Wycinarka-Plany+pomoc

Maszyny do wycinania gorącym drutem

Autor tematu
enderowski
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Posty w temacie: 1
Posty: 1
Rejestracja: 15 gru 2008, 09:50
Lokalizacja: Wrocław

Wycinarka-Plany+pomoc

#1

Post napisał: enderowski » 15 gru 2008, 10:02

Witam serdecznie!

Natrafiłem na wasze forum zupełnie przypadkowo oglądając na wykop.pl maszynę która wycinała w bloku aluminium silnik bodajże V8, ale to nie istotne, przeglądałem wasze forum i pomyślałem że ciekawie byłoby zainteresować się tematem obrabiarek i pomyślałem że jako modelarz przydała by mi się wycinarka do styropianu:) Czyli myślę że dużo osób szuka czegoś takiego. Więc jako kompletny laik z tej dziedziny (studiuje informatykę chemiczna więc raczej nic pokrewnego no może oprócz elementów programowania) mam pytanie czy na podstawie planu który jest przy aukcji na allegro http://www.allegro.pl/item500041002_ssk ... ratis.html uda mi się takie coś zbudować? chodzi mi o możliwe prostą konstrukcję i oczywiście możliwe nie wysokie koszty.

z góry dziękuję za pomoc

pozdrawiam

[ Dodano: 2008-12-16, 14:37 ]
Ok widzę że niespecjalnie mój post was zainteresował ale poczytałem trochę poprzeglądałem stron i waszego forum i mniej więcej wiem już co i jak. jak zabiorę się za budowę to będę ew jeszcze prosił was o pomoc. Tymczasem temat można zlikwidować więc proszę administratora o usunięcie tematu.

pozdrawiam



Wróć do „Wycinarka Styropianu (Styroduru)”