Potrzebna pomoc w wygenerowaniu G kodu

Potrzebna pomoc w wygenerowaniu G kodu

Dyskusje dotyczące programowania G-Code

Autor tematu
KarolCow
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Posty w temacie: 1
Posty: 1
Rejestracja: 30 kwie 2018, 19:04

Potrzebna pomoc w wygenerowaniu G kodu

#1

Post napisał: KarolCow » 30 kwie 2018, 19:41

Witam. Na poczatku chciałem przeprosic jesli w zlym miejscu wrzucam temat, lecz zalezy mi na czasie a zwarzywszy na to iz weekend majowy zaczął sie na dobre szanse na pomoc spadają z karzdą minutą...
Wiec do rzeczy: w pracy składam skraplacze, przyszedł inzynier ktory wymyslil super lepszy sposób na ich produkcje(wg jego metody jest wolniej i bardziej problematycznie jak widac ale coz, szef zapatrzony i tak kazał wiec niech bedzie...) ktory wymaga wypalenia otworow na plazmie. Wypalilem kilka egzemplarzy, az tu nagle w sobote włączam sheetcama tworze sciezki ciecia, wrzucam do macha3 a tam tylko kilka linijek kodu... cos tam grzebałem ale jestem fizycznym pracownikiem, a programista ze mnie zaden. Czas mnie goni, a nie ma kto tego naprawic...

Ponizej wrzuciłem 5 rysunkow w formacie dxf i chciał bym zeby ktoś (jesli by sie znalazł tak uczynny człowiek) przerobił mi to w sheet camie na plik w formacie tap ktory wrzuce sobie do macha i dalej bede mogł działać(a w gre wchodzi fajna premia wiec bede bardzo zobowiazany)

z gory dziekuję Karol

https://megawrzuta.pl/filesgroup/038141 ... 7f4cd.html



Wróć do „G-CODE - programowanie”