Kryzysowa propozycja :)

Tu możemy porozmawiać na temat podstaw budowy amatorskich maszyn CNC
Awatar użytkownika

WZÓR
Moderator
Lider FORUM (min. 2000)
Lider FORUM (min. 2000)
Posty w temacie: 16
Posty: 8494
Rejestracja: 01 sty 2009, 20:01
Lokalizacja: Oława

Re: Kryzysowa propozycja :)

#71

Post napisał: WZÓR » 27 cze 2026, 18:58

Obrazek

Ten karpik został złapany tutaj :

https://maps.app.goo.gl/ra7QTbPCLd9mNmQ68?g_st=ac

, a boleń z Odry

Obrazek


P.s.
Muszę odkurzyć swoje wędki i wybrać się z kumplami na łowy.

Mariusz.


Pomagam w:
HAAS - frezarki, tokarki


Autor tematu
kamar
Lider FORUM (min. 2000)
Lider FORUM (min. 2000)
Posty w temacie: 19
Posty: 17205
Rejestracja: 18 wrz 2010, 06:17
Lokalizacja: Kozienice
Kontakt:

Re: Kryzysowa propozycja :)

#72

Post napisał: kamar » 27 cze 2026, 20:41

WZÓR pisze:
27 cze 2026, 18:58
Obrazek

Ten karpik został złapany tutaj :
Z sadzawki, fe.` :) Jak polowanie na dzika w chlewiku.

ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „CNC podstawy”