Machineportal.com – wolny rynek zakupu i sprzedaży części zamiennych do maszyn przemysłowych

W tym dziale można przedstawiać swoją ofertę, opisywać maszyny na sprzedaż oraz oferować inne usługi komercyjne.

Machineportal.com – wolny rynek zakupu i sprzedaży części zamiennych do maszyn przemysłowych

#1

Post napisał: chaos » 06 lut 2024, 12:37

Obrazek
Rewolucja na rynku maszyn przemysłowych i części zamiennych

Szukasz części zamiennych do maszyn przemysłowych lub produkcyjnych?
Wiemy, że poszukiwanie części, które będą dostępne od ręki i w dobrej cenie, potrafi zająć dużo czasu. Czasu zbyt cennego na żmudne poszukiwania ofert, bo każda minuta wstrzymanej produkcji wpływa na Twój biznes. Rozumiemy to i dlatego stworzyliśmy Machineportal.com. Platformę sprzedaży, typu marketplace, która rewolucjonizuje branżę produkcyjną, maszyn przemysłowych oraz części zamiennych.

Wierzymy w ideę niezależności od producentów sprzętu i maszyn. W Machineportal.com zapewniamy Ci wolny dostęp do ogromnego rynku, na którym możesz znaleźć produkty precyzyjnie dostosowane do Twoich potrzeb. Korzystaj z możliwości wyboru części i materiałów eksploatacyjnych, które najlepiej pasują zarówno do Twojej maszyny, jak i budżetu.
Sam wybierzesz najlepszą ofertę na tę samą część spośród tych oryginalnych, bezpośrednio od producentów, zamienników czy części używanych. Wszystko to od różnych dostawców i z rynków na całym świecie!


Jak to działa?
Oferujemy Tobie i Twojej firmie wygodny, bezpieczny i transparentny proces zakupu części zamiennych. Wystarczy, że wejdziesz na Machineportal.com, wpiszesz numer poszukiwanej części do Twojej maszyny, lub jej nazwę czy producenta i w zaledwie kilka minut możesz porównać, wybrać i zakupić spośród ofert od różnych sprzedawców, najlepiej dopasowanej do Ciebie, pod kątem ceny, dostępności czy warunków dostawy.

Machineportal.com jest rewolucją, która pozwala na zabezpieczenie utrzymania ruchu maszyn bez bezpośredniej zależności od sprzedawców czy producentów maszyn. W naszej platformie sam sprawdzisz i porównasz oferty, a mamy ich już ponad 500 000! To pół miliona ofert zebranych w kategoriach takich jak: części do maszyn CNC, automatyka, pneumatyka spawalnictwo czy wózki widłowe oraz wielu innych. Wszystko to w jednym miejscu, by ułatwić Ci nie tylko decyzję, ale i dostęp do części, których potrzebujesz.

Obrazek

7 Days Safety - czyli gwarancja bezpieczeństwa zakupów dla firm produkcyjnych tylko w Machineportal.com
Wiemy, że wybierając najlepszą ofertę zakupu, poszukiwanych przez Ciebie części, liczy się nie tylko cena i dostępność ale także bezpieczeństwo transakcji. Właśnie dlatego w Machineportal.com, dla każdego kupującego dostępna jest bezpłatna usługa 7 Days Safety, która aż przez 7 dni kalendarzowych, zabezpiecza Twoje środki i daje Tobie czas na potwierdzenie, że otrzymane produkty są zgodne z Twoim zamówieniem i zapotrzebowaniem. Usługa dostępna jest dla każdego zamówienia i produktu. Skorzystać z niej może każdy użytkownik ze zweryfikowanym kontem.


Innowacja w zakupach dla firm- odroczone płatności MP.Pay
Każdy kto pracuje w przemyśle lub produkcji wie, że utrzymanie ruchu maszyn to również utrzymanie w ruchu całego biznesu. Czasami, by to utrzymanie zapewnić, potrzebujesz części jak najszybciej, a nie możesz opłacić zamówienia od razu. Rozumiemy to i wiemy, jak ważna jest płynność finansowa. Oferujemy Ci usługę MP.Pay, dzięki której odroczysz termin płatności nawet do 90 dni, a maszyny naprawisz od razu!


PRECITEC na Machineportal.com- części dostępne bezpośrednio z Polski
Obrazek
Wprowadzenie zmian w sprzedaży i zakupie części zamiennych to misja Machineportal.com. Wierzymy w nią i realizujemy nie tylko my, ale również setki naszych partnerów, którzy codziennie dołączają do naszej platformy, zapewniając firmom produkcyjnym szybki i łatwy dostęp do niezbędnych części zamiennych na wolnym rynku.

Naszym nowym partnerem została właśnie renomowana marka Precitec, producent głowic laserowych, elektroniki oraz lider rynku w rozwoju i produkcji komponentów CNC. Dzięki naszej współpracy Precitec otwiera magazyn części do głowic laserowych w Polsce. Oznacza to, że oryginalne produkty Precitec dostępne są w cenach producenta, bezpośrednio od producenta z magazynu w Polsce, z wysyłką w 24h.

Sprawdź oferty od Precitec i produkty wielu innych renomowanych marek w Machineportal.com: www.machineportal.comWróć do „Artykuły - Oferty Firmowe”