Znaleziono 1 wynik

autor: Avalyah
22 cze 2026, 19:26
Forum: Na luzie
Temat: Pierwszy elektryk.
Odpowiedzi: 15
Odsłony: 236

Re: Pierwszy elektryk.

Chłopakom chyba chodzi o to, że jakbyś chciał pojechać gdzieś dalej, to bez ładowania w trasie się nie obejdzie. Dla mnie też pewnie elektryk byłby najlepszym rozwiązaniem, ale nie chce mi się więcej niż jednego samochodu posiadać, a czasem trzeba gdzieś dalej pojechać i fajnie jest mieć nieograniczony zasięg i pełną niezależność. Bo do miasta i okolic to elektryk jest chyba bardzo dobrym rozwiązaniem.

Wróć do „Pierwszy elektryk.”