segregacja krocząca

kiedyś śmieci, teraz....

Tu można porozmawiać na dowolny temat nie koniecznie związany z tematyką maszyn i CNC

Autor tematu
amator7
Specjalista poziom 3 (min. 600)
Specjalista poziom 3 (min. 600)
Posty w temacie: 2
Posty: 915
Rejestracja: 16 wrz 2016, 17:37
Lokalizacja: centrum obróbcze

segregacja krocząca

#1

Post napisał: amator7 » 23 cze 2021, 06:34

tylko dla samodzielnych intelektualnie



Nie negocjuje na rozsądnych warunkach z ludźmi, którzy zamierzają mnie pozbawić prawa do rozsądku.


Steryd
Lider FORUM (min. 2000)
Lider FORUM (min. 2000)
Posty w temacie: 1
Posty: 4140
Rejestracja: 13 lut 2017, 19:34
Lokalizacja: Szczecin

Re: segregacja krocząca

#2

Post napisał: Steryd » 23 cze 2021, 10:20

i właśnie po to jest nam potrzebne ignorowanie tematów. Ktoś mi teraz odda 16 minut życia?
Można?
Morzna!!!

Awatar użytkownika

JacekBelof
Specjalista poziom 2 (min. 300)
Specjalista poziom 2 (min. 300)
Posty w temacie: 1
Posty: 530
Rejestracja: 02 gru 2018, 22:25
Lokalizacja: Tarnów MP
Kontakt:

Re: segregacja krocząca

#3

Post napisał: JacekBelof » 23 cze 2021, 12:34

Czy on przypadkiem nie ma odebranego prawa do wykonywania zawodu lekarza?! 🤪

PS. jak widzę takich pajaców, to coraz bardziej jestem za prawem do eksterminacji... szarlatanów, antyszczepieniowców, czy płaskoziemców.
Seria, w moim wykonaniu, to dwie sztuki, w tym jedna w odbiciu lustrzanym. :lol:


drzasiek90
ELITA FORUM (min. 1000)
ELITA FORUM (min. 1000)
Posty w temacie: 1
Posty: 1760
Rejestracja: 25 kwie 2016, 11:58
Lokalizacja: Jodlowa
Kontakt:

Re: segregacja krocząca

#4

Post napisał: drzasiek90 » 23 cze 2021, 13:46

Nie znam gościa, ale nie rozumiem jaki problem.
Jak ktoś uważa, że gada głupoty to po co było oglądać do końca? :) Wyłączyć i tym bardziej nic w temacie nie pisać, żeby się potem nie pojawiało w tematach w których się brało udział :)
To niema nic wspólnego z tym, czy gość jest lekarzem czy już nie.
Podał kilka danych, zadał kilka pytań do przemyślenia, mógł to zrobić każdy (lekarz, mechanik ksiądz czy rolnik). O tym czy mówi prawdę czy ma jakieś schizy można łatwo się przekonać, wystarczy poszukać i zweryfikować. Jak się komuś szukać nie chce, niech włączy telewizję i ogląda dalej.


Andrzej 40
Lider FORUM (min. 2000)
Lider FORUM (min. 2000)
Posty w temacie: 1
Posty: 2059
Rejestracja: 11 wrz 2008, 16:04
Lokalizacja: Poznań

Re: segregacja krocząca

#5

Post napisał: Andrzej 40 » 23 cze 2021, 13:56

Czerniak, Czarnek, Czarnecki - podobieństwo mentalności, intelektu i nazwisk. Chyba przypadkowe :D


strikexp
Lider FORUM (min. 2000)
Lider FORUM (min. 2000)
Posty w temacie: 3
Posty: 4419
Rejestracja: 31 mar 2017, 19:47
Lokalizacja: Warszawa

Re: segregacja krocząca

#6

Post napisał: strikexp » 23 cze 2021, 16:03

Śmieszne jest jak ktoś ocenia inteligencję innych. Bo to bardzo przypomina takiego żula z wypalonym wódą mózgiem. Co gada że te doktory od fizyki kwantowej to*uj się znają.

Fakt że Czerniak jest trochę szurnięty i lubi różne teorie spiskowe powtarzać. No ale w swojej branży medycyny tradycyjnej jest świetnym fachowcem. I akurat tutaj ładnie odsłania karty na stół dlaczego ludzi leczy się chemioterapią za 20 tyś zł zamiast terapiami za ułamek tej kwoty.
Ma prawa do wykonywania zawodu, czy nie ma praw. Co za różnica skoro decyduje o tym grupka skorumpowanych przez firmy medyczne ludzi. Ja ostatnio chyba pisałem, że mała ampułka preparatu kościozastępczego kosztuje 4 tyś zł. Więc ile kasy jest do zarobienia?

No ale amator7 nie męcz ludzi treściami których oni nie chcą. Przecież Polak to jest wszechwiedzący, mądrzejszy od wszystkich specjalistów. Tylko tego nie widać w porównaniu do innych krajów.


sebasbox
Specjalista poziom 1 (min. 100)
Specjalista poziom 1 (min. 100)
Posty w temacie: 1
Posty: 225
Rejestracja: 16 mar 2019, 10:54

Re: segregacja krocząca

#7

Post napisał: sebasbox » 23 cze 2021, 16:17

Nie znam gościa ale nie wiem co takiego negatywnego powiedział ten Pan Czerniak w tym filmiku że tak co niektórych to oburzyło...Generalnie zachęca cały czas do samodzielnego myślenia. Tylko tyle i aż tyle.
Trochę ogólnikami poleciał po Lehman Brothers (pewnie po to by nie komplikować przekazu, albo po prostu się na tym nie zna), bo ten temat można by rozwinąć znacznie bardziej, ale wszystko co powiedział to prawda potwierdzona w faktach.
Jak ktoś woli jak mu takie kwestie (czy to medyczne czy ekonomiczne) wyjaśnia prezenter wiadomości to taka opcja cały czas jest...bo prezenterzy gadać nie przestają a sam komunikat jest powtarzany często...


strikexp
Lider FORUM (min. 2000)
Lider FORUM (min. 2000)
Posty w temacie: 3
Posty: 4419
Rejestracja: 31 mar 2017, 19:47
Lokalizacja: Warszawa

Re: segregacja krocząca

#8

Post napisał: strikexp » 23 cze 2021, 16:18

Miałem założyć nowy temat dla niesamodzielnych intelektualnie. No ale szanujmy miejsce na forum. Tutaj coś dla tych co stracili 16 minut na Czerniaka. Ich ulubieniec, opowiada swoje mądrości.
(Przed oglądaniem skontaktuj się z lekarzem lub farmaceutą)



jasiu...
Lider FORUM (min. 2000)
Lider FORUM (min. 2000)
Posty w temacie: 2
Posty: 5341
Rejestracja: 14 lip 2007, 19:02
Lokalizacja: Westfalia

Re: segregacja krocząca

#9

Post napisał: jasiu... » 23 cze 2021, 16:29

strikexp pisze:
23 cze 2021, 16:18
Miałem założyć nowy temat dla niesamodzielnych intelektualnie.
Czyżbyś nie miał w szkole logiki?

No bo to co piszesz, jest nielogiczne. Jeśli ktoś jest niesamodzielny, to znaczy, że potrzebuje pomocy drugiego człowieka. Np. nie potrafi samodzielnie się poruszać, bo jest sparaliżowany i musi go ktoś wozić na wózku.

Intelektualnie - a więc ktoś musi za niego myślec, podejmować decyzje?

Czyli tobie chodzi, żeby przejąć kontrolę nad osobami, którzy samodzielnie nie radzą sobie ze swoim intelektem? A masz wystarczające doświadczenie i umiejętności? chcesz pomóc, czy sam nie wiesz, czego chcesz, bo to temat dla ciebie, żeby się w nim wypowiadać?

No ale to temat dla niesamodzielnych intelektualnie. Czyli jako niesamodzielny intelektualnie założyłeś temat dla siebie,. bo z logiki na to wyszło?


strikexp
Lider FORUM (min. 2000)
Lider FORUM (min. 2000)
Posty w temacie: 3
Posty: 4419
Rejestracja: 31 mar 2017, 19:47
Lokalizacja: Warszawa

Re: segregacja krocząca

#10

Post napisał: strikexp » 23 cze 2021, 16:52

No przecież pokazałem Jasia Kapelę który będzie myślał za nich. Oni muszą tylko powtarzać jak papuga. Czego Ty nie rozumiesz?

Zablokowany Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Na luzie”