pytania dotyczące reliefów

ArtCAM, ArtCAM Express, ArtCAM Insignia, ArtCAM Pro

Autor tematu
Dolce
Specjalista poziom 2 (min. 300)
Specjalista poziom 2 (min. 300)
Posty w temacie: 5
Posty: 501
Rejestracja: 22 gru 2007, 23:54
Lokalizacja: Polska

#11

Post napisał: Dolce » 18 wrz 2013, 13:26

Dziękuję za odpowiedź.
w sumie to nie poszedłem do przodu jeśli chodzi o trening z programami ale za to, dzięki Twojej pomocy, zorientowałem jaki program służy do czego.
Korzystam z Artcama, dzięki uprzejmości kolegi. W tej chwili nie mam możliwości sprawdzić jaka to wersja ale wieczorem będę miał laptopa więc popatrzę. W tej wersji można tworzyć projekty.
Próbowałem wczoraj podłubać wykorzystując "Utwórz model" i faktycznie wszystko zasadniczo da się wykonać : utworzyć np. ramkę dla motywu a następnie zaimportować motyw, wpasowując w tą ramkę. Na razie jestem na takim etapie. Nie udało się jednak dokładnie wyśrodkować obu reliefów (pomimo ustawienia środka w tym samym miejscu podczas ustawiania rozmiaru) i robiłem to ręcznie. Nie wiem jeszcze w jaki sposób można, bez opcji "Złożenie", przesuwać reliefy względem siebie. Przy projektowaniu po utworzeniu siatki trójkątów i dodaniu do projektu, w złożeniu pojawiały się elementy. Potem można je było edytować, tyle że wychodziły mi dziwolągi o których pisałem wcześniej.
Muszę to dzisiaj przećwiczyć.
Dziękuję jeszcze raz za poświęcony czas, pozdrawiam :)



Tagi:

ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „ArtCAM”