polecany kurs, szkolenie, książka Inventor


Autor tematu
stec007
Czytelnik forum poziom 2 (min. 20)
Czytelnik forum poziom 2 (min. 20)
Posty w temacie: 2
Posty: 20
Rejestracja: 29 kwie 2014, 17:24
Lokalizacja: rz-w

polecany kurs, szkolenie, książka Inventor

#1

Post napisał: stec007 » 24 lut 2020, 23:23

Poleci ktoś jakiś dobry kurs, szkolenie, książkę lub kanał na temat inventora? Albo jak ktoś ma jakieś ciekawe materiały a konkretnie to interesują mnie zadania do wykonania samemu. Przerabiam obecnie podręcznik Stasiaka pierwszy tom ale jakoś średnio mi podchodzi.




M_F
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Posty w temacie: 1
Posty: 2
Rejestracja: 22 mar 2018, 16:00

Re: polecany kurs, szkolenie, książka Inventor

#2

Post napisał: M_F » 25 lut 2020, 17:18

Wg mnie Stasiak pisze najlepsze książki do Inventora (najbardziej przystępne dla dla nowego użytkownika, prosto i jasno tłumaczy zagadnienia), sam z nich między innymi uczyłem się lata temu. Jak on Ci nie podchodzi to z innymi autorami możesz mieć taki sam problem. Wejdź na youtube i tam poszukaj kursów, część jest płatna, ale z darmowych sam musisz wybrać te najlepsze dla siebie (nie wiemy na jakim etapie wiedzy jesteś, co Ci sprawia największą trudność)


Autor tematu
stec007
Czytelnik forum poziom 2 (min. 20)
Czytelnik forum poziom 2 (min. 20)
Posty w temacie: 2
Posty: 20
Rejestracja: 29 kwie 2014, 17:24
Lokalizacja: rz-w

Re: polecany kurs, szkolenie, książka Inventor

#3

Post napisał: stec007 » 01 mar 2020, 16:51

Przerabiam Stasiaka ale wydaje mi się że jak mnie prowadzi krok po kroku to mało zapamiętam. Chciałbym mieć najpierw zadanie a jak mam kłopot to wtedy patrze jak coś zrobić. Zależy mi najbardziej na modelowaniu części bryłowych. Chciałbym to opanować do perfekcji żebym mógł narysować każdą część jaką realnie dostanę do powielenia na maszynie. A resztę bym chciał opanować na powiedzmy podstawowy poziom.

ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Autodesk Software (Autocad, Inventor etc) ”