Znaleziono 1 wynik

autor: jasiu...
22 cze 2026, 19:56
Forum: Na luzie
Temat: Pierwszy elektryk.
Odpowiedzi: 15
Odsłony: 236

Re: Pierwszy elektryk.

kozak12 pisze:
22 cze 2026, 19:41
Taka hybrydą Chorwacje zrobisz a jedz elektrykiem.
Syn bez problemów zrobił Teslą igrekiem i powiedział, że się da.

A z wybranych przez ciebie nie wybrałbym nic. Mustangiem to możesz po obwodnicach miast jeździć, spróbuj toto zaparkować. Widoczność w nim, a tam bez komentarza. Pewnie, że toyota jest w miarę niezawodna, ale kolega ma właśnie bZ4X i ja tam nie umiem fotela ustawić tak, żeby było wygodnie. Powiem szczerze, gdybym szukał elektryka, to bym chyba pomyślał o Skodzie i wiem co piszę. Ogólnie to ta nowa Vitara na prąd mi się zaczyna podobać, może kiedyś na taką się zdecyduję.

Acha, boję się, że Ariyi będzie sporo z Renówki, tyle że Aryia robiona w Chinach. Nie wiem, co o niej sądzić.

Wróć do „Pierwszy elektryk.”