oprawca: nie dziwię się.
A po 25 zł to są na Boże Narodzenie. Ok. po 40 a może nawet po 100. Ale to w zimie.
Sprawdzałeś tę cenę czereśni? Sprawdź.

A może mam wpisać? 163zł polskie za kilogram.
Kilka lat temu kolega zastanawiał się nad biznesem. Sprowadzenie 30 ton ( około 1 TIR a właściwie kontener) pomarańczy z Maroka drogą morską przez Hamburg do Warszawy kosztowało około 30 groszy/ kilogram POMARAŃCZY - cena łącznie z produktem. Tak: pomarańcze w tej skromnej ilości tyle kosztują z kontenera w Warszawie. Wiadomo, że problemem jest sprzedaż tych ton w 2-3 dni ale taka jest cena. Jeśli kupujecie nawet po 3zł/kg (tanizna, niżej jak jabłka polskie) to pomyślcie że to 10 krotna przebitka.