Oznaczanie ulubionych tematów.

Opinie, uwagi, propozycje czyli wszystko o tym forum
Awatar użytkownika

Autor tematu
wojtek30
Specjalista poziom 2 (min. 300)
Specjalista poziom 2 (min. 300)
Posty w temacie: 2
Posty: 384
Rejestracja: 17 sie 2012, 14:23
Lokalizacja: Trójmiasto

Oznaczanie ulubionych tematów.

#1

Post napisał: wojtek30 » 27 sie 2014, 14:40

Widzę że na forum można przy każdym temacie zaznaczać pole wyboru. Dzięki temu wybieramy tematy do ignorowania.
Czy jest jakaś możliwość na tej samej (lub podobnej) zasadzie dodawania tematów do swojej listy ulubionych? Może jakieś oznaczanie gwiazdką? Zapewne wiąże się to z jakąś modyfikacją, bo domyślnie nie widzę takiej opcji.

Często trafi się jakiś ciekawy temat, do którego chciałoby się wrócić w przyszłości, brakuje na forum czegoś w rodzaju spisu treści czy podpiętych najciekawszych wątków, przydałaby się opcja tworzenia własnego zestawienia w poszczególnych działach.



Tagi:

Awatar użytkownika

rockykon
Specjalista poziom 3 (min. 600)
Specjalista poziom 3 (min. 600)
Posty w temacie: 1
Posty: 917
Rejestracja: 13 maja 2005, 22:24
Lokalizacja: Wawa

#2

Post napisał: rockykon » 27 sie 2014, 14:56

Tez mi tego brakuje, jak dodasz wątek do ulubionych, albo bierzesz udział w dyskusji to dostajesz info jak ktoś odpowie... ale tylko jednorazowo i jak przestaniesz czytać wątek, to więcej powiadomień nie dostajesz.

Awatar użytkownika

Autor tematu
wojtek30
Specjalista poziom 2 (min. 300)
Specjalista poziom 2 (min. 300)
Posty w temacie: 2
Posty: 384
Rejestracja: 17 sie 2012, 14:23
Lokalizacja: Trójmiasto

#3

Post napisał: wojtek30 » 27 sie 2014, 15:07

rockykon pisze:... jak przestaniesz czytać wątek, to więcej powiadomień nie dostajesz.
Zdarza mi się po kilku miesiącach odnajdywać wątki w których ktoś mi odpowiedział, a ja nawet o tym nie wiedziałem, nie dostałem powiadomienia :razz:

Na forum jest jakaś lista ulubionych, ale jest to trochę bez sensu i mało intuicyjne rozwiązanie, bo dodaje się tam automatycznie każdy temat w którym się coś pisało.
Przydałaby się taka lista, którą tworzyłoby się świadomie. Coś jak w poczcie gmail, gdzie oznaczamy gwiazdką tematy i one pojawiają się zawsze na górze listy.

Awatar użytkownika

pitsa
Moderator
Lider FORUM (min. 2000)
Lider FORUM (min. 2000)
Posty w temacie: 1
Posty: 4695
Rejestracja: 13 wrz 2008, 22:40
Lokalizacja: PL,OP

#4

Post napisał: pitsa » 28 sie 2014, 06:49

W wątkach jest "dodaj do ulubionych" i "usuń z ulubionych" oraz w swoim profilu można ustawić "Zawsze powiadamiaj o odpowiedziach: tak/nie".
zachowanie spokoju oznacza zdolności do działania
ᐃ 🜂 ⃤ ꕔ △ 𐊅 ∆ ▵ ߡ

Awatar użytkownika

skoti
ELITA FORUM (min. 1000)
ELITA FORUM (min. 1000)
Posty w temacie: 1
Posty: 1743
Rejestracja: 28 gru 2004, 23:56
Lokalizacja: Rybnik

#5

Post napisał: skoti » 30 sie 2014, 23:48

Tez mi tego brakuje, jak dodasz wątek do ulubionych, albo bierzesz udział w dyskusji to dostajesz info jak ktoś odpowie... ale tylko jednorazowo i jak przestaniesz czytać wątek, to więcej powiadomień nie dostajesz.
Powiadomienia przychodzą prawie po każdym nowym poście . Jest jednak warunek , musisz nacisnąć odnośnik w powiadomieniu . Jak tego nie zrobisz to następne powiadomienia już nie dochodzą .
Co do ulubionych to mam takie coś właśnie zrobione na poczcie . Powiadomienia lądują w odpowiednim folderze i tyle . Niestety nie działa jeśli znajdę jakiś ciekawy watek a po dodaniu do ulubionych nikt już nic nie napisze .

ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „www.cnc.info.pl”