Wiemy o tym, ale dlaczego milczymy?

Tu można porozmawiać na dowolny temat nie koniecznie związany z tematyką maszyn i CNC
Awatar użytkownika

grg12
ELITA FORUM (min. 1000)
ELITA FORUM (min. 1000)
Posty w temacie: 1
Posty: 1670
Rejestracja: 03 sty 2007, 14:27
Lokalizacja: Wiedeń

#31

Post napisał: grg12 » 20 lut 2011, 23:52

BYDGOST pisze:To wszystko co powyżej było poruszane to pikuś w porównaniu z tym:

Mając swoje problemy zdrowotne, zainteresowałem się zdrowym odżywianiem i trwa to już kilka lat.
Ostatnio natrafiłem na w/w materiały i myślę, że powinny zainteresować KAŻDEGO Z WAS
Poczytaj http://blogdebart.pl/ - jest tam trochę o profesor Majewskiej i bredniach które opowiada.
Prywatnie zetknąłem się z różdżkarzem - ponoć potrafiącym błyskawicznie rozpoznać każde schorzenie - mojej alergii jakoś nie zdiagnozował. Pajacem sprzedającym "energizery" do wody (drobne 100 euro za szklany breloczek) oraz całą bandą aptekarzy próbujących mi sprzedać homeopatyczne placebo - więc sorry ale jak widzę "altmedowca" to się robię agresywny...



Tagi:

Awatar użytkownika

RomanJ4
Lider FORUM (min. 2000)
Lider FORUM (min. 2000)
Posty w temacie: 5
Posty: 11576
Rejestracja: 17 mar 2009, 08:55
Lokalizacja: Skępe

#32

Post napisał: RomanJ4 » 21 lut 2011, 00:05

grg12 pisze:bredniach które opowiada.
być może, ale to nie zmienia faktu, że koncerny farmaceutyczne dla ogromnej kasy wciskają nam często kit (posługując się spolegliwymi naukowcami, lekarzami..), podobnie jak to było ze szczepionka na świńską grypę. :evil: O skuteczności wszelkiej maści kosmetyków "odmładzających" nie mówiąc. :razz:
pozdrawiam,
Roman


koala.g
Lider FORUM (min. 2000)
Lider FORUM (min. 2000)
Posty w temacie: 2
Posty: 2827
Rejestracja: 01 kwie 2009, 23:02
Lokalizacja: Małopolska

#33

Post napisał: koala.g » 21 lut 2011, 01:14

Największym medycznym przekrętem jest WHO.
Założycielom trochę nie wyszło z nazizmem to przerzucili się na coś innego :grin:


micro
Specjalista poziom 2 (min. 300)
Specjalista poziom 2 (min. 300)
Posty w temacie: 1
Posty: 472
Rejestracja: 20 lut 2005, 12:32
Lokalizacja: Poznań

#34

Post napisał: micro » 21 lut 2011, 19:04

A kolejnym "gazy cieplarniane" i "ocieplenie klimatu" tym spowodowane.

Awatar użytkownika

Autor tematu
BYDGOST
Lider FORUM (min. 2000)
Lider FORUM (min. 2000)
Posty w temacie: 6
Posty: 4264
Rejestracja: 28 wrz 2007, 09:32
Lokalizacja: Bydgoszcz

#35

Post napisał: BYDGOST » 21 lut 2011, 19:33

grg12 pisze:jest tam trochę o profesor Majewskiej i bredniach które opowiada
Prof. Majewskiej nie da się porównać z pierwszym lepszym różdżkarzem. Mam taką zasadę, że jeśli słyszę, że np. Pani prof. Majewska mówi, to przyjmuję do wiadomości, że umie mówić. Jeśli to samo słyszę z wielu źródeł to przyjmuję jako znak, że coś w tym musi być. Nikt mi nie każe ślepo wierzyć w to, co mówi ta Pani, ale to, co usłyszałem od Garry Nuula, to już nie wiem, kim trzeba być, żeby się nad tym głęboko nie zastanowić. Gdy jeszcze na to nałożymy obraz współczesności, gdzie pieniądz stawiany jest ponad wszystko, to już można się niepokoić. Naprawdę zachęcam wszystkich do zapoznania się z materiałami na stronie http://www.stopcodex.pl/. Choćby po to, aby wiedzieć, że istnieją inne możliwości niż te, które zafundują nam WHO i politycy. Miejmy chociaż możliwość wyboru. Żeby móc wybierać to muszą istnieć przynajmniej dwie opcje a WHO i politycy szykują nam tylko jedną. Niechętnie się z tym zgadzam.
Pomnik Ikara - Ku pamięci dawnego lotniska w Fordonie.

Awatar użytkownika

namemartin
Specjalista poziom 3 (min. 600)
Specjalista poziom 3 (min. 600)
Posty w temacie: 2
Posty: 732
Rejestracja: 01 mar 2008, 18:08
Lokalizacja: Warszawa

#36

Post napisał: namemartin » 21 lut 2011, 19:37

Trucie ludzi "lekarstwami" jest od jakiegoś czasu na topie. Hitlerowi nie do końca się udało to teraz konsekwentnie robi to firma Bayer, która zajmowała pozycje w I.G. Farben... wspierała hitlerowców ... Miała duży wkład w produkcje np Cyklon B jak wiadomo służył do zabijania ludzi w obozach, materiałów wybuchowych...
W dzień obchodź się z żoną jak z przyjacielem, w nocy jak z przyjaciółką.

Awatar użytkownika

kostner
ELITA FORUM (min. 1000)
ELITA FORUM (min. 1000)
Posty w temacie: 4
Posty: 1290
Rejestracja: 13 gru 2005, 04:41
Lokalizacja: Haan / Niemcy

#37

Post napisał: kostner » 27 lut 2011, 16:02

to ze ostatnio pszczoly padaja to tez wina Bayera :) a dokladnie rzecz biorac ich pestycydu.

Swiat sie zmienia - niestety na niekorzysc. Ludzie sa oglupiani zeby ich doic a jednostki myslace sa tepione przez ciemna mase. Obecne pokolenie okolo 30 latkow jest ostatnim wychowanym i wyksztalconym wg starych standardow dalej bedzie juz coraz gorzej.
Jeżeli prąd nas nie zabije to nas napewno nie wzmocni :(

Awatar użytkownika

RomanJ4
Lider FORUM (min. 2000)
Lider FORUM (min. 2000)
Posty w temacie: 5
Posty: 11576
Rejestracja: 17 mar 2009, 08:55
Lokalizacja: Skępe

#38

Post napisał: RomanJ4 » 27 lut 2011, 17:22

Chyba niestety masz rację. Choć jak sobie przypomnimy,kiedy my wchodziliśmy w życie, starsze pokolenie mówiło to samo. Nie było tylko jednego destrukcyjnego, dla standardów tego co złe i dobre dla nas, jak mi się wydaje czynnika. A mianowicie wszechobecnej i nachalnej komercji, ogarniającej coraz szybciej, coraz więcej dziedzin życia.
Niestety.
pozdrawiam,
Roman

Awatar użytkownika

kostner
ELITA FORUM (min. 1000)
ELITA FORUM (min. 1000)
Posty w temacie: 4
Posty: 1290
Rejestracja: 13 gru 2005, 04:41
Lokalizacja: Haan / Niemcy

#39

Post napisał: kostner » 27 lut 2011, 17:28

Ale sam fakt, ze zdajemy sobie z tego sprawe daje nam duza przewage :)
Jeżeli prąd nas nie zabije to nas napewno nie wzmocni :(


Bbuli
Specjalista poziom 3 (min. 600)
Specjalista poziom 3 (min. 600)
Posty w temacie: 6
Posty: 869
Rejestracja: 10 mar 2007, 19:43
Lokalizacja: Rumia

#40

Post napisał: Bbuli » 27 lut 2011, 18:29

Fakt-mamy przewagę.
Wczoraj moja drukarka-czwarta z kolei wywaliła komunikat,że już się skończyła.Strasznie to mnie wnerwiło-na znanym serwisie zamówiłem tusze,które dotarły a tu taka kiszka.Komunikat był takiej mniej więcej treści-To urządzenie wydrukowało-przepracowało przewidzianą ilość stron-godzin i zakończyło swój żywot.Skontaktuj się z dystrybutorem by uzyskać informacje o sposobie i miejscu utylizacji.
Córka podjęła wyzwanie i odmłodziła oprogramowanie,ja na wszelki wypadek rozebrałem ją i wymyłem wszystkie newralgiczne miejsca.Coś ok 20 min machania wkrętakiem i chwila nad zlewozmywakiem.Parę ręczników papierowych.Dostała nowe zasobniki-po 3.5 zeta za sztuke i drukuje jak nówka.
Czyli celowe działanie producenta by po pewnym czasie przymusić do kupna nowego-następnego modelu.

ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Na luzie”