Maxiem opinie użytkowników

Dyskusje dotyczące przecinarek wodnych

www.kimla.pl_
Posty w temacie: 21

#51

Post napisał: www.kimla.pl_ » 02 gru 2012, 23:16

Teź robiliśmy waterjeta mobilnego, ale nie mogę napisać nic więcej ponieważ nie było to zlecenie cywilne.

Ale za to mogę się pochwalić, że na naszych waterjetach wycinane jest szkło pancerne do transporterów opancerzonych 10cm grubości.



Tagi:


Dagome
Specjalista poziom 1 (min. 100)
Specjalista poziom 1 (min. 100)
Posty w temacie: 1
Posty: 197
Rejestracja: 10 lis 2011, 16:03
Lokalizacja: Jeżograd

#52

Post napisał: Dagome » 02 gru 2012, 23:37

Mobilny waterjet do AMZ Kutno :wink:

Czy Kimla ma W-J w A-stanie?
Benjamin Franklin pisze:Na tym świecie pewne są tylko śmierć i podatki.
Terry Pratchett pisze:Jest śmierć i podatki, ale podatki są gorsze, bo śmierć przynajmniej nie trafia się człowiekowi co roku.


www.kimla.pl_
Posty w temacie: 21

#53

Post napisał: www.kimla.pl_ » 02 gru 2012, 23:49

W Kutnie jest stacjonarny.
A co do mobilnego to kto wie...


OMAX_MAXIEM
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Posty w temacie: 2
Posty: 2
Rejestracja: 03 gru 2012, 14:35
Lokalizacja: Elbląg

#54

Post napisał: OMAX_MAXIEM » 03 gru 2012, 14:57

Z dużym zainteresowaniem śledzimy aktywność użytkowników forum cnc.info.pl dotyczącą technologii, w której światowym liderem jest OMAX Corp.
Osoby zainteresowane przewagą konkurencyjną maszyn z linii OMAX i MAXIEM nad produktami innych marek, zapraszamy do kontaktu z naszym biurem komunikacji lub bezpośrednio z działami handlowymi.


oprawcafotografii
Lider FORUM (min. 2000)
Lider FORUM (min. 2000)
Posty w temacie: 8
Posty: 6134
Rejestracja: 29 kwie 2009, 10:11
Lokalizacja: Kraków / Jaworzno / Kopanka

#55

Post napisał: oprawcafotografii » 03 gru 2012, 16:14

[center]Obrazek [/center]


251mz
Moderator
Lider FORUM (min. 2000)
Lider FORUM (min. 2000)
Posty w temacie: 7
Posty: 4445
Rejestracja: 27 sie 2004, 21:59
Lokalizacja: Polska

#56

Post napisał: 251mz » 03 gru 2012, 16:22

OMAX_MAXIEM pisze:zapraszamy do kontaktu z naszym biurem komunikacji lub bezpośrednio z działami handlowymi.
_________________
A my zapraszamy do forum i prosimy o ustosunkowanie się do przedstawianych zdjęć i zarzutów :)


dance1
Lider FORUM (min. 2000)
Lider FORUM (min. 2000)
Posty w temacie: 5
Posty: 3099
Rejestracja: 11 mar 2007, 22:42
Lokalizacja: G-G

#57

Post napisał: dance1 » 03 gru 2012, 20:00

oprawcafotografii pisze:[center] [/center]
Dobre, jak już o tych liderach przeczytałem to mi się czytać odechciało, a tu taki fajny ptachol wyskoczył.

Może żadnym specjalistą od Water-jetów nie jestem ale takich tandet jakie maxiem produkuje dawno nie widziałem. Co niektóre chinolki bez nazwy jakością wykonania wyprzedzają te maszyny o lata.
Oczywiście to tylko moje osobiste zdanie. (Prawo do tego chyba mam?)


www.kimla.pl_
Posty w temacie: 21

#58

Post napisał: www.kimla.pl_ » 03 gru 2012, 20:29

Nieeeeeeeeeee, pochwalcie się na forum.
Zapraszam do merytortcznej dyskusji.
Bardzo proszę, please.....

Tylko dam taką radę: kolejne posty można pisać pod tym samy nickiem -nie trzeba zakładać nowego konta aby napisać kolejnego posta.

Awatar użytkownika

sajgon
ELITA FORUM (min. 1000)
ELITA FORUM (min. 1000)
Posty w temacie: 1
Posty: 1014
Rejestracja: 15 lis 2011, 14:21
Lokalizacja: Śląsk

#59

Post napisał: sajgon » 03 gru 2012, 20:53

Witam .
Tytułem wstępu, to nie za bardzo chciałem zabierać głos w tej batalii ,w której to wypowiadają się tęgie głowy i starzy wyjadacze , ale nie wytrzymałem.

My tutaj na forum , debatujemy nad wyższością wiszących wałków 30-ek nad podpartymi 25-mi.
Zachodzimy w głowę czy lepiej pokroić szafę babci ,czy spawać wyżarzać i frezować ramę z profili stalowych.
Dokładamy kolejne kilogramy stali , betonu , piasku żeby maszyna nie była zespołem folklorystycznym.

A tu nagle pojawiają się zdjęcia maszyny za setki PLN ,po obejrzeniu których stwierdziłem iż moje słupki w płocie (rura 2", metr w gruncie ,połączone laną podmurówką z betonu) są po prostu przewymiarowane i nie potrzebnie utopiłem tyle kasy :sad:
Ale wiem jedno ,że na pewno są sztywniejsze i lepiej umocowane niż podpory tej maszyny :mrgreen:

obrazek wklejony przez kolegę pitsa ;)

PS. tym oto postem wyraziłem swoją osobistą opinię na temat ww i zobrazowanych "hamerykańskich" rozwiązań technicznych ,jestem tyko amatorem :wink:
Pozdrawiam , Michał. ;)

Awatar użytkownika

MlKl
Lider FORUM (min. 2000)
Lider FORUM (min. 2000)
Posty w temacie: 6
Posty: 3706
Rejestracja: 15 sie 2010, 13:44
Lokalizacja: Błonie
Kontakt:

#60

Post napisał: MlKl » 03 gru 2012, 20:54

Generalnie - choć kolega Kimla nie wzbudza specjalnej sympatii, to pan od Maxiemów naprawdę robi se jaja z klientów. Na forum pokazane są istotne braki tych maszyn, a gość zaprasza do siebie, żeby wytłumaczyć, że i tak jego maszyny są najlepsze... Tłumaczenie będzie polegać na pojeniu klienta parszywą kawą podawaną przez ładną hostessę, zasypaniu go ładnie wydrukowanymi folderami, na których nie widać dziur łatanych klejem, i stekiem pseudotechnicznej gadki zaprawionego we wciskaniu klientom kitu handlowca...

ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Wycinarka Wodna / Water Jet”