Zastanawiam się, czy taki duet da radę.

Co do gazów. Oprzyjmy się na azocie, którego będzie szło najwięcej.
Dostałem ofertę:
- na wiązki w cenie 6.6zł za metr sześcienny. W butli jest 113m'3.
- na zbiornik 1tona - w cenie 1.83 zł /m'3 (1.55zł/kg). Gdzie jeszcze w miesiącu trzeba liczyć dzierżawę 700 zł/miesięcznie).
Ceny przy zużyciu ~230 m'3 miesięcznie. Dużo? Mało?
Ile może kosztować instalacja o długości ok 14m rury do azotu?