Tokarka cnc LF mini 1 POSTPROCESOR

Postprocesor Fusion

Tu możemy porozmawiać na temat podstaw budowy amatorskich maszyn CNC

Autor tematu
Bagunio
Specjalista poziom 2 (min. 300)
Specjalista poziom 2 (min. 300)
Posty w temacie: 2
Posty: 304
Rejestracja: 24 sty 2022, 22:52

Tokarka cnc LF mini 1 POSTPROCESOR

#1

Post napisał: Bagunio » 11 mar 2022, 19:50

Witam,
Na początku zaznaczę że nigdy nie miałem doczynienia z tokarką , ale od czegoś trzeba zacząć.

Chciałem zamówić tokarkę LF mini 1 - trochę lepszą wersje bo przeznaczam na to około 40k brutto aby dawała radę w stali. Z tego co wiem producent nie posiada postprocesora do Fusion, a tylko tego Cama posiadam , używam i nigdy nawet nie spoglądałem na innego :mrgreen: teraz pytanie czy ktoś może sobie przerabiał ten od frezarek na pikocnc na tą tokarkę i byłby w stanie go udostępnić, zrobiłbym to sam ale poprostu się na tym nie znam :mrgreen:

Dodane 1 godzina 5 minuty 29 sekundy:
przepraszam za post pod postem, ale nie widzę opcji edytuj. Oczywiście mogę zapłacić za taki postprocesor.
Pozdrawiam




Kashima
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Posty w temacie: 1
Posty: 2
Rejestracja: 21 kwie 2020, 18:27

Re: Tokarka cnc LF mini 1 POSTPROCESOR

#2

Post napisał: Kashima » 05 kwie 2022, 20:41

podpinam się pod temat... mam identyczny problem z LF, mianowicie że nie posiadają postprocesora nawet do swoich innych maszyn... w moim przypadku podrasowana Advanced 2 i 4 osie... nie da się obsłużyć, Postprocesor pod PikoCNC nie ogarnia poleceń do niej... zamienniki nie działają jak powinny

co do twojej tokarki, jest oparta na płytce PikoCNC, więc postprocesor pod tokarkę się powinien znaleźć, jeśli już nie znalazłeś, nawet jakiś zamiennik powinien dać radę


Autor tematu
Bagunio
Specjalista poziom 2 (min. 300)
Specjalista poziom 2 (min. 300)
Posty w temacie: 2
Posty: 304
Rejestracja: 24 sty 2022, 22:52

Re: Tokarka cnc LF mini 1 POSTPROCESOR

#3

Post napisał: Bagunio » 06 kwie 2022, 14:43

Cześć, jeszcze nie dostałem tokarki jest w trakcie produkcji, dowiedziałem się od innego użytkownika tej tokarki że postprocesor od mach3 ładnie pasuje pod nią , przed wrzuceniem g-codu na tokarkę trzeba ręcznie zmienić obroty - można to robić w notatniku.


radziu45
Sympatyk forum poziom 2 (min. 50)
Sympatyk forum poziom 2 (min. 50)
Posty w temacie: 1
Posty: 64
Rejestracja: 18 gru 2015, 16:08
Lokalizacja: Wręczyca Wielka

Re: Tokarka cnc LF mini 1 POSTPROCESOR

#4

Post napisał: radziu45 » 08 kwie 2022, 13:15

Witam
Jak macie Piko w tych tokarkach to mogę was nauczyć pisać z palca G-Cody .

ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „CNC podstawy”