wreszcie

Tu można porozmawiać na dowolny temat nie koniecznie związany z tematyką maszyn i CNC

drzasiek90
ELITA FORUM (min. 1000)
ELITA FORUM (min. 1000)
Posty w temacie: 237
Posty: 1772
Rejestracja: 25 kwie 2016, 11:58
Lokalizacja: Jodlowa
Kontakt:

Re: wreszcie

#821

Post napisał: drzasiek90 » 08 sty 2024, 00:11

Wygrałeś w konkursie na najdłuższy post w tym wątku.



Awatar użytkownika

pitsa
Moderator
Lider FORUM (min. 2000)
Lider FORUM (min. 2000)
Posty w temacie: 26
Posty: 4705
Rejestracja: 13 wrz 2008, 22:40
Lokalizacja: PL,OP

Re: wreszcie

#822

Post napisał: pitsa » 08 sty 2024, 06:59

pavyan pisze:I znowu będę żałował, że coś tu napisałem
Do tego co napisałeś dodałbym tylko, że warto zrozumieć że wojna to stan ciągły, wojna wciąż trwa. Od dawna jesteśmy bombardowani, a lejami po bombach sączy się nasza wolność. Przykładowo patrząc na polityków przecież wyraźnie widać, że stan bez bitew i potyczek nie jest dla nich normalny.

Wolność to umiejętność i zdolność prowadzenia stałej wojny w sposób korzystny dla nas.
zachowanie spokoju oznacza zdolności do działania
ᐃ 🜂 ⃤ ꕔ △ 𐊅 ∆ ▵ ߡ


szopenn
ELITA FORUM (min. 1000)
ELITA FORUM (min. 1000)
Posty w temacie: 381
Posty: 1941
Rejestracja: 21 gru 2015, 11:22
Lokalizacja: Lublin

Re: wreszcie

#823

Post napisał: szopenn » 08 sty 2024, 08:50

pavyan pisze:Jak widać, powtórzyłem pytania referendalne - bo idiotycznie złośliwe uwalenie referendum przez przeciwników PiS było i jest dla mnie wyjątkowym kretynizmem, porównywalnym tylko z klasycznym: "na złość mamusi i tatusiowi obetnę sobie nóżkę". Albo się powieszę... I według mnie przekreślenie ważności referendum było właśnie działaniem z rodzaju tych samobójczych, wspomnianych wcześniej.


dalej nie rozumiesz, ludzie nie chcieli brać udziału w referendum gdzie odpowiadali by na pytania - stworzone przez PIS - widząc jak ten rząd przez 8 lat postępował wbrew pytaniom referendalnym, które sam stworzyl.

Mówisz o braku myślenia, napisałem poprzedni że wolności nie ma, jest tylko ruska albo amerykańsa - na szczęście zauważyłeś, że miałem na myśli, że pod tym się kryje, że PL nie może byc osamotniona. Pomijam kwestie, czy w razie potrzeby wszyscy nie odwrócili by się historycznie do nas du**, ale tak jak powiedziełeś - zrywanie stosunków dyplomatycznych szkodzą krajowi - więc znowu kłaniam się PIS.. jakież on to nam więzli polityczne zapewnił kłócąc się ze wszystkimi? Podejmując decyzje, po których nawet taka małą idea - miasta partnerskie - poległa w ruinie - bo inne pańśtwa nawet na tak nieważnej płaszczyźnie wizerunkowej - nie militarnej, nie chciały z nami współpracować - a co dopiero mówić wspierać nas militarnie gdzieś w przyszłośc - bandę idiotów kaczystów..... wysłałbyś żołnierza swojego do kraju bronić brauna albo innych pojebów? Wiesz co to jest wizerunek jaki potrafi o kraju stworzyć dwóch idiotów, kilka wypowiedzi i zachowań?? I nadal czytam te komentarze zakompleksionych polaków, że u nas się nie produkuje, a bo my byśmy mieli gdyby nie zachód, na pewno?? To tak to działą w dialogu? Postawić na swoim bo racja nasza? A to proszę bardzo, pokażcie, jacy to jesteście do przodu, nie ważne czy rządzi tusk czy przez 8 lat patriota najwybitniejszy kaczyński..

itp. też mogę napisać jak tux, że jak ktoś tego nie widzi to jest idiotą. A przestępcy?? do więzienia - czy taki kraj jak polska, gdzie przestępcy siedzą sobie jako posłowie w sejmie, powinna w ogóle mieć miejsce np w interpolu? Przecież to śmiech dla zwykłego rozumiejącego cokolwiek obywatela. I co to nie jest osłabianiem pozycji tej wielkiej wedlug was "Polski"?

O innych można by pisać, ale o tym było wielokrotnie pisane czy tu czy indziej - wystarczy sobie tylko w głowie poukładać.
Czy wprowadzenie w Polsce "Nowej Marki Niemieckiej" czyli Euro będzie dla Polski i Polaków pozytywem
np to... oczywiscie żę będize. Jak na dłoni widać, że masz spaczenie pisowskie. Jak popatrzysz na występki glapińskiego i spółki to zrozumiesz, że przy EURO by nie pomajstrowali i nie podwajali wartości swoich wyolbrzymionych "wypłat oraz nagród". Dla takich gnojów tylko euro.
pavyan pisze:PS: I znowu będę żałował, że coś tu napisałem...


teraz wiem czyja byla ta jedyna łapka pod wpisami tuxa, gratuluje wypranych umysłów na podobnym poziomie.. aż niewyobrażalne, że kaczor do takiego stopnia zdołał wami zmanipulować i sprawić żebyście wierzyli bez opamiętania, bez weryfikacji faktów. I to dlatego kaczor i jego banda i inne prawicowe bandy są niebezpieczne. Nie ze względu na mnie czy innych, ale ze względu na takich jak ty - bo wy uwierzycie, tak jak te moherowe berety u rydzyka. I co da się z takimi dogadać jak to wyprane towarzystwo?? I ja się zapytam - wyprane moherowe babki czy takie przypadki jak ty i tusk TO DOBRE DLA POLSKI??? Tworzenie obywatela głupka, niemyślącego - TO DOBRE DLA POLSKI??


Np taki kamiński - startował w wyborach z mojego rodzinnego powiatu. Nawet wszedł do sejmu. WYobrażasz sobie, że ten człowiek przed wyborami ani w ciągu 8 lat rządów pisu w tym okręgu wyborczym nie był??? Wyobrażasz sobie, że PIS po prostu rozwiesił w takim małym powiecie plakaty i pokazał palcem - tu głupki macie głosować na takiego i takiego bo w Warszawie on nie ma siły przebicia, i wiesz, że ci prawdziwy polacy tacy jak tux i ty - jak stado baranów poszli głosować na kogoś, kto ani razu nie stąpał po ich ziemi??? Bo ja sobie nie wyobrażam, nie wyobrażam sobie skali manipulowania umysłami biednych ludzi na taką skale, i może być for deutschland lub nie, tylko to jest puste hasło, bo zmanipulował ktoś inny, i manipuluje tych biednych ludzi żeby w to fur deutschland wierzyli. 100 razy powtarzane kłamstwo staje się niestety prawdą. A ja jestem dumnym małym lokalnym patriotą, i nie pozwolę sobie wciskać ciemnoty głosując na posłów relokowanych z nie ich okręgów wyborczych gdzie mają docelowo "służyć", nie pozwolę sobie, żeby kaczyński robił ze mnie mielonkę, maszynkę do głosowania za kiełbase dając mi "pytania referendalne" i mówiąc jak cała wasza banda, jak nie weźmiesz udziału, to nie jesteś polak.

O białorusi i o emigrantach??? :D Tak, pisowski rząd strzegł granic, przy okazji swoich portfelów wpuszczając tych, którzy mieli na to kase... ale referendum w waszych głowach i pytanie o emigrantów - wiążące. To jest żal patrzeć jak daliście się w robić tej bandzie rydzykowych obłudników.
Ostatnio zmieniony 08 sty 2024, 09:17 przez szopenn, łącznie zmieniany 2 razy.


atom1477
Lider FORUM (min. 2000)
Lider FORUM (min. 2000)
Posty w temacie: 295
Posty: 2798
Rejestracja: 21 kwie 2011, 10:58
Lokalizacja: ::

Re: wreszcie

#824

Post napisał: atom1477 » 08 sty 2024, 09:11

Daniu pisze:
07 sty 2024, 21:17
Nie potrzebuje takich rzeczy… zaproponuj bandę która wszystko uzdrowi…
Takie podejście też jest jednym z problemów dzisiejszej Polski i świata.
To że wielu ludzi oczekuje jedynie takich polityków, którzy wszystko zrobią za nich.
A to nie ma innych? Tacy którzy sami nie będą uzdrawiać, tylko pozwolą ludziom samemu uzdrawiać? Ja bym chętnie sam uzdrowił wiele rzeczy w swojej okolicy. I byli politycy z programem wyborczym który na to pozwalał.
No ale Ty ich nie widziałeś, bo ograniczyłeś wybór tylko do tych który będą uzdrawiać za Ciebie.


IMPULS3
Lider FORUM (min. 2000)
Lider FORUM (min. 2000)
Posty w temacie: 60
Posty: 7549
Rejestracja: 25 gru 2010, 21:55
Lokalizacja: LUBELSKIE

Re: wreszcie

#825

Post napisał: IMPULS3 » 08 sty 2024, 09:54

Co to jest polityk-niech każdy sobie odpowie.
Jeśli ma powstać nowy samochód to jest jakiś lider który ma koncepcję ale resztę robią ludzie znający sie na danej dziedzinie. Czyli inżynier od silnika, skrzyni, przeniesienia napędu, elektroniki, oprogramowania itd...
A teraz pytanie: jaką umiejętność ma polityk? :)


szopenn
ELITA FORUM (min. 1000)
ELITA FORUM (min. 1000)
Posty w temacie: 381
Posty: 1941
Rejestracja: 21 gru 2015, 11:22
Lokalizacja: Lublin

Re: wreszcie

#826

Post napisał: szopenn » 08 sty 2024, 09:58

IMPULS3 pisze:A teraz pytanie: jaką umiejętność ma polityk?


eee, przeczysz sam sobie, to taki ktoś kto ma koncepcje, resztę robią jego pieski.


IMPULS3
Lider FORUM (min. 2000)
Lider FORUM (min. 2000)
Posty w temacie: 60
Posty: 7549
Rejestracja: 25 gru 2010, 21:55
Lokalizacja: LUBELSKIE

Re: wreszcie

#827

Post napisał: IMPULS3 » 08 sty 2024, 10:09

szopenn pisze: to taki ktoś kto ma koncepcje, resztę robią jego pieski.

Nie przeczę, jeśli mistrem obrony zostaje podobno lekarz, a ministrem zdrowia ekonomista a teraz nauczycielka to wybacz ale ja jak idę do lekarza to ma on wykształcenie medyczne i umiejętności medyczne. I jeśli zapytam go o dane zagadnienie z dziedziny medycyny to odpowie mi bez kombinacji i wymijających odpowiedzi bo ON WIE ! To jest ta różnica.


Daniu
Specjalista poziom 3 (min. 600)
Specjalista poziom 3 (min. 600)
Posty w temacie: 63
Posty: 831
Rejestracja: 01 lip 2013, 00:27
Lokalizacja: Krk

Re: wreszcie

#828

Post napisał: Daniu » 08 sty 2024, 10:23

Ciężko prowadzić rozmowę z ludźmi którzy mają się za nieomylnych, wytykają innym błędy nie dostrzegając ich u siebie. Najlepsze jest to jak ktoś jest w stanie mi napisać, że się do czegoś ograniczyłem po tym jak błędnie interpretuje moje wypowiedzi.. coz… życie nauczyło mnie, aby nie wdawac sie w takie dyskusje. A emocjonowanie się polityka zostawiam wam.. 😀
„Trudne czasy tworzą silnych ludzi, silni ludzie tworzą dobre czasy, dobre czasy tworzą słabych ludzi, a słabi ludzie tworzą trudne czasy”…


atom1477
Lider FORUM (min. 2000)
Lider FORUM (min. 2000)
Posty w temacie: 295
Posty: 2798
Rejestracja: 21 kwie 2011, 10:58
Lokalizacja: ::

Re: wreszcie

#829

Post napisał: atom1477 » 08 sty 2024, 10:30

A Ty co robisz? Wypytujesz w kółko o propozycje, po czym po otrzymaniu odpowiedzi krytykujesz je. Dobrze wiedziałeś jakie propozycje padną, i tylko czekałeś żeby je skrytykować.


IMPULS3
Lider FORUM (min. 2000)
Lider FORUM (min. 2000)
Posty w temacie: 60
Posty: 7549
Rejestracja: 25 gru 2010, 21:55
Lokalizacja: LUBELSKIE

Re: wreszcie

#830

Post napisał: IMPULS3 » 08 sty 2024, 10:33

Daniu pisze: A emocjonowanie się polityka zostawiam wam.. 😀

Dlatego powinien być obowiazkowy wykrywacz kłamstw dla polityki, to by odsiało ten cały burdel . Jak ktoś popatrzy na to z boku to kierowca zawodowy ma co roku OBOWIĄZKOWE badania, a on jedzie tylko jednym samochodem. Natomiast polityk może wywołać wojne i nikogo to nie obchodzi że nikt go nie kontroluje. Dlatego nie jest to normalny świat i cywilizowany system.

ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Na luzie”