Zakup frezarki cnc do wykonywania płaskorzeźb w drewnie

Tu możemy porozmawiać na temat podstaw budowy amatorskich maszyn CNC

DanielMil
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Posty w temacie: 1
Posty: 1
Rejestracja: 28 maja 2018, 12:29

Re: Zakup frezarki cnc do wykonywania płaskorzeźb w drewnie

#11

Post napisał: DanielMil » 13 cze 2018, 09:41

Nie do końca się zgodzę z tym, co pisali poprzednicy. W Polsce nie jest aż tak ciężko sprzedawać płaskorzeźby. Znajomy jakoś 3 lata temu wszedł w to na całego i z tego co widzę nieźle sobie radzi. Jasne, potrzeba było zainwestować niemałą gotówkę, ale opłaciło się.

Ktoś wyżej napisał, że nikt nie kupi płaskorzeźby za 100 zł - nie zrozum mnie źle, ale mylisz się. Można sprzedawać za jeszcze więcej. W końcu wkładasz w to godziny pracy i korzystasz z bardzo drogiej maszyny. Piszesz, że godzinowo to 4-5h, co w przeliczeniu daje 10-12,5zł/h zarobku. Musisz wiedzieć ile jest warta Twoja praca, tym bardziej, że nie jest ona łatwa.

Na droższe produkty też znajdą się kupcy, uwierz mi. Mój znajomy ciągle sprzedaje swoje płaskorzeźby w naprawdę dobrych cenach.

Autorowi tematu odpowiem tylko tyle, że ten mój znajomy kupował frezarkę do drewna w LGF CNC (tutaj podsyłam stronę z frezami do drewna http://www.lgf.com.pl/index.php/frezark ... m-pvc.html).

Sam jakości nie jestem w stanie ocenić, bo nie pracuję na tym sprzęcie, jednakże z tego co wiem mój znajomy sobie chwalił sprzęt.



ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „CNC podstawy”