Znak "_" i drobne złośliwości.

Tu można porozmawiać na dowolny temat nie koniecznie związany z tematyką maszyn i CNC

numerek
ELITA FORUM (min. 1000)
ELITA FORUM (min. 1000)
Posty w temacie: 2
Posty: 1555
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:23
Lokalizacja: trójmiasto

#31

Post napisał: numerek » 05 gru 2012, 21:14

No cóż chyba czas najwyższy na nieco jasności …
Jak widzę dupek kimla ma swoich zagorzałych zwolenników którzy choćby nie wiem co staną w jego obronie .. I tak bywa – nie ma się co nad tym rozwodzić .
Niestety jest też grupa i to do nich teraz kieruję swe słowa która przyjmuje elaboraty chorego psychicznie człowieka jako pewnik.

Na tym forum jestem ponieważ jest to FORUM AMATORSKICH MASZYN CNC , a jestem w tym amatorem .

Nie jestem jak twierdzi dupek moderatorem ani tym bardziej producentem maszyn – wystarczy zajrzeć na moją stronę aby się dowiedzieć kim jestem 
Tylko w chorym umyśle mógł powstać taki pomysł że moderator „piotrjub” założył fałszywy profil aby dowalać kimli .
Nie mam czasu ani ochoty moderować na żadnym forum – już swoje na moderowałem na wielu forach, i już mi się nie chce
Tak kimla twierdzę że jesteś chory umysłowo i trzeba cię leczyć !
Z kilkoma userami z tego forum się spotkałem z niektórymi utrzymuję dosyć ożywione kontakty ( co sobie chwalę ) więc nie ma problemu sprawdzić kim jestem.

Nazwałem cię zadufanym dupkiem i zdanie swoje podtrzymuję !!!
Kimla kojarzysz targi w poznaniu w tym roku ?
Był przy twojej maszynie i zadał kilka pytań taki niewysoki siwy gość z synem ?
Tłumaczyłeś jakiemuś Panu zalety swojego lasera Fiber… przysłuchiwałem się temu z zaciekawieniem bo kilka szczegółów było ciekawych , i wtem ni stąd ni zowąd ten Pan zapytał wprost dlaczego miałbym kupić laser waszej firmy a nie laser firmy triumf ? Przecież triumf to uznana marka ?
Oto co usłyszałem ja i mój syn – nikogo innego nie było ..
Bo widzi Pan triumf trochę się zatrzymał w rozwoju a my idziemy wciąż do przodu , w tej chwili mamy laser o największych możliwościach i zdecydowanie lepszy niż Triumf.
W tym momencie odwróciłem się i poszedłem dalej – już nie chciałem słuchać nic więcej
Dlatego twierdzę że jesteś skończonym dupkiem – to i tak łagodne określenie …
Trochę pokory dupku !


Chciałbym zauważyć, że nie szukam zwady i nie użalałem się na forum nad zablokowanym kontem, tylko założyłem nowe. Jednak jak on ten temat podnosi to oczywiście proszę bardzo mogę odpowiedzieć.
Jakiś ty biedny – wszyscy się na ciebie uwzięli … oj oj zaraz się rozpłaczę ….
Oczywiście mógłbym umieścić naszą korespondencję tu na forum i król byłby nagi, ale dużo prościej i przyjemniej byłoby odblokowanie po prostu mojego konta i wzięcie się za swoją robotę zamiast dokuczania innym.
Umieść … tak jak ja – niestety nie wszystko bo część skasowałem
Oto treść :

Kod: Zaznacz cały

 Od:	www.kimla.pl
Do:	numerek
Wysłany:	2011-04-03, 10:16
Temat:	kimla	 
Przestań, wiem kim jesteś. Po co znów pajacujesz.
Aby było śmieszniej zauważyliście zapewne taki oto fakt :
Kimla w swej wszechwiedzy pisze o jakimś swoim produkcie i jak tylko pojawi się user który kwestionuje wywody kimli – zostaje okrzyknięty :
Wysłannikiem konkurencji
Zazdrośnikiem
Uczestnikiem spisku przeciwko jedynie słusznemu kimli

Jak można z kimś takim rozmawiać ? ale co gorsza to się niestety udziela :(
Kolego Bartus, szczerze powiedziawszy to jest właśnie odwrotnie, ponieważ właśnie pobity został rekord ilości zamówień. Obecnie firma Kimla produkuje ponad 40 maszyn na raz, wysyła jedną maszynę dziennie i aby dorównać przyrostowi zamówień ciągle zwiększa produkcję.
To w takim razie co robisz na forum dla amatorów ! ?

Powiem ci tak :
Gdybym był moderatorem to wywaliłbym cię na zbity pysk ze reklamę na forum w zawoalowanej postaci we wszelkich postach ! nie chodzi mi o reklamę w banerze – zapłaciłeś za nią – ok nic mi do tego . Ale ty nie ograniczasz się do tej reklamy ponieważ jak to w wątku o maxiem wypisujesz peany na temat swoich cudownych maszyn . Przypomnę :
Maxiem opinie użytkowników – czy ty jesteś użytkownikiem ? Czy ktoś cię tam pytał o zdanie ?
Chyba nie musisz odpowiadać …..
Niestety a stety dla ciebie nie jestem moderatorem ani właścicielem forum więc nie mam takiej władzy aby cię usunąć .
Powiadasz że nie łamiesz regulaminu ?
Łżesz .. w żywe oczy
Sam twój nick jest ewidentnym łamaniem regulaminu
Dlaczego pozostali userzy mający swoje firmy nie zarejestrowali nicka z nazwą swej firmy ?
Bo mają więcej honoru i klasy niż ty !
Może się mylę – ale nie sądzę – ale niech wypowiedzą się fachowcy od HTML i php jak pozycjonuje się w golarce Nick z nazwą firmy ?
Przecież to jawne granie w h*** z właścicielem forum

Chaos ma bardzo dobrze pozycjonowane forum więc wykombinowałeś sobie w tym chorym umyśle że skoro tak to mój nick będzie często w gogle
Spotkałem cię na wielu forach o podobnej tematyce gdzie wklejałeś swoje wypociny na temat maszyn –
przegnali cię z stamtąd w cholerę zostałeś tylko tu – nie wiem czym się kieruje chaos ale skoro mu to pasuje – jego sprawa
Ale nie pieprz mi że nie łamiesz regulaminu !
Nie chce mi się wklejać twoich postów gdzie zachwalasz swoje maszynki nawet wtedy kiedy nikt cię o to nie pytał - jak trzeba to znajdę czas i poszukam wytworów twojego chorego umysłu

Powiadasz że jestem skończony ?

Cóż… być może, ale wiesz co dobrze mi z tym …
Wydaje i się że odwrotnie bo już dawno nie miałem tylu wiadomości na PW
Statystycznie: dostałem w tej sprawie 7 wiadomości i tylko jedna była negatywna pozostałe chyba pozytywne .. 
Jestem skończony ? – eee chyba jednak nie
Teraz może się okazać że
król byłby nagi,
Jak ci jeszcze mało to napisz coś ciekawego to może napiszę co nieco o twoich maszynach: jak to we frezarce zostaje zalany jakiś moduł elektroniczny , a to znów czujnik nie zadziałał i głowica pizneła w materiał , a to z kolei śruby niedokręcone i maszyna wpada w drgania i wreszcie jak serwis robi ludzi w bambuko .

Tak, tak to wszystko jest w sieci .. Wystarczy nieco poszperać – i żeby nie było- nie szukałem tych informacji – szukałem jak wielu różnych rozwiązań do maszyn – bowiem buduję sobie małą frezarkę i takie tam urządzonka

Tylko teraz wytłumacz się z tego jak oskarżyłeś moderatora , jak naginasz rzeczywistość doszukując się spisku i wreszcie wytłumacz zgromadzonym tutaj dlaczego twierdzisz że laser kimla jest lepszy od lasera Triumf ?
Wiesz – już jednego mamy w kraju który wszędzie wietrzy spisek „onych” – mam nadzieję że znajdziecie się w jednym pokoju

aby nie było wątpliwości ... forum jest fajne - fajni ludzie - poza wyjątkami i cieszę się że jest że można prosić o pomoc i służyć pomocą ( czasami )
forum nie jest moim życiem ani jego istotą - mam co robic i całkiem mi to ładnie wychodzi
ale powiem wam dlaczego wywołałem wilka z lasu :
wk***ia mnie to że typ pt. kimla kłamie oszukuje i mydli oczy pod pozorem udzielania dobry rad ( chodzi oczywiście o czarny PR )
jeśli udziela rad - super jeśli kłamie naganiając klientów do swojej firmy jest zwykłą szują !
ot co

A teraz do moderatorów i chaosa
Informuję że już nie będę się brzydko wyrażał o panu kimli bowiem uświadomiłem sobie że chorych należy leczyć a nie wyszydzać.
Do kimli :
Pamiętaj :
Każdy twój wpis będzie przez mnie czytany z uwagą i analizowany
twoje wypociny za każdym razem wypunktuję bez skrupułów , bo mylisz się w wielu rzeczach ale co gorsza KŁAMIESZ jeszcze więcej


aha jeszcze jedno :
oprawcafotografii pisze:Psy obszczywaja, karawana jedzie dalej ;)

q
teraz poszczekaj sobie trochę :mrgreen:




Autor tematu
www.kimla.pl_
Posty w temacie: 7

#32

Post napisał: www.kimla.pl_ » 05 gru 2012, 22:39

Szanowny Kolego,

Po pierwsze, nigdzie nie napisałem wprost o którego moderatora chodziło.
Tym bardziej więc potwierdzasz kim jesteś.
Obsesja jest rzeczą ludzką tak jak wiele innych przypadłości.
Nikt nie jest doskonały i ja to zachowanie nawet rozumiem, bo niby jak teraz normalnie na forum będziesz funkcjonował?

Nie wiem co Cię Kolego tak drażni. Może to że potrafię mimo takich nieuzasadnionych ataków stanąć z podniesioną przyłbicą, grzecznie Ci odpowiedzieć i podpisać się swoim nazwiskiem?

Jesteś dumny z tego co napisałeś?
Podpisał byś swoim nazwiskiem swojego poprzedniego posta?
Czy jednak było by ci nieco wstyd i dalej będziesz się krył pod nickiem?
Zastanów się Szanowny Kolego.


Proszę się lepiej weź się za swoją robotę ponieważ skopiowałeś już 2 maszyny więc może tym razem coś sam wymyślisz?
A jak Szanowny Kolega robi już za darmową sprzątaczkę na tym forum to niech robi to tak aby nie denerwować ludzi.


To, że ma szanowny Kolega niezdrowe emocjonalnie podejście do mnie nie ulega wątpliwości.
Tak po prostu jest i tego Kolega nie zmieni, normalna konsekwencja konfliktu interesów.

W tej sytuacji dla czystości sprawy i braku podejrzeń o nieczyste intencje sam powinien Kolega zrezygnować z moderowania moich postów i przekazać tą kompetencję innym moderatorom.

Sam zobacz Kolego, zacząłeś kasować moje posty bez słowa informacji co ci nie pasowało.
W innym przypadku sam byś przeniósł post do innego wątku albo byś poprosił o to mnie.
A ja pewnie bym to zrobił bo nie chce mi się z Kolegą szarpać, ale nie, zacząłeś od razu kasować bez sowa wyjaśnienia. Dopiero za 3 razem raczyłeś coś napisać.

Ale z tym wyłączaniem konta to przeszedł Kolega samego siebie. Wiesz, że nic to nie da bo całego forum nie wyłączysz a ników jest tyle co liter w alfabecie.
Konto wyłączyłeś po tym jak napisałem ci kilka gorzkich słów -co się dziwisz, sam zasłużyłeś. Ale najważniejsze jest to że napisałem to BEZPOŚREDNIO DO CIEBIE NA PW, a nie publicznie. To, że to było nieprzyjemne nie trzeba mi mówić, ale takie miało być.
Toż to przecież prawda. Ale po mimo wszystko w regulaminie nie ma zapisu, że możesz konto userom wyłączać tylko dla tego, że ktoś ma na twój temat nie najlepsze zdanie.
Osobiste urazy i niechęci moderatora nie powinny mieć wpływu na jego publiczne działanie (sam coś podobnego pisałeś innym).
A tobie nerwy puszczają. Może się do tego nie nadajesz? Po co ci to? Nudzi ci się Szanowny Kolego?
Siądź sobie lepiej przy Solidworksie narysuj coś sam, wiesz jaka to satysfakcja?
Wiesz jak fajnie coś samemu wymyślić? Spróbuj, wiem że potrafisz, jesteś mądry chłop, tylko trochę czasami Szanowny Kolego za bardzo cwaniakujesz.

W sprawie google to teraz rozumiem, dlaczego Szanowny Kolega zablokował konto www.kimla.pl, po prostu Kolega uważa, że to pozycjonuje stronę www.kimla.pl, niestety atrybut no follow nie pozwala robotom podążania za tym linkiem więc obawy Kolegi są nieuzasadnione.

Na targach maszyny nasze maszyny cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem.Produkujemy szybkie i solidne maszyny.
Natomiast co do Trumpra chciałbym podkreślić, że moim zdaniem są to bardzo dobre maszyny -sami mamy dwie.
Podczas rozmowy z klientami gdy pada pytanie o tą markę zawsze podkreślam, że są to bardzo dobre maszyny i jest to prawda.
Natomiast jeśli klient oczekuje więcej szczegółów oczywiście informuję, że Trumpf nie produkuje jeszcze laserów z rezonatorem światłowodowym.
Produkuje tylko lasery ze źródłem dyskowym i tylko prowadzenie wiązki jest realizowanie światłowodem, a rezonator jest typu open cavity.
Prawdziwy rezonator fiber to rezonator, w którym akcja laserowa odbywa się wewnątrz światłowodu z rdzeniem domieszkowanym np. Iterbem a światło w ogóle nie opuszcza światłowodu rezonatora.
Pompowanie w takim laserze odbywa się za pomocą dodatkowego rdzenia pompującego lub za pośrednictwem pierwszego płaszcza -warstwy szkła okalającej rdzeń.
Trumpf trochę późno ale jednak zorientował się, że przespał bum na prawdziwe lasery fiber i dopiero teraz usilnie stara się wprowadzić do swoich laserów tego typu rezonator.
Między innymi z tego powodu zakupił angielskiego producenta laserów światłowodowych firmę SPI, która dla Trumpfa rozwija tą technologię.
Jednak nasza firma już sprzedaje lasery ze źródłem SPI, a Trumpf którego SPI jest własnościa jeszcze nie.
Jeszcze raz podkreślam, że firma Trumpf to bardzo dobra firma i chylę czoła przed ich osiągnięciami, ale wielkość tej organizacji oznacza również dużą inercję i ograniczenia w szybkości reagowania na szybkie zmiany rynku laserów.




Wracając do poprzedniego tematu zdążyłem się do tego przyzwyczaić.
Ale powiem szczerze, że zmienia się chyba na lepsze ponieważ po mimo wszystko widzę coraz mniej takich zachowań.
Coraz więcej osób dostrzega, że gwarancją sukcesu jest konsekwencja i ciężka praca, a nie narzekanie i pretensje o nic.
Wielu dotychczasowych użytkowników dość "chłodno" traktujących moje wypowiedzi, zaczyna się wyrażać o nich pozytywnie, niektórzy z nich stają się moimi dostawcami lub klientami.
Nawet Bartus jakiś milszy dla mnie się stał :)

Tak, że nie narzekać tylko brać się do roboty, wymyślać, sprzedawać i zarabiać!


P.S.

Pragnę zauważyć, że Szanowny Kolega dawno przekroczył granicę dobrego smaku w swoich wypowiedziach i zaczyna wkraczać na niebezpieczny poziom związany z pomawianiem i zniesławianiem mojej osoby.
Wyrażenia: naciągacz, manipulator, kłamie, oszukuje, wyczerpują znamiona przestępstw które wymieniłem. Proszę Szanownego Kolegę o usunięcie takich i im podobnych treści ze swoich wypowiedzi. W przeciwnym wypadku będę zmuszony podjąć środki prawne w celu ochrony moich dóbr osobistych.
W związku z tym, że popełnia Szanowny Kolega przestępstwo zniesławienia w środku masowego przekazu jakim jest internet, jest to przestępstwo kwalifikowane za co grozi kara pozbawienia wolności od miesiąca do lat 2.
Liczę na rozsądek Szanownego Kolegi.

Awatar użytkownika

bartuss1
Lider FORUM (min. 2000)
Lider FORUM (min. 2000)
Posty w temacie: 4
Posty: 8458
Rejestracja: 05 kwie 2006, 17:37
Lokalizacja: Kędzierzyn - Koźle
Kontakt:

#33

Post napisał: bartuss1 » 06 gru 2012, 07:28

Bartuss stał sie milszy bo łatwo przebacza wszystkim, nawet tym co go okradli zarówno z kasy jak i ze złudzeń. Możemy sie nie lubiec, ale ja nie będę rozpamietywał nie wiadomo jak długo kto kogo i za co, szkoda zdrowia psychicznego.
https://www.etsy.com/pl/shop/soltysdesign


Autor tematu
www.kimla.pl_
Posty w temacie: 7

#34

Post napisał: www.kimla.pl_ » 06 gru 2012, 09:06

Zakładam, że wyrażenie "okradli z kasy" nie było do mnie ponieważ nigdy z Szanownym Kolegą nie miałem do czynienia. Proszę precyzować, że chodzi o transakcje z innymi podmiotami ponieważ nie chcę nawet brać pod uwagę, że mogło by to być skierowane pod moim adresem.
Wyrażenia okradli, oszukali itp. traktuję bardzo poważnie i nie wyobrażam sobie tolerowania takiego zachowania.

Awatar użytkownika

bartuss1
Lider FORUM (min. 2000)
Lider FORUM (min. 2000)
Posty w temacie: 4
Posty: 8458
Rejestracja: 05 kwie 2006, 17:37
Lokalizacja: Kędzierzyn - Koźle
Kontakt:

#35

Post napisał: bartuss1 » 06 gru 2012, 09:12

no nie mowie o tobie tylko ogolnie co mnie w zyciu spotkało w tej branzy, ales ty nadwrazliwy, przeciez zadnych interesów z toba nie robiłem
https://www.etsy.com/pl/shop/soltysdesign


spawtech
Specjalista poziom 1 (min. 100)
Specjalista poziom 1 (min. 100)
Posty w temacie: 2
Posty: 251
Rejestracja: 15 lut 2007, 20:49
Lokalizacja: 123

#36

Post napisał: spawtech » 06 gru 2012, 16:42

oprawcafotografii pisze:Psy obszczywaja, karawana jedzie dalej ;)

q
No właśnie,tak olać i do przodu, a nie grzęznąć w naszych smrodkach,jestem przekonany że Koledze o to chodziło.


darkghoust
Specjalista poziom 1 (min. 100)
Specjalista poziom 1 (min. 100)
Posty w temacie: 1
Posty: 230
Rejestracja: 22 kwie 2007, 11:15
Lokalizacja: Cięćk/Hull UK

#37

Post napisał: darkghoust » 06 gru 2012, 22:51

Kimla nie wiem co ty palisz ale zmień dealera bo ten ma strasznie kijowy towar. Czytając twoje wywody to nie wiem czy się śmiać czy płakać. Masz problem to napisz do "Przyjaciółki", albo zgłoś się do "rozmów w toku". Założyłeś ten temat bo potrzebujesz grupy wsparcia? Jeżeli tak to fora pomyliłeś. tu ci zapewne pomogą http://www.psychowsparcie.org/forum/ a jak nie to tylko psychiatra...
Lubię duże zabawki. Obecnie SCM Chronos HT
Uwaga dyslektyk!!!
Bój sie dwumasa!!!!!! Podobno zjada dzieci, a z kości wysysa szpik


dance1
Lider FORUM (min. 2000)
Lider FORUM (min. 2000)
Posty w temacie: 1
Posty: 3099
Rejestracja: 11 mar 2007, 22:42
Lokalizacja: G-G

#38

Post napisał: dance1 » 07 gru 2012, 23:32

Panowie to jest naprawdę żałosne, czy sami czytacie to co piszecie?
I don't like principles, I prefer prejudices

Awatar użytkownika

Bri
Specjalista poziom 3 (min. 600)
Specjalista poziom 3 (min. 600)
Posty w temacie: 1
Posty: 814
Rejestracja: 21 maja 2009, 07:31
Lokalizacja: Ruda Śląska

#39

Post napisał: Bri » 22 sty 2013, 00:35

Moim zdaniem żaden kuźwa nawet przecinek z konwersacji pomiędzy Panem Kimlą a Panem Numerkiem nie powinien opuścić PW czy emaili - naprawdę klasa obu Panów na tym cierpi.

Pan Kimla nie powinien tu występować we formie otwartej (wyraźny nick=adres strony, stopka, avatarek i te sprawy) i w tym popieram wywód Pana Numerka (granie w H.. z administratorem amatorskiego co jak co forum), sugeruję coś zawoalowanego jak LiderK, LaserK, CNC-K albo nawet blaszKa oraz wizytówkę (ale Bartuss & sołtys design), akurat nofollow nie ma tu wiele do rzeczy bo chodzi o frazę a nie o ilość CPV. Oczywiście wypowiedzi w tematach pobocznych również muszą zostać odarte z maniery "nie znam się ale się wypowiem że moje maszyny są de best w porównaniu z tym o czym tu piszecie". Co jak co kasacja się należała.

Z drugiej strony jak przez te kilka lat czytałem sporą garść wypowiedzi mimo ostrego punktowania baboli przez ludzi ze sporą wiedzą, firma na K działa, rozwija się i robi coraz lepsze maszyny, a założyciel chcąc nie chcąc jest naprawdę obyty w branży (bo musi), na stałym pociskaniu kitu daleko się nie zajedzie.

Sugeruję rumianek, miętkę, trochę rozsądku, kilka usprawnień i nie skakanie sobie do gardeł.

Śląsk - Nierdzewka, Alloy, Laser, Gięcie, Excel

ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Na luzie”