FANUC 32i przywrócenie z karty.

Dyskusje na temat systemu Faunc

Autor tematu
navnet
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Posty w temacie: 1
Posty: 7
Rejestracja: 13 lis 2020, 11:15

FANUC 32i przywrócenie z karty.

#1

Post napisał: navnet » 05 paź 2021, 08:09

Witam serdecznie.
Mam problem z przywróceniem danych SRAM w sterowniku Fanuc 32i (tokarka CTX) z karty CF. System padł z powodu awarii układu podtrzymania z baterii 3V. Usterka została usunięta, a zestaw danych maszynowych uzyskany od producenta tokarki. Po uruchomieniu ładuje się Windows CE, po czym pokazuje się okno o braku komunikacji z CNC. Trzeba przywrócić dane. Po uruchomieniu z przytrzymanymi dwoma klawiszami (w/g procedury) również startuje windows, otwiera się okienko - jak dobrze pamiętam - oczekiwania na CNC, a na wyświetlaczu segmentowym LED sterownika małe "u". Rozumiem, że oczekuje na backup, ale nie widzi jednak włożonej karty CF 128MB na przejściówce PCMCIA. Karta została wcześniej sformatowana na FAT (w Win 10 mam tylko opcje FAT i exFAT, nie ma FAT16). Gdzieś jest problem, coś robię nie tak albo z procedurą, albo z czymś innym i nie bardzo wiem co. Kiedyś, lata temu, stawiałem taki system, ale po prostu nie pamiętam. Procedury, które odnajduję, wskazują na to, że po przytrzymaniu dwóch klawiszy podczas uruchamiania, wywołują od razu listę opcji do wyboru. U mnie startuje WinCE. Może dlatego, że nie widzi tej karty?
Może ktoś z Was jest bardziej na bieżąco z podobnym tematem i coś podpowie?



Wróć do „Fanuc”