Znaleziono 2 wyniki

autor: bear
10 kwie 2020, 21:29
Forum: WARSZTAT
Temat: Szlifierka pionowa do płaszczyzn ze stołem obrotowym
Odpowiedzi: 11
Odsłony: 2232

Re: Szlifierka pionowa do płaszczyzn ze stołem obrotowym

maszynista1 pisze:Czy tarcza szlifowana czy toczona to w sumie jeden grzyb, najważniejsze żeby była wykonana z dobrego żeliwa.

Nie uda rady utoczyć takich tarcz na tokarce. Takie tarcze przeważnie są już nitowe czy dwustopowe więc przy próbie ewentualnego toczenia drżą niemiłosiernie. Przy konkretnym materiale ciężko jest to też sensownie ugryźć aby powierzchnia była zadowalająca.
autor: bear
04 mar 2020, 13:32
Forum: WARSZTAT
Temat: Szlifierka pionowa do płaszczyzn ze stołem obrotowym
Odpowiedzi: 11
Odsłony: 2232

Re: Szlifierka pionowa do płaszczyzn ze stołem obrotowym

Ciężko będzie Ci takie coś kupić używanego. Możesz również szukać pod nazwą "szlifierka karuzelowa". Będziesz miał na to robotę? U nas w zakładzie na koła czy dociski było bardzo mało roboty mimo tego że drugi dział firmy zajmował się naprawą ciągników więc sprzęgła były na porządku dziennym. Tarcze będzie Ci ciężko robić na takiej maszynie

Wróć do „Szlifierka pionowa do płaszczyzn ze stołem obrotowym”