Prędkość liczenia g-codu w CAMie

Dyskusje dotyczące działania obsługi programu PikoCNC

sebasbox
Specjalista poziom 1 (min. 100)
Specjalista poziom 1 (min. 100)
Posty w temacie: 8
Posty: 225
Rejestracja: 16 mar 2019, 10:54

Re: Prędkość liczenia g-codu w CAMie

#41

Post napisał: sebasbox » 31 sty 2023, 20:35

tuxcnc pisze:
31 sty 2023, 20:06
Przyjmij wreszcie do wiadomości, że w tej sprawie nie masz racji i skończ tą coraz bardziej żałosną dyskusję.
Przecież nikt nikomu nie próbuje udowodnić że ma rację (tylko Ty postawiłeś sobie to za cel i kłócisz się dla samego faktu kłócenia)
Ja potrafię przyznać że napisałem o opcji na studenta i że nie jest ona legalna patrząc zero-jedynkowo, bo pomimo, że każdy odpowiada sam za swoje czyny, to jednak napisałem to co napisałem.
A czy Ty tux jesteś w stanie przyznać, że nawet jeśli masz w czymś rację to komunikacja jest jedną z Twoich najsłabszych kompetencji, nie potrafisz rozmawiać z ludźmi i po prostu nie potrafisz przedstawić swoich racji w sposób kulturalny i normalny?

Mam nadzieję że jesteś tak moralny w każdym aspekcie swojego życia, bo jednak notorycznie rościsz sobie prawo do pouczania innych.



Awatar użytkownika

tuxcnc
Lider FORUM (min. 2000)
Lider FORUM (min. 2000)
Posty w temacie: 8
Posty: 7781
Rejestracja: 26 lut 2011, 23:24
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Prędkość liczenia g-codu w CAMie

#42

Post napisał: tuxcnc » 31 sty 2023, 21:09

sebasbox pisze:
31 sty 2023, 20:35
A czy Ty tux jesteś w stanie przyznać, że nawet jeśli masz w czymś rację to komunikacja jest jedną z Twoich najsłabszych kompetencji, nie potrafisz rozmawiać z ludźmi i po prostu nie potrafisz przedstawić swoich racji w sposób kulturalny i normalny?
Nie.
Moją najsłabszą stroną jest dyplomacja, bo mam w zwyczaju nazywać rzeczy po imieniu, zamiast owijać w bawełnę i liczyć na to że się ktoś sam domyśli.
A to że ludzie zwykle obrażają się kiedy usłyszą o sobie prawdę, to już nie moja wina.
Widzisz, większość ludzi kieruje się w życiu emocjami a nie rozumem, nawet ci którzy rozum mają...


sebasbox
Specjalista poziom 1 (min. 100)
Specjalista poziom 1 (min. 100)
Posty w temacie: 8
Posty: 225
Rejestracja: 16 mar 2019, 10:54

Re: Prędkość liczenia g-codu w CAMie

#43

Post napisał: sebasbox » 31 sty 2023, 23:50

Wyciągasz błędne wnioski. Nikt się za nic nie obraża, a Ty masz siebie za jedynego wyjątkowego, który wali prosto z mostu. Ja wiem że to czasami pozwala się poczuć lepiej bo sam ten etap przechodziłem (dawno temu).
Jednak po pewnym czasie zrozumiałem że:
- po pierwsze w ten sposób ciężko się z kimś dogadać (nawet jeśli mam rację),
- po drugie nie zawsze mam rację,
- a po trzecie są ludzie mądrzejsi ode mnie
- po czwarte długookresowa efektywność tej komunikacji jest delikatnie mówiąc nienajlepsza
Tu nie chodzi o kwestie dyplomacji tylko właśnie umiejętność rozmawiania z ludźmi.
Na tym zakończę, bo dopóki sam pewnych rzeczy nie przetrawisz wszystko co powyżej napisałem niczemu nie służy.
Pisze to bez emocji, więc szanując inne osoby, które to czytają dajmy sobie już spokój.


bartekn86
Specjalista poziom 2 (min. 300)
Specjalista poziom 2 (min. 300)
Posty w temacie: 10
Posty: 446
Rejestracja: 30 kwie 2018, 20:24
Lokalizacja: Radzionkow
Kontakt:

Re: Prędkość liczenia g-codu w CAMie

#44

Post napisał: bartekn86 » 01 lut 2023, 14:42

tuxcnc pisze:
31 sty 2023, 21:09
sebasbox pisze:
31 sty 2023, 20:35
A czy Ty tux jesteś w stanie przyznać, że nawet jeśli masz w czymś rację to komunikacja jest jedną z Twoich najsłabszych kompetencji, nie potrafisz rozmawiać z ludźmi i po prostu nie potrafisz przedstawić swoich racji w sposób kulturalny i normalny?
Nie.
Moją najsłabszą stroną jest dyplomacja, bo mam w zwyczaju nazywać rzeczy po imieniu, zamiast owijać w bawełnę i liczyć na to że się ktoś sam domyśli.
A to że ludzie zwykle obrażają się kiedy usłyszą o sobie prawdę, to już nie moja wina.
Widzisz, większość ludzi kieruje się w życiu emocjami a nie rozumem, nawet ci którzy rozum mają...
Mylisz, a w zasadzie nie odróżniasz bezpośredniości od chamstwa. Jesteś po prostu chamski :-)

ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „PikoCNC”