Prędkość opadu wyrówniarki SCM Morbidelli CX-100/ Busellato Jet-Smat

Opad wyrówniarki w maszynie

Dyskusje o maszynach Morbidelli

Autor tematu
Niepotocznie
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Posty w temacie: 2
Posty: 2
Rejestracja: 19 paź 2022, 11:13

Prędkość opadu wyrówniarki SCM Morbidelli CX-100/ Busellato Jet-Smat

#1

Post napisał: Niepotocznie » 19 paź 2022, 11:19

Mam problem z szybkością opadu wyrówniarki w Busellato Jet-Smart (CX-100 od SCM), Czy da się jakoś spowolnić opad wyrówniarki, bo czasami przy dłuższym elemencie podnosi lekko jeden z boków obrabianego kawałka i weircenie nie jest idealnie tam gdzie powinno być.



Tagi:


dziadol
Sympatyk forum poziom 1 (min. 40)
Sympatyk forum poziom 1 (min. 40)
Posty w temacie: 1
Posty: 48
Rejestracja: 21 paź 2008, 00:09
Lokalizacja: BYDGOSZCZ

Re: Prędkość opadu wyrówniarki SCM Morbidelli CX-100/ Busellato Jet-Smat

#2

Post napisał: dziadol » 20 paź 2022, 20:40

Witam

Tak można lecz tylko przez serwis scm'a nawet zdalnie przez TeamViewer lub jeśli posiadasz hasło i login do maszyny service..to w parametrach maszyny.
Z tym opadem wymiarowania to wielkie nieporozumienie.. Ja ratowałem się zwiększeniem elementu o kilka dziesiątych.

Pozdro...


Autor tematu
Niepotocznie
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Posty w temacie: 2
Posty: 2
Rejestracja: 19 paź 2022, 11:13

Re: Prędkość opadu wyrówniarki SCM Morbidelli CX-100/ Busellato Jet-Smat

#3

Post napisał: Niepotocznie » 21 paź 2022, 16:18

A nie kojarzysz może która to opcja ? Przejrzałem ustawienia i nic mi nie pasuje pod to nawet w kodzie a nie chcę na ślepo zmieniać żeby nic nie zepsuć. Hasło i login posiadam. Te wymiarowanie jeszcze nie jest takie złe jak czasem zamiast trawersu wsadzę półkę, bo mi ktoś na warsztacie źle odstawi, ale jednak za mocno to opada i albo lekko podniesie element. A przy okazji nie miałeś problemu, że jak łapa przesuwa się w lewo to przy okazji czasem przesunie kawałek ? Płyty teraz są coraz większymi bananami i ciężko te łapę ustawić z jednej strony żeby kawałka nie przesunął a z drugiej żeby nie odsuwał go od "stołu"

ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Morbidelli”