Potrzebuje fachowej porady.. Nie moge dojsc do ladu z SW


Autor tematu
Eho
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Posty w temacie: 5
Posty: 5
Rejestracja: 13 wrz 2008, 18:39
Lokalizacja: Koło

Potrzebuje fachowej porady.. Nie moge dojsc do ladu z SW

#1

Post napisał: Eho » 13 wrz 2008, 19:08

Witam wszystkich forumowiczow!
Postaram sie od razu porzejsc do rzeczy i opisac moj problem. Otoz sciagnalem juz ktoras wersje solida 2006 SP0.0 i to nie jest to czego szukam. Jest jakis biedny w funkcje trudny w obsludze a tlo pracy jest jakies biale natomiast w wersji ktorej uzywalem wczesniej bylo takie ladne blekitne wsyztsko bylo jakies prostsze no i byly wsyztskiepotrzebne funkcje. nie wiem czy moj problem tkwi w zlym patchu czy kodzie rejestracyjnym ktorego nie wprowadzilem wogole ale wczesniejsza wersja smigala mi bez problemu bez kodu 30dni potem wpisalem kod i juz byl moj na zawsze az do formatu :/ Problem jest tym wikszy gdyz w piatek tj. 19.09.br mam zaliczenie z solida poprawkowe jesli tego nie zalicze do moge sie pozegnac z uczelnia :/ dlatego w zwiazku z tym b. prosilbym o mozliwie najlepsze rozwiazanie mojego problemu moze ktos z Poznania lub okolic bylby tak mily i pozyczyl lub przegral mi swojego. Potrzebuje ogolnie wersji 2006. Ponizej link do okna pracy mojego obecnego niechcianego solida :/

Obrazek



Tagi:


Mc_Kansy
Specjalista poziom 1 (min. 100)
Specjalista poziom 1 (min. 100)
Posty w temacie: 3
Posty: 162
Rejestracja: 24 maja 2008, 22:52
Lokalizacja: Katowice

#2

Post napisał: Mc_Kansy » 13 wrz 2008, 20:13

Może była to wersja SolidWorks'a 2008 :???:

Link do zrzutu ekranu:

Patch oraz kod rejestracyjny nie ma nic wspólnego z wyglądem programu :wink:
Zapewne miałeś wersję 30-dniową tego programu z kodem aktywującym, co jest nie legalne :razz:


Autor tematu
Eho
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Posty w temacie: 5
Posty: 5
Rejestracja: 13 wrz 2008, 18:39
Lokalizacja: Koło

#3

Post napisał: Eho » 14 wrz 2008, 14:16

nie mialem 2008 tylko 2006 SP0.0 zamiescilem pod poprzednim postem screena.. ale widze ze chyba nikt mi nie pomoze :(


Mc_Kansy
Specjalista poziom 1 (min. 100)
Specjalista poziom 1 (min. 100)
Posty w temacie: 3
Posty: 162
Rejestracja: 24 maja 2008, 22:52
Lokalizacja: Katowice

#4

Post napisał: Mc_Kansy » 14 wrz 2008, 19:43

Ahaa, zrozumiałem, że nie wiesz jaką miałeś wersję :)

To z tym białym tłem, to po prostu tzw. "Scena" (domyślna jest chyba "Karty świetlne"), można wybrać ją z listy ikonek, które znajdują się tuż nad projektowanym elementem. Tam, gdzie jest wybór widoku: Przód, Góra, Prawa, Aksonometryczny itd.

Myślę, że chyba o to Ci chodziło :smile:


Autor tematu
Eho
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Posty w temacie: 5
Posty: 5
Rejestracja: 13 wrz 2008, 18:39
Lokalizacja: Koło

#5

Post napisał: Eho » 14 wrz 2008, 21:40

wiem jakiego mam. po instalowaniu roznych wersji doszedlem do wniosku ze obojetnie jakiego zainstaluje czy 2006 czy 2007 zawsze jest ten sam wyglad jakis bez polowy funkcji itd a to samo zainstalowane u kumpla wyglada normalnie.. powie mi ktos w czy problem? :(


Mc_Kansy
Specjalista poziom 1 (min. 100)
Specjalista poziom 1 (min. 100)
Posty w temacie: 3
Posty: 162
Rejestracja: 24 maja 2008, 22:52
Lokalizacja: Katowice

#6

Post napisał: Mc_Kansy » 14 wrz 2008, 21:47

Może chodzi Ci o to, że nie ma widocznych narzędzi? Jeśli tak, to uaktywnia się je klikając prawym na pasek narzędzi i jest cała lista dostępnych zestawów :???:


Autor tematu
Eho
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Posty w temacie: 5
Posty: 5
Rejestracja: 13 wrz 2008, 18:39
Lokalizacja: Koło

#7

Post napisał: Eho » 14 wrz 2008, 21:47

u mnie solid z tej samej plyty wyglada tak: http://rapidshare.com/files/145276392/SW.bmp.html i jaka wersja solida by to nie byla zawsze mi tak wyglada a u kumpla z tej samej plytki wyglada tak: http://rapidshare.com/files/145285755/s ... n.jpg.html juz naprawde nie mam sily z tym g****

[ Dodano: 2008-09-15, 02:49 ]
heh.. dziwna to sprawa byla.. zdesperowany zrobilem formata no i co sie okazuje? po ponownym zainstalowaniu SW wszystko smiga jak nalezy :) po paru dniach problem dobiegl konca :) pozdrawiam

Awatar użytkownika

bildder
ELITA FORUM (min. 1000)
ELITA FORUM (min. 1000)
Posty w temacie: 1
Posty: 1125
Rejestracja: 03 sie 2007, 08:32
Lokalizacja: W-wa
Kontakt:

#8

Post napisał: bildder » 15 wrz 2008, 10:39

Nie dziwie Ci sie, ze masz probelmy z zaliczeniem jak martwia Cie ustawienia ekranu SW.
Po pierwsze w jednym z nich jest wlaczony menadzer polecen (command mamager), ktory skupia w sobie paski narzedziowe, dodatkowo wlaczone sa inne paski. Kolor tla wynika z tego, ze menu narzedzia wlaczone sa schematy a nie jednolity kolor czy tez gradient.

Wystarczylo zmienic wpis w rejestrze...ale skoro format pomogl to ok.

A swoja droga nie musisz sie tak obnosic z tym, ze pracuejsz na piratach...to, ze jestes studentem z niczego Cie nie zwalnia.
Paweł Kęska
CSWE | CSWI | CSWP
-----------------------
solid-szkolenia.pl
solid-blog.pl
solid-podreczniki.pl
-----------------------


Autor tematu
Eho
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Posty w temacie: 5
Posty: 5
Rejestracja: 13 wrz 2008, 18:39
Lokalizacja: Koło

#9

Post napisał: Eho » 15 wrz 2008, 11:18

a kto sie obnosi z tym ze pracuje na piratach? nie rozsmieszaj mnie i nie mierz swoja miara kogos 2006 mam oryginalnego a 2007 mam jakas darmowa wersje student design kit wiec jak nie wiesz to sie nie odzywaj a twoja rada miala malo wspolnego z prawda kierujaca sie do rozwiazania problemu.

Awatar użytkownika

kwarc
ELITA FORUM (min. 1000)
ELITA FORUM (min. 1000)
Posty w temacie: 1
Posty: 1058
Rejestracja: 06 sty 2007, 18:13
Lokalizacja: Mgławica Andromedy

#10

Post napisał: kwarc » 17 wrz 2008, 16:18

:) kolego eho , ten program ma zaawansowana edycje wygladu pulpitu , poustawiaj w setapie kolory, czcionki i ikony skrutow !!!

ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Solidworks”