Malowanie zagłębień , wąskich szczelin mdf

Tu możemy porozmawiać na temat podstaw budowy amatorskich maszyn CNC
Awatar użytkownika

Autor tematu
Kamsson
Specjalista poziom 1 (min. 100)
Specjalista poziom 1 (min. 100)
Posty w temacie: 1
Posty: 157
Rejestracja: 27 gru 2017, 17:41
Lokalizacja: SUWAŁKI

Malowanie zagłębień , wąskich szczelin mdf

#1

Post napisał: Kamsson » 08 lip 2018, 21:12

Witam
Nie wiedziałem gdzie mogę ten temat wstawić więc proszę moderatora o przeniesienie tematu na odpowiedni dział, dziękuję


Wiec tak szukam u siebie w miescie lakiernia który podjął by sie malowania mdf, narazie byłem u 2 osób i strasznie grymaszą ze to za wąsko że za grubo itp....

Mam kilka pytań:

-Czy naprawdę jest z tym taki problem?
-Jaka powinna być uczciwa cena za malowanie m2 z obydwu stron, oczywiście z zagłebieniami(nie chce po taniości , ma byc dobrze i lakiernik musi też byc zadowolony zeby nie marudził przy nastepnych zleceniach)
-może wogle źle myślę i trzeba to w inny sposób malować (zanurzeniowo czy coś w tym stylu)

Dziękuję za wszystkie odpowiedzi
Pozdrawiam

Obrazek

Obrazek

Dodane 1 godzina 26 minuty 44 sekundy:
Obrazek




badboy_89
Sympatyk forum poziom 2 (min. 50)
Sympatyk forum poziom 2 (min. 50)
Posty w temacie: 1
Posty: 63
Rejestracja: 12 lut 2017, 21:33
Lokalizacja: Katowice

Re: Malowanie zagłębień , wąskich szczelin mdf

#2

Post napisał: badboy_89 » 21 lip 2018, 21:16

Witam czy jest szansa przesłac to do mnie ? jeden element, polakieruje, sprawdze czy tak ciezko, mam swoja lakiernie meblowa, produkuje fronty lakierowane, zapewne chodzi o to czy w te waskie szczeliny lakier z pistoletu da rade pisiknac aby było ładnie a nie tylko zapylone, druga rzecz mat czy połysk, bo polerowanie tego moze byc ciezke, moze cos sie ułamać/ przepolerowac itp...
PS, lakierownie m2 zwykłego frontu mdf 18mm laminowanego ( nie surowego) to koszt za biały połysk 250zł brutto

PS, oczywiscie wazne tez jest jak bardzo gładka powierzchnia jest zostawiona po frezowaniu bo tych szczelin nie ma jak wyszlifowac przed malowaniem i po podkładzie, zakładam ze uzyłeś mdfu z górnej pólki do głebokiego frezowania, pozdrawiam

ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „CNC podstawy”