Żywica-proszę o pomoc.

Problemy i ich rozwiązania przy obróbce tworzyw sztucznych ręcznej jak i za pomocą CNC

Autor tematu
Revelity
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Posty w temacie: 1
Posty: 1
Rejestracja: 21 lis 2018, 12:36

Żywica-proszę o pomoc.

#1

Post napisał: Revelity » 21 lis 2018, 12:48

Witam.
Szukałem miejsca gdzie mógłbym zadać kilka pytań i jedyne miejsce jakie znalazłem to to forum. Bardzo zainteresowało mnie to robienie różnych rzeczy z żywicy, ale kompletnie nie mam o tym pojęcia i nie chce popełnić jakiejś głupoty.
Niejednokrotnie na YT widziałem filmiki jak ktoś robił rączki do pilników z drewna i żywicy różnego koloru lub lampy w różnych kolorach i bardzo mi się to spodobało. Przyszło mi dlatego do głowy, że i ja chciałbym zacząć coś takiego robić lecz nie mam pojęcia jak zacząć. Czy mógłby ktoś udzielić mi pomocy w tej kwestii? Czy jest to trudne do wykonania? Czy jest to drogie hm.. Hobby? Lub może istnieje miejsce gdzie pojmę ten temat od A do Z.
Z góry dziekuje za pomoc.




rdarek
Lider FORUM (min. 2000)
Lider FORUM (min. 2000)
Posty w temacie: 1
Posty: 2135
Rejestracja: 04 sty 2013, 23:30
Lokalizacja: 3miasto

Re: Żywica-proszę o pomoc.

#2

Post napisał: rdarek » 21 lis 2018, 14:48

Revelity pisze:
21 lis 2018, 12:48
Witam.
Niejednokrotnie na YT widziałem filmiki jak ktoś robił rączki do pilników z drewna i żywicy różnego koloru lub lampy w różnych kolorach i bardzo mi się to spodobało. Przyszło mi dlatego do głowy, że i ja chciałbym zacząć coś takiego robić lecz nie mam pojęcia jak zacząć. Czy mógłby ktoś udzielić mi pomocy w tej kwestii? Czy jest to trudne do wykonania? Czy jest to drogie hm.. Hobby? Lub może istnieje miejsce gdzie pojmę ten temat od A do Z.
Tak trudno poszukać? Temat poruszany na forum np: forma-i-zywica-przezroczysta-t94854.htm ... ca#p655364


minian
Sympatyk forum poziom 1 (min. 40)
Sympatyk forum poziom 1 (min. 40)
Posty w temacie: 1
Posty: 43
Rejestracja: 17 lip 2009, 23:27
Lokalizacja: Warszawa

Re: Żywica-proszę o pomoc.

#3

Post napisał: minian » 26 lis 2018, 15:45

Jeśli kolega jeszcze chciał by się czegoś dowiedzieć, zapraszam do kontaktu 506022397

ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Obróbka tworzyw sztucznych”