Syn bez problemów zrobił Teslą igrekiem i powiedział, że się da.
A z wybranych przez ciebie nie wybrałbym nic. Mustangiem to możesz po obwodnicach miast jeździć, spróbuj toto zaparkować. Widoczność w nim, a tam bez komentarza. Pewnie, że toyota jest w miarę niezawodna, ale kolega ma właśnie bZ4X i ja tam nie umiem fotela ustawić tak, żeby było wygodnie. Powiem szczerze, gdybym szukał elektryka, to bym chyba pomyślał o Skodzie i wiem co piszę. Ogólnie to ta nowa Vitara na prąd mi się zaczyna podobać, może kiedyś na taką się zdecyduję.
Acha, boję się, że Ariyi będzie sporo z Renówki, tyle że Aryia robiona w Chinach. Nie wiem, co o niej sądzić.




