Obrazki, inne

Opinie, uwagi, propozycje czyli wszystko o tym forum

Autor tematu
rchobby
Specjalista poziom 2 (min. 300)
Specjalista poziom 2 (min. 300)
Posty w temacie: 3
Posty: 441
Rejestracja: 31 maja 2004, 07:01
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Obrazki, inne

#1

Post napisał: rchobby » 02 cze 2004, 10:08

Nie mogę dołączyć obrazku do wiadomości?
Gdzie można zamieszczać zdjęcia z prac frezarki?
Gdzie można zamieszczać zdjęcia frezarki?
W jaki sposób można dodawać do działu download lub link?

Pozdrawiam



Tagi:

Awatar użytkownika

chaos
Administrator
Specjalista poziom 3 (min. 600)
Specjalista poziom 3 (min. 600)
Posty w temacie: 2
Posty: 630
Rejestracja: 29 maja 2004, 12:49
Lokalizacja: Augustów
Kontakt:

#2

Post napisał: chaos » 03 cze 2004, 00:09

Obrazki do postu dolanczasz przez <załącz plik> obsluguje formaty gif jpeg jpg png tga tif
Narazie do zalączania zdjęć swoich maszyn służy Album (górne menu), to jest najprostsze rozwiązanie, ale trzeba by pomyśleć nad stworzeniem czegoś co by się otwieralo jako strona internetowa w środkowej kolumnie portalu. Tak mysle, ale puki co to mozna w albumie moze zda to egzamin.
Linki można dodawać w dziale <Linki> klikając na dole pole Nowy link. Po lewej wpisujesz adres i opis a po prawej wybierasz dział -kategorie.
Na razie jeszcze nie można wysyłąć plików przez strone :( puki co wysyłajcie do mnie na skrzynke [email protected] z opisem jaki mam umieścić na stronie i nazwą działu w jakiej ten plik powinien być umieszczony. Pliki do 25 MB biore od ręki wieksze lepiej wcześniej uzgodnić.
Pozdrawiam


Autor tematu
rchobby
Specjalista poziom 2 (min. 300)
Specjalista poziom 2 (min. 300)
Posty w temacie: 3
Posty: 441
Rejestracja: 31 maja 2004, 07:01
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Wstawianie linków - strona główna

#3

Post napisał: rchobby » 03 cze 2004, 06:31

Jak próbuję wstawić załącznik i/lub dodaj załącznik, np. w dziale mechanika, pojawia się komunikat na górze, szare pole:

Błąd wysyłania załącznika (nie można skopiować do określonego katalogu: ./files/wycinanka.jpg, skontaktuj się z administratorem forum.

[ Add: 2004-06-03, 07:40 ]
Wstawiając link na stronie główej zauważyłem automatyczne dodawanie nowych kategorii. Po wybraniu 'nowy link' pojawia się okno a w nim po prawej stronie są kategorie. W moim wypadku pojawiło się 'rchobbys ulubione', które potem zmieniłem na 'Programy' - proszę skasować. Moim zdaniem nie jest to dobre rozwiązanie, użytkownik nie powinien mieć takich możliwości edycyjnych. Nowe kategorie powinny być tworzone przez admina lub moderatora inaczej powstanie bałagan i straszne zamieszanie.

Awatar użytkownika

chaos
Administrator
Specjalista poziom 3 (min. 600)
Specjalista poziom 3 (min. 600)
Posty w temacie: 2
Posty: 630
Rejestracja: 29 maja 2004, 12:49
Lokalizacja: Augustów
Kontakt:

#4

Post napisał: chaos » 04 cze 2004, 02:07

Dzieki, dzieki.
Z wysylaniem zalacznikow nie powinno juz byc problemu, faktycznie bylo tak jak mowiles.
Z tymi linkami to jest tak ze kazdy user ma mozliwosc dodania strony i edycji stron tylko tych, ktore sam dodal (to wylacze ale na razie nie wiem jak to zrobic).
Jak bys mogl troche jasniej napisac o co ci chodzi bo nie bardzo zrozumialem. Kazdy uzytkownik moze dodac linka do jednej z ustawionych kategorii. Kategorji nie moze dodawac. Przynajmniej tak jest u mnie. Ulubione kazdy user ma swoje i moze dodadawac i kombinowac tam co tylko zechce a inni userzy nie widza co masz w swoich ulubionych.


Autor tematu
rchobby
Specjalista poziom 2 (min. 300)
Specjalista poziom 2 (min. 300)
Posty w temacie: 3
Posty: 441
Rejestracja: 31 maja 2004, 07:01
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

#5

Post napisał: rchobby » 04 cze 2004, 11:47

Po wstawieniu linka po lewej stronie pojawiła się nowa kategoria, ale już mi to wyjaśniłeś. Oczywiście główne nie uległy zmianie, chodziło mi tylko o tę dodatkową - 'user ulubione'.

Dołączanie załączników działa. W trakcie wysyłania przez jakiś czas na górze pojawiają się dziwne informacje - szybko znikły i nie zdążyłem zanotować. Nie przeszkadza.

ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „www.cnc.info.pl”