Deckel FP4 NC CC/T Dialog 11 uruchomienie magazynu

Dyskusje o frezarkach typu Deckel

Autor tematu
stal-com
Sympatyk forum poziom 2 (min. 50)
Sympatyk forum poziom 2 (min. 50)
Posty w temacie: 2
Posty: 56
Rejestracja: 04 sty 2008, 21:19
Lokalizacja: Bestwina

Deckel FP4 NC CC/T Dialog 11 uruchomienie magazynu

#1

Post napisał: stal-com » 21 mar 2019, 21:11

Witam,
potrzebuję pomocy, usiłuję uruchomić frezarkę Deckel FP4 NC CC/T z ster. Dialog 11 i magazynem narzędzi. Po ciężkich bojach jestem w stanie zbazować osie oraz zakręcić wrzecionem. I na tym koniec, magazyn nie chce działać, czasem wyskakuje jakiś błąd odnośnie złej pozycji magazynu. Magazyn ma swój pulpit sterowniczy który również chyba nie działa bo naciskam na nim przyciski ale nic się nie dzieje.Ogólnie to nie wiem czy jest zepsuty czy może coś robię źle tzn nie wiem czy nie trzeba go jakoś również na początku zbazować lub może nie działa ponieważ w tabeli narzędzie nie mam żadnego narzędzia zdefiniowanego. Gdyby ktoś mógł doradzić cokolwiek byłbym wdzięczny.




Autor tematu
stal-com
Sympatyk forum poziom 2 (min. 50)
Sympatyk forum poziom 2 (min. 50)
Posty w temacie: 2
Posty: 56
Rejestracja: 04 sty 2008, 21:19
Lokalizacja: Bestwina

Re: Deckel FP4 CC/T Dialog 11 uruchomienie magazynu

#2

Post napisał: stal-com » 22 mar 2019, 12:08

Witam,
potrzebuję pomocy, usiłuję uruchomić frezarkę Deckel FP4 NC CC/T z ster. Dialog 11 i magazynem narzędzi. Po ciężkich bojach jestem w stanie zbazować osie oraz zakręcić wrzecionem. I na tym koniec, magazyn nie chce działać, czasem wyskakuje jakiś błąd odnośnie złej pozycji magazynu. Magazyn ma swój pulpit sterowniczy który również chyba nie działa bo naciskam na nim przyciski ale nic się nie dzieje.Ogólnie to nie wiem czy jest zepsuty czy może coś robię źle tzn nie wiem czy nie trzeba go jakoś również na początku zbazować lub może nie działa ponieważ w tabeli narzędzie nie mam żadnego narzędzia zdefiniowanego. Gdyby ktoś mógł doradzić cokolwiek byłbym wdzięczny.


innapp
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Posty w temacie: 1
Posty: 1
Rejestracja: 24 cze 2018, 12:10

Re: Deckel FP4 NC CC/T Dialog 11 uruchomienie magazynu

#3

Post napisał: innapp » 24 sie 2019, 20:43

Witam mam taką samą maszynę proszę o kontakt może będę w stanie pomóc. Jest procedura serwisowa do tego

ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Frezarki Deckel, Maho, Aciera, Abene ”