wreszcie

Tu można porozmawiać na dowolny temat nie koniecznie związany z tematyką maszyn i CNC

amator7
Specjalista poziom 3 (min. 600)
Specjalista poziom 3 (min. 600)
Posty w temacie: 53
Posty: 915
Rejestracja: 16 wrz 2016, 17:37
Lokalizacja: centrum obróbcze

Re: wreszcie

#701

Post napisał: amator7 » 31 gru 2023, 13:00

IMPULS3 pisze:to jest chyba jedyny dowódca który mówi to pod czym ja mógłbym się podpisać

a miałem cię za rozsądnego człowieka,
już biorę na to poprawkę. ;)
przecież ten beny hill to drwina z rozsądku i logiki.
czy to nie on twierdził że rosja przegrała tą wojnę już kilka miesięcy temu?
a amunicja i rakiety skończyły się im jeszcze wcześniej?
czy ''przypadkowa " rakieta w przewodowie nie miała właściciela że ten manipulant to przemilczał?
i skąd u niego taka pewność kto był właścicielem rakiety, która teraz ponoć sobie u nas pofruwała?
a prowadzący tą rozmowę to druga para kaloszy, jego wiarygodność i bezstronność też jest legendarna.
i teraz pytanie zasadnicze. skąd bierzesz tyle wiary w słowa takich ludzi?
czyżbyś nie budował swego doświadczenia na przeszłości?


Nie negocjuje na rozsądnych warunkach z ludźmi, którzy zamierzają mnie pozbawić prawa do rozsądku.


szopenn
ELITA FORUM (min. 1000)
ELITA FORUM (min. 1000)
Posty w temacie: 381
Posty: 1940
Rejestracja: 21 gru 2015, 11:22
Lokalizacja: Lublin

Re: wreszcie

#702

Post napisał: szopenn » 31 gru 2023, 16:22

amator7 pisze:kwestia aborcji jest tylko po to aby ciemny lud maił o czym gadać i o o co się kłócić.
a nie interesować się tym jak jest rozkradany i rozdawany na prawo i lewo majątek państwa i kto to przejmuje.
wiesz co to "temat zastępczy" ?
aborcja to kwestia sumienia każdego z nas, jeśli ktoś chce zabić to zrobi to co zaplanował i "prawo" będzie miał w du***


zgodzę się połowicznie, tzn zgadzam* się z ostatnim zdaniem, ale że są w koło jasie drzasie i tuxy, to przez takich nie da się tego tematu skutecznie pozostawić sumieniu innych, bo jasie i drzasie chcą panować nad tym sumieniem. Dla tych, dla których wybieranie zgodnie ze swoim sumieniem jest ważne, nie jest to kwestią sprowadzania tegoż na drugi plan i udawać że to tylko temat zastępczy otóż nie.

Dopóki ludziom nie da się wybierać w zgodzie z własnym sumieniem, tak ten temat będzie powracał. Tux nie może mi mówić i mojej babie co ja mam robic, czy mam wychowywać dziecko z dwoma czy czteroma głowami. To moja sprawa.

A ty amator możesz sobie wierzyć w co chcesz, szkoda tylko że nie zauważyłeś żę od kilku lat na forum pleciesz to samo, o prawdzie, o fałszu, o końcu świata, o niewolnictwie. I nic z tego co przewidziałeś x lat temu wraz ze swoimi niepodległymi mediami nie dochodzi do skutku. Nie da się pominąć, że sympatyzujesz z ruskimi, to jak w ogóle chcesz się z tuxem dogadać weź ty powiedz? Jak można sympatyzować z kimś kto polskiemu oficerowi walił kulą w łeb i do rowu i nigdy się do tego nie przyznał po dziś dzień? Czy da się porozumieć z takim kimś? *To w ogóle dla mnie wyklucza Ciebie z możliwości szukania "wspólnych" wartości lub nawet ustalenia żę możemy mieć na jakiekolwiek kwestie inny punkt widzenia. Ty swoją osobą reprezentujesz negacje wszytkiego tego co ja reprezentuje i brzydzę się tobą.

Nie wiem również po co tux traci czas przedstawiając ci jakieś dyrdymały z polskiej konstytucji, jeśli ty za wzór stawiasz:
https://pl.wikipedia.org/wiki/Konstytuc ... adzieckich


amator7
Specjalista poziom 3 (min. 600)
Specjalista poziom 3 (min. 600)
Posty w temacie: 53
Posty: 915
Rejestracja: 16 wrz 2016, 17:37
Lokalizacja: centrum obróbcze

Re: wreszcie

#703

Post napisał: amator7 » 31 gru 2023, 20:00

szopenn pisze: I nic z tego co przewidziałeś x lat temu wraz ze swoimi niepodległymi mediami nie dochodzi do skutku.

ty pewnie potrzebujesz poczuć radykalne zmiany aby coś zauważyć zacząć się zastanawiać.
wiesz co to efekt gotowanej żaby?
zmiany postępują szopenie, ale tobie na razie jest tylko ciepło,
wojna jeszcze daleko, o wycofaniu gotówki na razie jeszcze tylko gadają, do szczepienia jeszcze siłą nie doprowadzają, żarcie nie zabija natychmiast, samochodów spalinowych też nie zakazują, wprowadzą opłaty i sam z czasem z nich zrezygnujesz.
masz rację szopenie.
nic się nie dzieje, świat jaki był taki jest.
tylko czy aby na pewno...?
nie wiem jakiego ty końca świata oczekujesz, że niebo nam na łeb się zawali, albo potop znowu będzie?
szopenn pisze: Nie wiem również po co tux traci czas przedstawiając ci jakieś dyrdymały z polskiej konstytucji,

jakoś nie dziwi mnie drogi szopenie że tego też nie wiesz.
szopenn pisze:Dopóki ludziom nie da się wybierać w zgodzie z własnym sumieniem

przecież ci twoi ludzie wybierają i robią to co chcą, ale im idzie o to aby mogli to robić w "majestacie prawa" i żeby ktoś świadczył im takie usługi bo jak nie to.....
chcesz rób to, twoja sprawa,
ale po co robisz z tego aferę jak nie przymierzając pederaści, którzy chcą mieć to czego sami sobie zapewnić nie potrafią lub najzwyczajniej nie mogą, ale chcą aby inni im to umożliwiali.
wiem, trochę to zawiłe i tego pewnie też nie zrozumiesz.ale cóż ja na to poradzę.
Nie negocjuje na rozsądnych warunkach z ludźmi, którzy zamierzają mnie pozbawić prawa do rozsądku.


szopenn
ELITA FORUM (min. 1000)
ELITA FORUM (min. 1000)
Posty w temacie: 381
Posty: 1940
Rejestracja: 21 gru 2015, 11:22
Lokalizacja: Lublin

Re: wreszcie

#704

Post napisał: szopenn » 31 gru 2023, 21:16

amator7 pisze:ty pewnie potrzebujesz poczuć radykalne zmiany aby coś zauważyć zacząć się zastanawiać.


może nie od razu, ale zmiana rządu dokonała się w zależności jak do tego podejdziesz.. w przeciągu 8 lat, lub na przełomie ostatnich wyborów. Jak to się ma do twojego pieprzenia? Czy 8 lat nie wystarczyłoby żeby choć jedna twoja brednia się spełniła?
amator7 pisze:jakoś nie dziwi mnie drogi szopenie że tego też nie wiesz.


otóż wiem, jesteście siebie warci i obydwaj lubicie kiedy wam się wciska ciemnotę? tux lubi ciemnotę pisowską, a ty radziecką?
amator7 pisze:przecież ci twoi ludzie wybierają i robią to co chcą, ale im idzie o to aby mogli to robić w "majestacie prawa" i żeby ktoś świadczył im takie usługi bo jak nie to.....


powtarzasz się, zmień płytę..


IMPULS3
Lider FORUM (min. 2000)
Lider FORUM (min. 2000)
Posty w temacie: 60
Posty: 7549
Rejestracja: 25 gru 2010, 21:55
Lokalizacja: LUBELSKIE

Re: wreszcie

#705

Post napisał: IMPULS3 » 01 sty 2024, 09:24

amator7 pisze:czy to nie on twierdził że rosja przegrała tą wojnę już kilka miesięcy temu?

Słyszałeś od niego czy powtarzasz po internetowych trolach?
On to mówił w pierwszych dniach wojny i dotyczyło to troche innej kwestji.
Zacytuję z pamięci: "rosja już przegrała tę wojne i nie zdobędzie nic więcej" > A teraz włącz sobie to co mówił putin w momencie inwazji to może zrozumiesz o co chodziło. Bo nie o militarne zwycięztwo Ukrainy tylko o klęske militarna rosji w kwestii przejecia Ukrainy. I jak widać na szczęscie nie udało się to do tej pory.
-----------------------------------------------------------------------------
I dopiszę coś jeszcze. przeglądam wiele stron róznych, przewgladam komentarze i mam coraz większa pewność że ludzie nie potrafią i nie rozumieją prostych zdań i wypowiedzi. Dodatkowo w kwestii komentarzy to pojawia sie na początku ileś tam takich samych komentarzy. Czyli nie dość że ktoś nie przejrzał co już zostało wpisane pomimo ze komentarzy jest np.7 tylko piesze to samo tylko po co? Może po lajki bo innego sensu nie widzę.
A, i najwięcej polubień i aprobaty mają rzeczy oderwane od rzeczywistości i te które bazują na stereotypach. To jest dramat, bo kiedyś była taka zabawa jak głuchy telefon ale w to bawiły się dzieci.....

Awatar użytkownika

bartuss1
Lider FORUM (min. 2000)
Lider FORUM (min. 2000)
Posty w temacie: 24
Posty: 8458
Rejestracja: 05 kwie 2006, 17:37
Lokalizacja: Kędzierzyn - Koźle
Kontakt:

Re: wreszcie

#706

Post napisał: bartuss1 » 01 sty 2024, 09:49

podatek Belki po staremu. Wyższy zus jak co roku i w ogole nic ciekawego. no może poza tym błaznem na stanowisku w sejmie i odzywkami w stylu Kuby W. Sami zbawcy narodu naokoło tylko ze nie zauwazyłem jeszcze kompletnie nic na plus. pewnie za krótko ten nowy premier jest hehe. ciekawe czy za rok tez nie bedzie gadania ze jeszcze za krótko. Kłamczynski i jewo kamanda to w ogole niech ida gdzies w pi*** na emeryturę czy coś.
Wiecie co mi się naprawdę nie podoba w wyborach? To ze głosują ludzie którzy tu na stałe nie mieszkają.
No ale pogadać se można nie?
https://www.etsy.com/pl/shop/soltysdesign


drzasiek90
ELITA FORUM (min. 1000)
ELITA FORUM (min. 1000)
Posty w temacie: 237
Posty: 1770
Rejestracja: 25 kwie 2016, 11:58
Lokalizacja: Jodlowa
Kontakt:

Re: wreszcie

#707

Post napisał: drzasiek90 » 01 sty 2024, 10:20

bartuss1 pisze:
01 sty 2024, 09:49
Wiecie co mi się naprawdę nie podoba w wyborach? To ze głosują ludzie którzy tu na stałe nie mieszkają.
Ja też już to kiedyś mówiłem. Prawo głosu powinno przysługiwać w kraju w którym mieszkasz i pracujesz.


cawboy
Specjalista poziom 2 (min. 300)
Specjalista poziom 2 (min. 300)
Posty w temacie: 12
Posty: 427
Rejestracja: 13 mar 2021, 18:23
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: wreszcie

#708

Post napisał: cawboy » 01 sty 2024, 13:39

bartuss1 pisze:nie zauwazyłem jeszcze kompletnie nic na plus

Bartku drogi u Tuska jedynego plusa, jakiego zobaczysz to matematyczny, dwa minusy zapiszą mu na plus, jak też za wcześniejszej kadencji...
Krak.

Awatar użytkownika

tuxcnc
Lider FORUM (min. 2000)
Lider FORUM (min. 2000)
Posty w temacie: 165
Posty: 7886
Rejestracja: 26 lut 2011, 23:24
Lokalizacja: mazowieckie

Re: wreszcie

#709

Post napisał: tuxcnc » 01 sty 2024, 19:03

Jan Pietrzak na antenie TV Republika powiedział:
Mam okrutny żart z tymi imigrantami, że oni liczą na to, że Polacy są przygotowani, bo mamy baraki. Mamy baraki dla imigrantów: w Auschwitz, w Majdanku, w Treblince, w Stutthofie. Mamy dużo baraków zbudowanych tu przez Niemców. I tam będziemy (...) tych imigrantów, wpychanych nam nielegalnie przez Niemców, ponieważ nielegalni nie są ci ludzie, którzy uciekają do lepszego świata. Nielegalne są te władze, które ich wpuszczają, czyli nielegalni są Niemcy. Ich hasło witające przybyszów było nielegalne, pozatraktatowe, niezgodne z jakimikolwiek prawami. To jest nielegalna działalność niemiecka. Powinniśmy na to się uczulić w nadchodzącym roku, bo zdaje się, że na głowę zaczynają nam bardzo wchodzić
Lewactwo dostało białej gorączki.
Większość "niezależnych" mediów używa w tytułach słów "skandaliczna wypowiedź" albo czegoś podobnego.
Do prokuratury trafiły już zawiadomienia o możliwości popełnienia przestępstwa, powołujące się na przepisy-wytrychy o "wzywaniu do nienawiści" i "propagowaniu ustroju totalitarnego".
Lewactwu nie ma co się dziwić, lewactwo już tak ma i nie pierwszy raz robi z igły widły.
Niestety tym razem w sprawę zaangażował się nowy rząd w osobie ministra Bodnara, który jako Prokurator Generalny polecił wszczęcie śledztwa w tej sprawie, co już śmierdzi Rosją, Białorusią i Koreą Płn.
Jeżeli nadal twierdzicie, że PiS i PO to to samo, to ja Wam gwarantuję że zmienicie zdanie kiedy pójdziecie siedzieć za krytykę niemieckiej polityki migracyjnej...


IMPULS3
Lider FORUM (min. 2000)
Lider FORUM (min. 2000)
Posty w temacie: 60
Posty: 7549
Rejestracja: 25 gru 2010, 21:55
Lokalizacja: LUBELSKIE

Re: wreszcie

#710

Post napisał: IMPULS3 » 01 sty 2024, 19:22

tuxcnc pisze:Jeżeli nadal twierdzicie, że PiS i PO to to samo,

Ja nie twierdzę, ja mam pewność, a jak mało to jeszcze dorzuć konfederację, i inne .
Na świecie są już 2 BARDZO poważne wojny. No ale najważniejsze to TVP i uchodżccy. No cóż. Może i dla kogoś to wazniejsze, nie będę polemizował. Jak zwykle czas pokaże.

ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Na luzie”