Coś Ci się pomyliło Avalon jest bębnem zewnętrznym a dokładnie jest to screen w skórce agfy

To Advantage Agfy jest kapsztanem o ile jeszcze jest w ofercie
Wróć do „Tuba umieszczona na bramie”
Coś Ci się pomyliło Avalon jest bębnem zewnętrznym a dokładnie jest to screen w skórce agfy
Och bardzo Ci dziękujębratanek65 pisze: ↑16 mar 2020, 03:46Na dzisiaj kojarzę jednego oszołoma na "r" który ląduje na liście ignorowanych.
Dość już OT.
Czytałeś mój pierwszy wpis?bratanek65 pisze: ↑15 mar 2020, 19:39Nie pisałem o naświetlarkach kapstanowych tylko bębnowych. Maszyny Scitexa z bębnem wewnętrznym miały nieruchomy laser a wiązka była rozprowadzana przez spinner czyli wirujące lustro przesuwające się po śrubie kulowej wewnątrz bębna.
To samo było w starszych bębnowych Dolevach (200, 400), jeszcze CTF.
Takie też kiedyś naprawiałem więc znam je dość dobrze.
Dopiero tak naprawdę zewnętrzny bęben i najnowsze lasery umożliwiły przesuw lasera wzdłuż osi.
Tak dostawcy sprzętu prepress (nie wszyscy są producentami tlak dla ścisłości) i nie musisz mi tego tłumaczyć (chcesz taką naświetlarkę do płyt mam jedną na zbyciubratanek65 pisze: ↑15 mar 2020, 14:28Wymieniłeś firmy produkujące naświetlarki - kiedyś filmów a obecnie płyt drukarskich. Nie mają one laserów na ruchomej bramie.
Hmm tylko w jednym typie urządzeń głowica jest nieruchoma natomiast przemieszczany jest materiał. Jest to tak zwany kapsztan w kliszach już martwy a w CTP baaardzo niszowy o ile jeszcze żyjebratanek65 pisze: ↑15 mar 2020, 14:28a głowica albo jest nieruchoma albo przesuwa się tylko w jednej osi. Zależy od producenta.
tutaj tuba również będzie się poruszała w jednej osi.
Nie tylko a cięcie tkanin, a w zastosowaniu przemysłowym właśnie musi być dosyć szybkie
Przejrzyj lasery z otwartą bramą typu WENI,
Niestety nie ma żywo ale gdzieś w sieci trafiłem na wykonany w ten sposób patent. Ale niestety nie dokopię się teraz do tego tematu.
A dlaczego musiała by wystawać?