silnik krokowy hybrydowy vs normalny - opinie

Dyskusje na temat silników krokowych i sterowników silników krokowych.

kamar
Lider FORUM (min. 2000)
Lider FORUM (min. 2000)
Posty w temacie: 36
Posty: 16251
Rejestracja: 18 wrz 2010, 06:17
Lokalizacja: Kozienice
Kontakt:

#101

Post napisał: kamar » 26 wrz 2013, 14:35

mc2kwacz pisze: 8. nie zrzeszam się, nie zaprzyjaźniam na forach, nie uczestniczę w klubach poparcia, opozycji ani ich nie próbuję tworzyć. Fora (z jednym wyjątkiem, ale to nie jest forum CNC) mają dla mnie znikome znaczenie,
To może bądż łaskaw nie wp.... między tych, dla których wzajemna, bezinteresowna pomoc coś znaczy. Rola forumowego trolla jest dobra dla przedszkolaków.
Skreślony !!



Tagi:


mc2kwacz
Lider FORUM (min. 2000)
Lider FORUM (min. 2000)
Posty w temacie: 30
Posty: 2920
Rejestracja: 27 maja 2013, 22:18
Lokalizacja: gdzieś

#102

Post napisał: mc2kwacz » 26 wrz 2013, 14:59

Czy naprawdę jesteś tak ograniczony, żeby nie rozumieć różnicy między pomaganiem i wymianą poglądów oraz (fragmentów) wiedzy a zaprzyjaźnianiem się i przekraczaniem granicy prywatności?
Co za... ! :roll:
A skreślaj sobie :) Takich jak Ty właścicieli warsztatów mniejszych i (raczej) większych, tylko w mojej mieścinie 15-tysięcznej jest ponad ok. 10-ciu (!), o tylu wiem. Co Ty w ogóle o sobie wyobrażasz, zejdź na ziemię człowieku! Osiadł kowal na hobbystycznym forum i kolekcjonuje wyrazy uwielbienia... :lol:


IMPULS3
Lider FORUM (min. 2000)
Lider FORUM (min. 2000)
Posty w temacie: 14
Posty: 7549
Rejestracja: 25 gru 2010, 21:55
Lokalizacja: LUBELSKIE

#103

Post napisał: IMPULS3 » 26 wrz 2013, 18:04

mc2kwacz pisze: Co Ty w ogóle o sobie wyobrażasz, zejdź na ziemię człowieku! Osiadł kowal na hobbystycznym forum i kolekcjonuje wyrazy uwielbienia...
Oj chyba się kolega zagalopował. I gdyby to było pytanie to by uszło ale to jest stwierdzenie. Sęk w tym że ja miałem z nim kontakt na żywo i nie odniosłem wrażenia aby się wywyższał. A wcześniej wielokrotnie się z nim spierałem na różne tematy i niestety muszę przyznać że miał trochę racji. Co nie przeszkadza mi się dalej spierać. :)To że ktoś ma swoje zdanie to super, ale zdolność uczenia sie to także zadawanie pytań, a te też zadaje.

mc2kwacz pisze: 8. I tak samo jak nie pochwaliłem się zakupioną tokarką, tak samo nie będę pokazywał nic innego czy tym bardziej publikował zdjęć innych niż w danej chwili sam uznam za przydatne. Jeśli to wpływa na moją wiarygodność, bo nie pasuje do schematu, to problem tych co marnują czas na jej roztrząsanie.
Jedna uwaga, najprościej napisze tak: Kiedyś były książki-teraz jest forum. :) I tak jak większość ludzi czerpalo sporą część wiedzy z książek tak teraz czerpie z internetu. podejście takie że ja nie powiem, ja nie pokażę jest błędne, bo jakby wszyscy tak postępowali to nie byłoby czego szukać w internecie. Pokazanie tu czegokolwiek nie jest jakimś tam chwaleniem się a wymianą doświadczeń. Czego oczekujesz, tego że ktoś pokaże obudowaną maszynę z osłonami, a jak coś się zepsuje to już nie bo trzeba będzie zdjąć osłony i okaże się że maszyna pod nimi jest brudna? Największe smaczki to maszyna w trakcie pracy, rzucająca wiórami i chlodziwem a nie posprzątana i gotowa do sesji.

Awatar użytkownika

bartuss1
Lider FORUM (min. 2000)
Lider FORUM (min. 2000)
Posty w temacie: 3
Posty: 8458
Rejestracja: 05 kwie 2006, 17:37
Lokalizacja: Kędzierzyn - Koźle
Kontakt:

#104

Post napisał: bartuss1 » 26 wrz 2013, 18:16

a własnie
kamar - co robiłes zanim sie zcncowiliscie ? byliście kowalami ? (własnego losu) :>
pewnie jakies koła zebate tłukli, bo logo ma pewnie ze sto lat

a ten kwacz to same pyskówki, przeczytałem troche tego watku, myslalem ze znajdę trochę tresci na temat
dobra juz mnie nie ma, mam fajną trylogie do przeczytania i jakos nie chce mi sie obserwowac potyczek słownych, kamar nie daj sie podpuscic.
https://www.etsy.com/pl/shop/soltysdesign


mc2kwacz
Lider FORUM (min. 2000)
Lider FORUM (min. 2000)
Posty w temacie: 30
Posty: 2920
Rejestracja: 27 maja 2013, 22:18
Lokalizacja: gdzieś

#105

Post napisał: mc2kwacz » 26 wrz 2013, 18:24

To może jaśniej - jeśli coś będzie nosiło znamiona wymiany doświadczeń i uznam że jest niezbędne w rozmowie, wtedy mogę pokazać. na przykład - zrobiłem fotki precyzera pozycji home, ale na forum jest jakiś błąd importu załączników w skrypcie i ich nie zamieściłem wtedy.
Zaspokajanie czyjejś ZWYKŁEJ ciekawości nie mieści się w zakresie. To nie koncert życzeń. Autor decyduje co chce oraz czego nie chce upublicznić. I z powodów też nie musi się przed nikim spowiadać. A już na pewno nie przed przypadkowymi nieznajomymi :roll:


kamar
Lider FORUM (min. 2000)
Lider FORUM (min. 2000)
Posty w temacie: 36
Posty: 16251
Rejestracja: 18 wrz 2010, 06:17
Lokalizacja: Kozienice
Kontakt:

#106

Post napisał: kamar » 26 wrz 2013, 18:29

bartuss1 pisze:a własnie
kamar - co robiłes zanim sie zcncowiliscie ?
.
To samo, tylko parę razy wolniej , dwa razy większą ekipą :)


251mz
Moderator
Lider FORUM (min. 2000)
Lider FORUM (min. 2000)
Posty w temacie: 13
Posty: 4440
Rejestracja: 27 sie 2004, 21:59
Lokalizacja: Polska

#107

Post napisał: 251mz » 26 wrz 2013, 22:47

kamar pisze:dwa razy większą ekipą :)
Zwolniłeś :( :PPP


kamar
Lider FORUM (min. 2000)
Lider FORUM (min. 2000)
Posty w temacie: 36
Posty: 16251
Rejestracja: 18 wrz 2010, 06:17
Lokalizacja: Kozienice
Kontakt:

#108

Post napisał: kamar » 26 wrz 2013, 23:06

Nawet nie, stopniowo się wykruszali a świeżych nie przyjmowałem.


Andrzej_kw
Specjalista poziom 1 (min. 100)
Specjalista poziom 1 (min. 100)
Posty w temacie: 1
Posty: 265
Rejestracja: 10 paź 2010, 15:33
Lokalizacja: Gdansk
Kontakt:

#109

Post napisał: Andrzej_kw » 26 wrz 2013, 23:39

Witam dyskutantów.
Przejrzałem całe jedenaście stron dyskusji, a w zasadzie ... pyskówki nie na temat.

Do: Kamar.... Ukłon w Twoją stronę i rada (jeżeli można) spróbuj tak jak zrobił to Bernard Shaw w starej anegdocie. Szło to mniej więcej tak:
Spotkał swojego zajadłego krytyka na bardzo wąskiej ścieżce prowadzącej przez jakąś kałużę. Na okrzyk przeciwnika -nie ustępuję drogi durniom, spokojnie odpowiedział -a ja robię tak zawsze; następnie spokojnie wkroczył w błocko.

Po prostu szkoda pary....

pozdrawiam
Andrzej


Zbych07
ELITA FORUM (min. 1000)
ELITA FORUM (min. 1000)
Posty w temacie: 2
Posty: 1479
Rejestracja: 21 cze 2006, 23:26
Lokalizacja: Pruszków

#110

Post napisał: Zbych07 » 27 wrz 2013, 00:48

Andrzej_kw pisze:Witam dyskutantów.
Przejrzałem całe jedenaście stron dyskusji, a w zasadzie ... pyskówki nie na temat.

Do: Kamar.... Ukłon w Twoją stronę i rada (jeżeli można) spróbuj tak jak zrobił to Bernard Shaw w starej anegdocie. Szło to mniej więcej tak:
Spotkał swojego zajadłego krytyka na bardzo wąskiej ścieżce prowadzącej przez jakąś kałużę. Na okrzyk przeciwnika -nie ustępuję drogi durniom, spokojnie odpowiedział -a ja robię tak zawsze; następnie spokojnie wkroczył w błocko.

Po prostu szkoda pary....

pozdrawiam
Andrzej
W stu procentach zgadzam się z Przedmówcą - Kamar, szkoda pary...

Najwyraźniej dla Twojego adwersarza nie nadszedł jeszcze czas na zrozumienie, że ma problem i nie jest to bynajmniej problem natury technicznej,
w efekcie zamiast wyhamować coraz bardziej się nakręca. Ten wątek nie jest jedynym tego przykładem.

Tego co wniosłeś na to forum żaden, nawet "nieustępliwy dureń" nie zmieni.

Reasumując - szkoda pary.

Zablokowany Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Silniki Krokowe / Sterowniki Silników Krokowych”