Re: Koronawirus mix 2

Tu można porozmawiać na dowolny temat nie koniecznie związany z tematyką maszyn i CNC
Awatar użytkownika

WZÓR
Moderator
Lider FORUM (min. 2000)
Lider FORUM (min. 2000)
Posty w temacie: 8
Posty: 7974
Rejestracja: 01 sty 2009, 20:01
Lokalizacja: Oława

Re: Koronawirus mix 2

#91

Post napisał: WZÓR » 26 paź 2020, 23:15

tuxcnc pisze:
26 paź 2020, 22:57
Powiem Wam tylko tyle, że można mieć różne poglądy, ale jeśli ktoś z powodu wyroku sądu napada na kościół, to jest najzwyklejszym bandytą który czekał tylko na pretekst.
Nie taki Kościół święty jak o nim piszą , jak go widzą .....

https://www.google.com/amp/s/wroclaw.wp ... 0a%3famp=1

Mariusz.


Pomagam w:
HAAS - frezarki, tokarki


RX
Specjalista poziom 2 (min. 300)
Specjalista poziom 2 (min. 300)
Posty w temacie: 148
Posty: 322
Rejestracja: 16 mar 2016, 08:48
Lokalizacja: pomorskie

Re: Re: Koronawirus mix 2

#92

Post napisał: RX » 26 paź 2020, 23:21

szopenn pisze:ale dla ciebie nie powinno być już miejsca w publicznej placówce. TO nie jest koncert życzeń drogi Panie.

Chciałoby się o tym decydować, nie ? Teraz naprawdę już mnie rozbawiłeś swoim rozdwojeniem.
a teraz kościół też fe? I można napadać? ale naszych babeczek nie pałować? bo tolerancja?


szopenn
ELITA FORUM (min. 1000)
ELITA FORUM (min. 1000)
Posty w temacie: 58
Posty: 1940
Rejestracja: 21 gru 2015, 11:22
Lokalizacja: Lublin

Re: Re: Koronawirus mix 2

#93

Post napisał: szopenn » 26 paź 2020, 23:27

RX pisze:Chciałoby się o tym decydować, nie ? Teraz naprawdę już mnie rozbawiłeś swoim rozdwojeniem.
a teraz kościół też fe? I można napadać? ale naszych babeczek nie pałować? bo tolerancja?


taki uczony a nie widzi że kościół nie jest taki cacy? widocznie jakie sumienie taki i kościół i na odwrót. Ja nie chciałbym o tym decydować, wolałbym żebyś sam dorósł do decyzji ale... chyba się przeliczę.


pukury
Lider FORUM (min. 2000)
Lider FORUM (min. 2000)
Posty w temacie: 26
Posty: 7606
Rejestracja: 23 lis 2004, 22:41
Lokalizacja: kraków

Re: Koronawirus mix 2

#94

Post napisał: pukury » 26 paź 2020, 23:31

Hej.
Koledzy ! po raz kolejny apeluję - przestańcie do k...y nędzy .
Jak dzieci po prostu.
pzd.
Mane Tekel Fares


strikexp
Lider FORUM (min. 2000)
Lider FORUM (min. 2000)
Posty w temacie: 52
Posty: 4419
Rejestracja: 31 mar 2017, 19:47
Lokalizacja: Warszawa

Re: Re: Koronawirus mix 2

#95

Post napisał: strikexp » 26 paź 2020, 23:35

A tak dobrze byłoby na linii Wisły postawić drut kolczasty i zakończyć wszystkie przepychanki słowne. Tylko jak pisałem, wszyscy żołnierze trafiliby na wschodnią prawicową stronę :D Przydałoby się do ochrony granicy przed emerytami uciekającymi przed eutanazją :D "Mój dziadek, moja sprawa" :D

Obrazek

Ja ze swojej strony apeluję o spokój do prawej strony. Posłuchajcie sobie jak w Holandii emeryci trzęsą się ze strachu żeby pójść do lekarza. Właśnie ze względu na eutanazję. Nawet jak przegramy, to jak cudownym widokiem będzie takie coś u nas. Gdy potworek którego stworzy lewica zacznie zżerać ich samych :wink:


atlc
Posty w temacie: 30

Re: Re: Koronawirus mix 2

#96

Post napisał: atlc » 26 paź 2020, 23:51

tuxcnc pisze:Powiem Wam tylko tyle, że można mieć różne poglądy, ale jeśli ktoś z powodu wyroku sądu napada na kościół, to jest najzwyklejszym bandytą który czekał tylko na pretekst.


Mi jako osobie niewierzącej, trzymającej się z dala od Kościoła, przekonanej o tym, że Kościół popełnia ogromny błąd nie robiąc porządków w swoich szeregach, mimo wszystko nie pozostaje nic innego jak w pełni zgodzić się z powyższym wpisem.
szopenn pisze:Od porządku jest policja, a nie jakieś samozwańcze świry, których rząd zaraz będzie mętnie tłumaczyć, że mają prawo czuć się oburzeni.

Za to babeczki tłumaczysz. Moralność kalego?
Nikt nie ma prawa napadać na innych i niszczyć cudzej własności.
To co proponujesz przypomina tegoroczne protesty czarnych w stanach - rabują sklepy, palą samochody, a jak białas z karabinem staje w bramie swojej posesji gotowy do obrony bliskich, to zostaje okrzyknięty agresywnym rasistą.

Żebyś tu zaraz nie wylatywał ze swoimi urojeniami - Nie podoba mi się załamanie dotychczasowego kompromisu aborcyjnego.
Tylko pretensje są źle adresowane. Ta ustawa była bublem prawnym i nieśmiało wspominało się o tym lekko od 15 lat, a że temat był gorący i niewygodny to ta nieśmiałość była duża.. Adresować trzeba swoje żale do Kwacha i reszty ekipy.
Ciekawe, że te same osoby które dopiero co krzyczały, że konstytucja jest łamana, teraz krzyczą, żeby łamać konstytucję, jeśli tylko ustawa jest dla nich potrzebna.
Kolejna sprawa, protesty są wielkie, tylko wśród protestujących tylko część to osoby broniące dotychczasowego stanu rzeczy. Reszta to fanki niczym nie ograniczonej aborcji, które chcą skorzystać z okazji na swoje 5 minut.
Żadna kobieta chcąca dziecka nie nazwie go zlepkiem komórek.
Bo jak to?
Test ciążowy, są dwie kreseczki, radość. Pierwsze USG, jest bijące serce!
Kolejne badania, zastanawianie się czy chłopiec czy dziewczynka, powoli wybieranie imion, rozmyślanie nad urządzeniem pokoiku dla kochanego dzidziusia.
USG połówkowe, zdjęcia buzi, rączek, nóżek, och, ach, test PAPP-A wychodzi dobrze, później USG połówkowe, lekarza coś niepokoi więc amniopunkcja i niestety.. Wada genetyczna.
I co, w tym to jednym momencie Franek czy Zosia przestaje być wyczekiwanym dzidziusiem, a staje się bezimiennym zlepkiem komórek?

Żebyś dalej sobie nic nie spekulował - w miarę ogarniam, że to są ogromne tragedie dla ludzi.
Mój 8-mio miesięczny Jarek ma swój grób pod dębem na jednym z warszawskich cmentarzy.
To, że odczytałem na kartce z wynikami amniopunkcji wyrok na jego życie - zespół Patau - nie sprawiło, że w tej minucie stał się z Jarka, zlepkiem komórek.


RX
Specjalista poziom 2 (min. 300)
Specjalista poziom 2 (min. 300)
Posty w temacie: 148
Posty: 322
Rejestracja: 16 mar 2016, 08:48
Lokalizacja: pomorskie

Re: Re: Koronawirus mix 2

#97

Post napisał: RX » 26 paź 2020, 23:59

atlc szacun. Zgadzam się w pełni z twoją wypowiedzią .

Awatar użytkownika

pepepe1
Specjalista poziom 1 (min. 100)
Specjalista poziom 1 (min. 100)
Posty w temacie: 1
Posty: 142
Rejestracja: 03 wrz 2004, 19:25
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Re: Koronawirus mix 2

#98

Post napisał: pepepe1 » 27 paź 2020, 01:24

https://oko.press/kieres-wiekszosc-sejm ... sie-za-tk/ Tak w skrócie, Konstytucja ma np. art. 30, 47, i gwarancje z tych przepisów dotyczą również kobiet. A skoro jest na sali lekarz, będzie jakieś odniesienie do sedacji terminalnej? Problem etyczny wydaje się podobny.


strikexp
Lider FORUM (min. 2000)
Lider FORUM (min. 2000)
Posty w temacie: 52
Posty: 4419
Rejestracja: 31 mar 2017, 19:47
Lokalizacja: Warszawa

Re: Re: Koronawirus mix 2

#99

Post napisał: strikexp » 27 paź 2020, 01:39

A PiS się cieszy i zaciera ręce że mógł wyprowadzić wojsko na ulice. A jak małpiarnia kogoś skatuje, coś podpali lub kogoś zabije. To ludzie sami zażądają żeby hołotę na***rdalać żelaznymi prętami i zamykać w więzieniach o zaostrzonym rygorze.
To by tłumaczyło dlaczego małpiarnia lata bezkarnie po ulicy i rzuca w ludzi broniących kościoła kamieniami. Natomiast protest przedsiębiorców jest dość brutalnie pacyfikowany przez policję. Kaczor chyba sam na to nie wpadł, ale ma bardzo dobrego doradcę. Zgaduję że przysłanego przez amerykanów.

Awatar użytkownika

pitsa
Moderator
Lider FORUM (min. 2000)
Lider FORUM (min. 2000)
Posty w temacie: 5
Posty: 4693
Rejestracja: 13 wrz 2008, 22:40
Lokalizacja: PL,OP

Re: Re: Koronawirus mix 2

#100

Post napisał: pitsa » 27 paź 2020, 06:16

pitsa pisze:Prymitywne wrzaski, nakręcanie się, szukanie wrogów w każdym kto nie popiera takiego zachowania

I po odpowiedziach na to co napisałem, widzę że tutaj też, jestem wrogiem, bo nie podoba mi się nieporządek na ulicach. Nie podoba mi się, że tworzone są zbędne podziały w społeczeństwie.

Osobiście protestuję codziennie od wielu lat. Na przykład jadąc 50km/h zgodnie z zaleceniem znaków drogowych i prawa drogowego.
szopenn pisze:Na miejscu policji zacząłbym pałowanko właśnie od nich
Napraw siebie, a potem dopiero cały świat.
zachowanie spokoju oznacza zdolności do działania
ᐃ 🜂 ⃤ ꕔ △ 𐊅 ∆ ▵ ߡ

Zablokowany Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Na luzie”