[ Dodano: 2011-01-16, 16:48 ]
wnętrzności:
największa kość:
VG-230 jest jednym chip platformy PC, które stanowi bardzo wydajny akumulator-OEM podstawę do opracowania kosztów wrażliwe, DOS osobistych urządzeń elektronicznych. Układ zawiera wszystkie standardowe urządzenia peryferyjne, XT, dodatkowe wysokiej jakości urządzeń peryferyjnych i ISA. Przez długi czas pracy baterii, VG230 oferuje bogate i sprawdzone możliwości zarządzania energią. Oprócz +5 V wersji, oferowana jest w wersji, która działa na +3 V.
VG-230 zawiera 8086-16 MHz procesor zgodny V30HL NEC. To również reprezentuje architekturę XT w połączeniu z funkcje sprzętowe i programowe w celu szybkiego projektowania produktów z bogatym oprogramowaniem ROM bazie. Karta pamięci masowej komputera i miniaturowe urządzenia peryferyjne (I / O karty) po PCMCIA 2.1 (JEIDA 4.1) standard są obsługiwane. VG230 pakowany jest w jednym chipie 160-pin CMOS i obsługuje wszystkie funkcje komputera PC, w tym 16-bitowych procesorów, chipsetów XT, kontroler LCD, skaner klawiatury i kontrolera PC Card. Wszystko co jest potrzebne dla podstawowego systemu jest VG230, pamięć, zasilacz, monitor i związane z opakowania.
Opis produktu
Single-chip pozwala bezklejowym wdrożenie w pełni kompatybilny PC-XT.
Standard-design 16-bit, 16 MHz procesor NEC V30HL zintegrowany w procesorze.
Kompletny sprzęt i oprogramowanie wsparcie dla pamięci oszczędności "execute-in-place" aplikacji ROM.
Sprawdzone w praktyce, standard zarządzania energią w oparciu o monitorowanie aktywności wydłuża żywotność baterii.
Skanowanie do 101 klawiszy bez zewnętrznego kontrolera klawiatury.
Zintegrowany kontroler LCD i CGA 640x400 AT & T standard kontrolera. Obsługuje szeroką gamę uchwał panelu od dołu do 400 CGA-line wyświetla.
kontroler LCD obsługuje sprzętowo "płaszczyzny farby" dla aplikacji piórkiem.
Dual PCMCIA 2.1 (JEIDA 4.1) gniazdo PC Card umożliwia wsparcie "hot" wstawiania / usuwania (z zewnętrznym bufory).
Zintegrowany port szeregowy zegar czasu rzeczywistego, programowalny kontroler przerwań, kontroler DMA i wewnętrzny zegar.
Wyłączanie klawiatury umożliwia skanowanie drugi slot kart PCMCIA, dwukierunkowy port równoległy. port i standardowy interfejs klawiatury XT.
Wsparcie dla pamięci DRAM, SRAM i pamięci PSRAM.
Obsługuje do ośmiu 8-bitowych banków pamięci RAM i do sześciu 16-bit banków pamięci RAM.
wsparcie ICE ułatwia debugowanie projektów systemu.
8250 zgodny UART.
Interfejs klawiatury XT.
EMS 4.0 zgodny podsystemu pamięci, obsługuje do 64Mbytes.
(tłumaczenie google)
gniazda: