może dysza,kryza czy coś innego po dupsku dostaje (z góry przepraszam gdyż wiem o co chodzi ale nazw w rodzimym języku nie ogarniam ), np jak my przebijamy gruby materiał, cała głowica idzie do góry i opada podczas przebijania.
Kimla pokazał by kilka przebić w stali np 25mm, jaki to problem? gdy maszyna na pokaz stoi i kilkanaście się buduje.
najłatwiej chyba zmierzyć na blaszce np 25 mm, (chudziny) idą za szybko.
Z 8 miałem problemy bo nie wiem czy to była sekunda czy 1.5, stoper oszukuje bo zanim się wciśnie stop, start to już coś ucieknie, myślałem może zrobić filmik z kilku przebić i po klatce przejrzeć, chyba wiarygodna metoda?
Żeś się człowieku do Kimli przypie......, chcesz znać parametry? zapytaj producenta pomp bo od pompy najwięcej zależy (wiadomo garnet, kryzy itd ale o tym chyba wszyscy wiedzą), bez niej wjet to tylko ploter.
Bez przesady, kupe robisz w każdym temacie.