Przy CO2 to bez większych problemów można znaleźć taką firmę która zajmuje się sprzętem p.poż. gdzie nabiją butle na poczekaniu, nie tylko w Lublinie . Co do mieszanek Ar/ CO2 już z reguły trzeba walić do firmy zajmującej się gazami technicznymi i najczęściej zostawić swoją butę na wymianę. I tu może się zdarzyć że oddamy swoją piękną nową butlę z długim terminem legalizacji dostając taką z krótkim terminem i przy następnej wymianie trzeba płacić za legalizację.
Butle ze złomu po gaśnicach śniegowych z dużą ilośćią rdzy w środku odmalowane ładnie pędzelkiem z zewnątrz to też nierzadki temat.

Dodane 41 minuty 20 sekundy:
P.S. Niektóre firmy reklamują się że dają butlę o jak najbardziej zbliżonym terminie legalizacji do tej którą się oddaje. Ale z tym bywa różnie.
legalizacja-butli-argon-t113710.html