Projekt statywu do Proxxon-a

Dyskusje dotyczące druku i drukarek 3D

Autor tematu
rsave
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Posty w temacie: 6
Posty: 8
Rejestracja: 04 kwie 2020, 09:02

Projekt statywu do Proxxon-a

#1

Post napisał: rsave » 22 kwie 2020, 22:17

Witam Serdecznie

Chciałbym wam przedstawić swój mały projekcik który powstał z powodu notorycznego łamania cienkich wierteł i frezów. Jest to statyw do multiszlifierki proxxon (ja posiadam model IBS/E) gdzie średnica pierścienia do mocowania wynosi 20mm – i każdy inny model z tą średnicą będzie pasował.

Oczywiście można było kupić gotowy statyw – ale cała radość projektowania i tworzenia jest bezcenna.

Całość projektu została wykonana w programie fusion360. Elementy drukowane na drukarce Ender3D. Użyty filament to PETG firmy DevilDesign.

Obrazek
Obrazek

Kilka danych technicznych:
1. Podstawa wykonana z kawałka blatu kuchennego 275mm X 200mm x 38mm
2. Wspornik z profilu Alu 20mm x20mm x1,5mm
3. Kolumna to wałek liniowy o średnicy 20mm
4. Po wałku poruszają się dwa łożyska liniowe zamknięte LM20UU
5. Napęd stanowi koło zębate poruszające się po listwie zębatej (druk3D)
6. Zakres pracy to 100mm

W pierwszej części przedstawię uchwyt. Jest to zintegrowane mocowanie z częścią napędową, łożyskowaniem liniowym oraz blokadą posuwu – taki rdzeń całego projektu.
Obrazek

Mocowanie proxxona to najzwyklejszy otwór, który zaciskamy śrubą. Gniazda pod łożyska liniowe posiadają średnicę o 0,2 mm mniejszą i łożyska są umieszczona na wcisk (bez kleju).

Obrazek
Między łożyskami jest wklejona w swoje gniazdo, nakrętka która służy do wkręcenia śruby blokującej posuw. Ów nakrętka znajduje się w przewężeniu które spełnia dodatkowo rolę hamulca przed samoistnym opadaniem całego zestawu. Wałek po prostu porusza się dzięki temu dość ciasno. Nie chce stosować tu sprężyn dla powrotu „do góry” i innych patentów.


Łożyska zostały wprasowane na swoje miejsca za pomocą pręta gwintowanego i podkładek. (oczywiście określenie „wprasowane” proszę brać z przymrużeniem oka ).
Obrazek
Obrazek

Druk 3D został wykonany na drukarce Ender3
Filament PET-G
Warstwa 0,2 mm
dysza 0,4 mm
Obrazek
Obrazek

Dla lepszego zobrazowania całości zapraszam na mój kanał YouTube i zachęcam do subskrypcji i śledzenia projektu, pliki STL dostępne pod każdym filmem.

https://youtu.be/vJPKsSRTb84

W następnych częściach przedstawię resztę bloków projektu i omówię szczegóły działania;)
serdecznie pozdrawiam
Załączniki
handle.stl
plik STL
(627.52 KiB) Pobrany 9 razy




Autor tematu
rsave
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Posty w temacie: 6
Posty: 8
Rejestracja: 04 kwie 2020, 09:02

Re: Projekt statywu do Proxxon-a

#2

Post napisał: rsave » 27 kwie 2020, 13:00

W tej części przedstawię napęd, dzięki któremu uzyskujemy ruch góra – dół.
Obrazek
Obrazek
Obrazek

„Sercem” jest tu koło zębate o module M1 , 20 zębów, poruszające się po listwie zębatej.
Obrazek

W konstrukcji napędu zostały użyte pręty metalowe(prowadnice ze starej drukarki):
- główny wał o średnicy fi 6mm, L-72mm nagwintowany z dwóch stron M6, posiadający wcięcia służące do zablokowania ruchu obrotowego koła zębatego i korby – wykonane pilnikiem.
- trzy pręty fi 7mm, L-70mm – jako konstrukcja trójramiennej korby

Całość obraca się na łożyskach 696z -6x15x5mm (chińska produkcja za 2 zł w zupełności wystarczająca)
Obrazek

Konstrukcje trójramiennej korby tworzą trzy pręty fi7mm oraz rączki wykonane z druku 3D. Wszystko wchodzi na wcisk ale wzmocnienie klejem na pewno nie zaszkodzi.
Obrazek

Złożenie napędu zaczynamy od nagwintowania otworów w kole zębatym oraz w korbie – gwintownikiem M4.
Obrazek
Obrazek


Otwory służą do wkręcenia śrub dociskowych M4. Tu ważny szczegół: samo wkręcenie i dociśnięcie do wcięć w wale jest niewystarczające do zblokowania obrotu. Gwint wykonany w druku jest zbyt słaby. Ja zastosowałem klej na gwint w obydwu otworach – który spełnił swoje zadanie i unieruchomił śruby dociskowe. Lepszym i pewniejszym sposobem, będzie nawiercenie wału tak by kołki blokujące przeszły przez wykonane otwory.


W główne pokrętło korby umieszczamy wał z nakrętką i podkładką oraz wkręcamy kołek dociskowy unieruchamiając obrót wału.
Obrazek

Następnie wciskamy łożysko a zaraz za nim tuleje dystansową.
Obrazek

Całość wędruje w stronę gniazda łożyska w uchwycie, gdzie po przełożeniu przez jedną stronę nasuwamy koło zębate, i wciskamy do oporu.
Obrazek

Koło zębate blokujemy śrubą dociskową M4. (pamiętając o kleju na gwint, i/lub nawierceniu wału).
Obrazek

Na koniec dokładamy drugą tuleje dystansową, drugie łożysko, i skręcamy nakrętką samo kontrującą.
Obrazek
Obrazek


Nakrętkę ustawiamy („na odwrót”)węższą stroną w kierunku łożyska – tak by oparła się o pierścień łożyska i nie blokowała jego obrotu.
Obrazek

W korbie umieszczamy zaślepkę otworu. (dla ładniejszego wyglądu 😊)
Obrazek
Obrazek

Zielone pokrętło w które wkręcamy śrubę imbusową M8 na klej, służy do blokowania ruchu góra – dół na statywie. Celowość użycia tego patentu przedstawię w następnych częściach 😉
Obrazek

Oczywiście dla lepszego zobrazowania całości zapraszam na mój kanał YouTube i zachęcam do subskrypcji i śledzenia projektu, pliki STL oraz schematy części nie drukowanych, dostępne pod każdym filmem.
https://youtu.be/emRJQpJNvZk
Załączniki
STL.rar
(699.52 KiB) Pobrany 8 razy


Autor tematu
rsave
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Posty w temacie: 6
Posty: 8
Rejestracja: 04 kwie 2020, 09:02

Re: Projekt statywu do Proxxon-a

#3

Post napisał: rsave » 01 maja 2020, 19:17

W tej części zajmiemy się złożeniem kolumny statywu oraz podstawy.

Obrazek

Do jej budowy użyto:
- Prowadnica, wałek fi 20mm zgodna z użytymi łożyskami
- Profil aluminiowy U-kształtny 20x20x20 ścianka 1,5mm
- podstawa (kawałek blatu kuchennego)270x200x38
- listwa zębata – druk3D
- wspornik dolny i zaślepka górna – druk3D
Parametry użytych części wynikają z zapasów które posiadam – szkoda wyrzucić, a zawsze można nadać nowe „życie”.

Składanie zaczynamy od wciśnięcia wałka w dolny wspornik, a następnie w podstawę z blatu ( w uprzednio wykonany otwór). Całość połączenia została wzmocniona klejem epoxydowym.

Obrazek

Obrazek

Jako pomocnik „wprasowania” prowadnicy, posłużył ścisk stolarski.

Obrazek

Dodatkowo dolny wspornik przymocowany jest do blatu za pomocą czterech wkrętów.

Obrazek

Następnie w aluminiowym profilu umieszczamy listwę zębatą, która przymocowana jest za pomocą śrub M4.

Obrazek

Profil wraz z przykręconą zębatką ląduje wciśnięty w dolny wspornik z odrobiną kleju epoxy. Tu znowu pomocnik w postaci ścisku stolarskiego ułatwił znacząco montaż.

Obrazek


Dolne połączenie profilu z drukowanym wspornikiem dodatkowo jest wzmocnione śrubą M4

Obrazek

Na tak przygotowaną bazę montujemy od góry nasz uchwyt (przygotowany w poprzednich częściach)
Łożyska wchodzą na wałek a tylna część uchwytu suwliwie w profil aluminiowy.

Obrazek

Obrazek

Na koniec na górę przychodzi „czapeczka” wciśnięta i zabezpieczona śrubą M4. Bez użycia kleju tak by w przyszłości był możliwy demontaż i wymiana zużytych części.

Obrazek

I tak dobrnęliśmy do złożenia całości. W przygotowaniu jeszcze testy i mały bonusik w postaci przystawki-pomocnika 😉

Obrazek


Oczywiście dla lepszego zobrazowania całości zapraszam na mój kanał YouTube i zachęcam do subskrypcji i śledzenia projektu, pliki STL oraz schematy części nie drukowanych, dostępne pod każdym filmem.


https://youtu.be/i6WNOlSudNg

Awatar użytkownika

adam Fx
Lider FORUM (min. 2000)
Lider FORUM (min. 2000)
Posty w temacie: 1
Posty: 5079
Rejestracja: 04 lip 2004, 16:03
Lokalizacja: Gliwice

Re: Projekt statywu do Proxxon-a

#4

Post napisał: adam Fx » 02 maja 2020, 19:48

Super projekt ;D dzikie za prezentacje
sorki za wszystkie błędy ... (dyslektyk) :?
Zobacz moje filmy http://www.youtube.com/user/pokachontass/videos


Autor tematu
rsave
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Posty w temacie: 6
Posty: 8
Rejestracja: 04 kwie 2020, 09:02

Re: Projekt statywu do Proxxon-a

#5

Post napisał: rsave » 02 maja 2020, 19:51

Dzięki za miłe słowa ;) to ogromny zaszczyt usłyszeć to od Ciebie ;)
pozdrawiam - wierny fan ;)


Autor tematu
rsave
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Posty w temacie: 6
Posty: 8
Rejestracja: 04 kwie 2020, 09:02

Re: Projekt statywu do Proxxon-a

#6

Post napisał: rsave » 04 maja 2020, 09:58

Projekt statywu powstał z potrzeby wiercenia malutkich otworów pod kątem prostym. Oraz frezowania jeszcze mniejszych (fi 0,6mm) w profilach aluminiowych. Wykonanie tego „z ręki” bynajmniej w moim przypadku było nie możliwe.
Tak o to powstał statyw do proxxon-ów.
Obrazek

Filmik z malutkich testów, jeszcze mniejszymi frezikami.
https://youtu.be/IOD00QBVTqo


Autor tematu
rsave
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Posty w temacie: 6
Posty: 8
Rejestracja: 04 kwie 2020, 09:02

Re: Projekt statywu do Proxxon-a

#7

Post napisał: rsave » 10 maja 2020, 18:08

Na zakończenie projektu, mały bonus - przystawka/listwa.
Wykonana z profili aluminiowych C 20x20x20 1,5mm oraz kilku elementów z druku 3D.
Całość można zablokować za pomocą śrub M6.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Oczywiście zapraszam na krótką prezentację filmową:
https://youtu.be/JpiHnbdlMWo

ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Drukarki 3D, RepRap”