lider FORUM (min. 2000)
Posty w temacie: 12
Posty: 11575
Rejestracja: 17 mar 2009, 08:55
Lokalizacja: Skępe

Re: Re: Koronawirus mix 2

#617

Post napisał: RomanJ4 » 11 lis 2020, 13:21

RX pisze:... tak klął Piłsudski i nic się nie zmieniło

..to o tych co mają "kury prowadzać" też... :wink:
Ostatnio zmieniony 11 lis 2020, 13:23 przez RomanJ4, łącznie zmieniany 1 raz.
pozdrawiam,
Roman


andrjalo
Specjalista poziom 3 (min. 600)
Specjalista poziom 3 (min. 600)
Posty w temacie: 28
Posty: 724
Rejestracja: 27 lut 2011, 14:15
Lokalizacja: Polska

Re: Re: Koronawirus mix 2

#618

Post napisał: andrjalo » 11 lis 2020, 13:21

Widzę że ktoś naczytał się Przedwiośnia Żeromskiego. Bo komunizm wyszedł tak że carat został zastąpiony komunistami i zarazem mordercami. A teraz lewacy chcą co nam udowodnić nic. Tylko żebyśmy ich wybrali i tyle ale żadnych zasad żadnej praworządności. Korupcja i tyle tle nam proponują. Tylko proszę nie przytaczć cytatów ludzi tylko ich dzieła co zrobili. Nie liczy się co ktoś mówi tylko co robi.


qerc
Specjalista poziom 1 (min. 100)
Specjalista poziom 1 (min. 100)
Posty w temacie: 5
Posty: 275
Rejestracja: 04 lis 2008, 21:31
Lokalizacja: wrocław

Re: Re: Koronawirus mix 2

#619

Post napisał: qerc » 11 lis 2020, 13:23

RX pisze:Naród wspaniały, tylko ludzie k...y - tak klął Piłsudski i nic się nie zmieniło.
Pozdrawiam.

Piłsudzki też nie był wspaniały był dokładnie jak ten naród znasz historię i nie pytam o tą głoszoną teraz ani tą przez komuchów?
Chyba nie.
Zacytuj jeszcze Wałęsę.


RX
Specjalista poziom 2 (min. 300)
Specjalista poziom 2 (min. 300)
Posty w temacie: 148
Posty: 322
Rejestracja: 16 mar 2016, 08:48
Lokalizacja: pomorskie

Re: Re: Koronawirus mix 2

#620

Post napisał: RX » 11 lis 2020, 13:28

qerc pisze:Zacytuj jeszcze Wałęsę.

zgodnie z życzeniem. " Nie otake Polske walczyłem" " jestem, za a nawet przeciw"

Zablokowany Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Na luzie”