Usunięty post

Opinie, uwagi, propozycje czyli wszystko o tym forum

Autor tematu
kris-1961
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Posty w temacie: 1
Posty: 1
Rejestracja: 26 lut 2008, 21:46
Lokalizacja: Zgorzelec

Usunięty post

#1

Post napisał: kris-1961 » 15 mar 2008, 15:11

Kilka dni temu zamieściłem post na temat współpracy w dziedzinie projektowania amatorskich maszyn cnc wraz z możliwością dołączenia sterowania do nich- jaki efekt - POST JUŻ ZOSTAŁ USUNIĘTY!!! no pogratulować czujności i bystrości na miarę KGB Panie administratorze ,wielki brat czuwa.Post w żaden sposób nie miał znamion "nielegalności" nie był kryptoreklama ani oferowaniem swoich usług co najwyżej promowaniem zdrowej konkurencji ale zdaje się , że administrator jest zwolennikiem monopolu i rządów rodem z minionej epoki no cóż homo sovieticus jeszcze długo pozostanie głęboko w umysłach niektórych ludzi.Jest to tylko moja prywatna dygresja a jednocześnie zwrócenie uwagi na problem wolności wypowiedzi. Życzę powodzenia użytkownikom forum i oczywiście oczekuje , że ten post zostanie również usunięty.Chaos jest twórczy ale nie koniecznie w ludzkim umyśle... :wink:



Tagi:


qqaz
Lider FORUM (min. 2000)
Lider FORUM (min. 2000)
Posty w temacie: 1
Posty: 2111
Rejestracja: 28 sty 2007, 16:12
Lokalizacja: Łódź

#2

Post napisał: qqaz » 15 mar 2008, 16:16

Może nie jestem wzorcem moralności i ten kręgosłup u mnie nie jest napiety jak struna bo jakoś nie trzęsę siie z oburzenia i nie podzielam do końca powyższych pogladów. Ozywiście hasła o zdrowej konkurencji i inne takie byłyby zdrowe przy uczestnictwie na forum ale nie przy wjechaniu "na wkręta" jedynie z propozycjami. Jezeli ma być zdrowo i w równowadze to kolega założy drugie forum i tam zdrową konkurencję będzie prowadził - wtedy odniesienia czy linki do strony powinny pozostać.
Jeżeli bym płacił za poletko z reklamą to własną a nie aby wspomagać konkurencję w tak jaskrawy sposób. Poza tym zawsze to gospodarz określa zasady jakie by nie były.


pukury
Lider FORUM (min. 2000)
Lider FORUM (min. 2000)
Posty w temacie: 1
Posty: 7606
Rejestracja: 23 lis 2004, 22:41
Lokalizacja: kraków

#3

Post napisał: pukury » 15 mar 2008, 16:27

witam !
nie jestem jakoś stroną w tym temacie - ale ! - nie dziwię się że sponsor forum niechętnie patrzy na konkurencję ( póki co potencjalną ) .
nie ma co się denerwować - faktycznie załóż stronkę i podaj linka ( za zgodą admina ) .
przecież forum jest raczej inicjatywą prywatną .
jak ktoś będzie chciał podjąć współpracę to się pewnie zgłosi .
pozdrawiam !
Mane Tekel Fares

Awatar użytkownika

Piotr Rakowski
Lider FORUM (min. 2000)
Lider FORUM (min. 2000)
Posty w temacie: 1
Posty: 2173
Rejestracja: 29 lip 2005, 15:07
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

#4

Post napisał: Piotr Rakowski » 15 mar 2008, 16:50

Dodaję swoje 3 grosze - kolego kris-1961 - tak się składa, że pamiętam dobrze czasy KGB i nie uważam, aby w taki ordynarny sposób trzeba byłoby wyrażać swoje poglądy na tym forum. Niech kol. trochę okrzepnie i dołączy do nas potem. A rację ma ten, kto wykłada kasę. I nie ma to nic wspólnego z KGB, specsłużbami ani kol. Macierewiczem.
Maszyny i oprogramowanie CNC: eduCAD, STEP2CNC, LynxCUT, Styro3D, Tapper, cncCAD, Image2CAM, Turn3D, TERMCUT, LynxNEST (Nesting)

Awatar użytkownika

easy2002
Moderator
ELITA FORUM (min. 1000)
ELITA FORUM (min. 1000)
Posty w temacie: 1
Posty: 1998
Rejestracja: 27 lis 2004, 19:40
Lokalizacja: Gniew
Kontakt:

#5

Post napisał: easy2002 » 15 mar 2008, 16:55

Witam
Zgadzam się w 100% z przedmówcami
Ciekawe co by było gdyby kolega "kris-1961" posiadał własny sklep w swoim mieście i czy na witrynie sklepu dał powiesić ogłoszenie o podobnej ofercie sklepu np. w innej dzielnicy miasta
... z poważaniem ....pozdrawiam --- Doceń to że, poświęciłem Ci trochę czasu !!! wciśnij "pomógł" to nic nie kosztuje ;-) ---
Moja pierwsza i druga maszynka a trzecia w fazie testu http://www.cnc.info.pl/viewtopic.php?t=2281


ARGUS
Lider FORUM (min. 2000)
Lider FORUM (min. 2000)
Posty w temacie: 1
Posty: 2125
Rejestracja: 09 kwie 2007, 22:41
Lokalizacja: Szczecin

#6

Post napisał: ARGUS » 15 mar 2008, 18:16

kris-1961 pisze:no pogratulować czujności i bystrości na miarę KGB
Nie jest to lekka przesada ?
kris-1961 w tym samym tonie to wygląda tak że kolega chciał sie zareklamować
"na krzywy ryj" mówiąc grzeczniej "pojechać na czyjejś du***"
a że nie wyszło to pomstuje i ludzi obraża.
Przepraszam za jezyk ale niestety tak to wygląda.
Jakby to były czasy KGB to kolega nie miałby juz czym pisać bo by łapki połamali
hi hi hi w najlepszym wypadku jakby mieli dobry chumor.
Proponuje załozyc własne forum albo wykupić reklamę.
Nawet mi sie pisac nie chce
post jeden i od razu żale i skargi - a gdzie "Dzień dobry" maniery jak z KGB --fuj .
a tak fajnie się dzień zaczął .........
A do ameryki kolega wyjechać nie chce ?
Tam kgb nigdy nie było - no chyba że na wycieczkę pojechali

Awatar użytkownika

Piotrjub
Moderator
ELITA FORUM (min. 1000)
ELITA FORUM (min. 1000)
Posty w temacie: 1
Posty: 1495
Rejestracja: 11 kwie 2005, 13:00
Lokalizacja: Gdansk

#7

Post napisał: Piotrjub » 15 mar 2008, 18:44

AKURAT to ja skasowałem temat a nie Chaos , dyskutować na ten temat z kolega nie będę - podobne tematy będą dalej kasowane. Pamiętam jeszcze te słowa o zrobieniu konkurencji www.akcesoria.cnc.pl w kolegi poście. Proszę REKLAMĘ ROBIĆ ZA WŁASNE PIENIĄDZE I W INNY SPOSÓB.

Zablokowany Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „www.cnc.info.pl”