Skrypt do lab. z wytrzymałości Gołosia PW - ktoś z was ma ?

Dyskusje na temat ogólnych konstrukcji i budowy maszyn oraz obliczeń mechanicznych

Autor tematu
StudentIB
Specjalista poziom 2 (min. 300)
Specjalista poziom 2 (min. 300)
Posty w temacie: 3
Posty: 501
Rejestracja: 23 paź 2015, 00:00
Lokalizacja: Poznań

Skrypt do lab. z wytrzymałości Gołosia PW - ktoś z was ma ?

#1

Post napisał: StudentIB » 13 cze 2018, 18:33

Witam,

czy ktoś z forumowiczów dysponuje książką "Własności i wytrzymałość materiałów. Laboratorium" Gołosia ? Jest to skrypt Politechniki Warszawskiej. Najchętniej bym go odkupił, ale jeśli nie ma chętnych do sprzedaży to byłbym wdzięczny za udostępnienie fragmentu "Literatura" od strony 168. Potrzebne mi są informacje na temat chociaż kilku pozycji tam zawartych (mam rozdział o obliczaniu haka i są tam odniesienia do literatury, której poszukuję - gł. pozycja nr 8 ). Książki nie można kupić w żadnej księgarni ani na portalach aukcyjnych i nawet moja biblioteka jej nie ma.

Z góry dziękuję za pomoc




Duszczyk_K
Specjalista poziom 2 (min. 300)
Specjalista poziom 2 (min. 300)
Posty w temacie: 2
Posty: 523
Rejestracja: 21 lis 2013, 14:18
Lokalizacja: Warszawa Remb.

Re: Skrypt do lab. z wytrzymałości Gołosia PW - ktoś z was ma ?

#2

Post napisał: Duszczyk_K » 14 cze 2018, 08:11

Nie pomogę bezpośrednio ale mam propozycję.
Autor wykłada na wydziale Samochodów i Maszyn Roboczych na Politechnice Warszawskiej. Książka ta jest dostępna w Bibliotece Głównej PW. Dostępna jest w DS Żaczek , DS Akademik. Według informacji z http://www.bg.pw.edu.pl/ może być dostępna w bibliotece wydziałowej SIMR PW, niestety z tego co widzę nie ma elektronicznej wersji tej książki.
Może więc spróbuj napisać np na FB na grupie SIMR (jakaś na pewno się znajdzie) czy ktoś mógłby przejść się do wspomnianych wypożyczalni i spisać Ci wybrane informacje.
Jak będzie straszna bida to ewentualnie ja się mogę przejść.


Autor tematu
StudentIB
Specjalista poziom 2 (min. 300)
Specjalista poziom 2 (min. 300)
Posty w temacie: 3
Posty: 501
Rejestracja: 23 paź 2015, 00:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Skrypt do lab. z wytrzymałości Gołosia PW - ktoś z was ma ?

#3

Post napisał: StudentIB » 14 cze 2018, 12:08

Dobry pomysł, dzięki. Może nawet członkowie grupy wydziałowej mają te książki pokserowane albo wypożyczone jeśli nadal są wykorzystywane na laboratoriach.


Duszczyk_K
Specjalista poziom 2 (min. 300)
Specjalista poziom 2 (min. 300)
Posty w temacie: 2
Posty: 523
Rejestracja: 21 lis 2013, 14:18
Lokalizacja: Warszawa Remb.

Re: Skrypt do lab. z wytrzymałości Gołosia PW - ktoś z was ma ?

#4

Post napisał: Duszczyk_K » 27 cze 2018, 21:44

Kolego udało się to wtedy załatwić? Na FB na forum "SIMR Politechnika Warszawska" koleżanka godzinę temu wstawiła post że pozbywa się tytułowej ksiązki !! Zgłaszaj się i bierz !!


Autor tematu
StudentIB
Specjalista poziom 2 (min. 300)
Specjalista poziom 2 (min. 300)
Posty w temacie: 3
Posty: 501
Rejestracja: 23 paź 2015, 00:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Skrypt do lab. z wytrzymałości Gołosia PW - ktoś z was ma ?

#5

Post napisał: StudentIB » 27 cze 2018, 23:59

Właśnie jeszcze problem nie został rozwiązany - nadal poszukuję tej książki. Dzięki za informację o ogłoszeniu. Sęk w tym, że to jest zamknięta grupa i pewnie nikt mnie nie doda jak studiuję na zupełnie innej uczelni :-( Ale spróbuję coś załatwić.

ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Obliczenia Mechaniczne / Projektowanie Maszyn / Podstawy Konstrukcji Maszyn (PKM)”