Regulamin giełdy - przeczytaj zanim umieścisz ogłoszenie

Chcesz sprzedać, kupić, zamienić - wszystko co związane jest z CNC. Zabronione jest reklamowanie sklepów, firm handlowych oraz umieszczanie oferty komercyjnej w treści posta.
Awatar użytkownika

Autor tematu
chaos
Administrator
Specjalista poziom 3 (min. 600)
Specjalista poziom 3 (min. 600)
Posty w temacie: 1
Posty: 633
Rejestracja: 29 maja 2004, 12:49
Lokalizacja: Augustów
Kontakt:

Regulamin giełdy - przeczytaj zanim umieścisz ogłoszenie

#1

Post napisał: chaos » 07 kwie 2010, 14:26

Wyślij wiadomość

REGULAMIN DZIAŁU Giełda CNC.

Ogólnodostępny dział GIEŁDA CNC służy do koleżeńskiej wymiany lub kupna/sprzedaży nie do prowadzenia szeroko zakrojonej działalności handlowej. Firmy lub osoby pragnące prowadzić tego typu działalność mogą uzyskać zgodę Administratora forum. Uwaga - jeśli osoba prowadząca firmę zechce odsprzedać coś jak zwykły użytkownik, nie jako firma, to umieszcza wątek w dziale GIEŁDA i podlega tym samym zasadom jak każdy inny użytkownik zamieszczający ogłoszenie w tym dziale.

W tytule należy zawrzeć informację czy chodzi o sprzedaż, kupno czy wymianę.
Tytuł postu należy zaczynać od:

K - dla kupię
S -dla sprzedam
U-dla oferuję usługę
Z -dla zamienię
P -dla przyjmę
O -dla oddam

Również w tytule winno się umieszczać nazwę towaru. Jeśli chodzi o sam opis ogłoszenia wymagane są rzetelne informacje o stanie technicznym, w miarę możliwości należy dołączyć zdjęcia i co bardzo ważne PODAĆ CENĘ (jeśli jest to oferta sprzedaży).


Po wykonaniu transakcji lub wygaśnięciu oferty, wskazane jest wyedytowanie tytułu i wyraźne oznaczenie, że ogłoszenie jest już nieaktualne.
Zabronione są wszelkie formy licytacji czy zmiany ceny na większą, a także zamieszczanie wszelkiego rodzaju odnośników do serwisów aukcyjnych i ogłoszeniowych.
Ogłoszenie niespełniające warunków regulaminowych może być usunięte przez Administratora lub Moderatorów forum.

Do kontaktu z użytkownikiem zakładającym ogłoszenia służą prywatne wiadomości, e-mail i inne wyszczególnione przez niego sposoby komunikacji. UWAGA: CEN nie komentujemy i nie negocjujemy na forum. Jeśli cena Ci nie odpowiada, targujesz się na PW ze sprzedającym.

Ogłoszenia są automatycznie kasowane jeżeli w wątku nie będzie żadnych wpisów w okresie 14 dni. Ogłoszenie można podtrzymywać dłużej dodając odpowiedzi do tematu.
W odpowiedziach trzeba informować że towar nie został jeszcze sprzedany, czy że obniżamy cenę , czy oferujemy darmową wysyłkę aby sprzedać towar, itp. Odpowiedzi innych użytkowników również podtrzymują temat na giełdzie.

Administracja forum nie ponosi żadnej odpowiedzialności za transakcje zawierane za pośrednictwem forum.

Dodając ogłoszenie w dziale GIEŁDA wyrażasz zgodę na darmową publikację ogłoszenia w serwisie ogłoszeń maszyny-online.pl oraz rejestrację na tym portalu. Ogłoszenie na portalu maszyny-online.pl będzie publikowane BEZPŁATNIE przez okres 365 dni. Po tym czasie zostanie automatycznie usunięte.
Regulamin umieszczania ogłoszeń na portalu maszyny-online dostępny jest tu - www.maszyny-online.pl Regulamin


Akcesoria CNC - EBMiA.pl
Elementy Budowy Maszyn i Automatyki
www.ebmia.pl
MECHANIKA * AUTOMATYKA * PNEUMATYKA * NARZĘDZIA * BHP, CHEMIA * TWORZYWA SZTUCZNE

Tagi:

Wróć do „Giełda CNC”