ZEGAR

Tutaj prosze umieszczać rysunki, kody i inne prace, które można wykonać na maszynie CNC

habit_m_
Specjalista poziom 2 (min. 300)
Specjalista poziom 2 (min. 300)
Posty w temacie: 2
Posty: 329
Rejestracja: 07 lut 2010, 13:07
Lokalizacja: Toruń

#21

Post napisał: habit_m_ » 28 lip 2011, 23:32

Stopnie bukowe i podstopnie from obi-liroy też mam opanoane :mrgreen:

Tylko jak się je porówna do np. desek egzotycznych w hurtowni np. podstopni klejonych albo blatów z drewna egzotycznego, to człowiekowi polskie krajowe drewno za tą cenę w castoramie wychodzi bokiem cenowym. Niby naszych cen nieprzebijesz wg reklamy - ale to jest śmiech.

To bardziej opłaca się kupić podstopień w meranti lu innym egzotyku, który ładują do wewnątrz drzwi bukowych i dębowych aby się niepaczyły od wilgoci.

Ja wam polecam kiedyś przejechać się do takiej hurtowni jak u was w mieście jest i zobaczyć ceny blatów, stopni i podstopni z egzotyków to się załamiecie jak w castoramie czy liroyu kroją za te deski i nie mówie tylko o bukowych, ale np. oświerkowych czy innych też.

Żenada niezgodna z reklamą.

maciek

Za link dziękuję, widziałem tą stronę już, ale perspektywa przerysowywania wszystkiego trochę mnie przerażają.

Ale ten gość to jest wymiatacz:

http://www.lisaboyer.com/Claytonsite/Claytonsite1.htm


A plany tego zegara mógłbym przerysowywać i miesiąc:


http://www.lisaboyer.com/Claytonsite/ma ... epage1.htm


Poprostu mistrzostwo z tymi kulkami.

maciek ps. ktoś ma ? :???:



Tagi:

Awatar użytkownika

blue_17
ELITA FORUM (min. 1000)
ELITA FORUM (min. 1000)
Posty w temacie: 2
Posty: 1715
Rejestracja: 16 kwie 2009, 07:55
Lokalizacja: Kraków/Kornatka

#22

Post napisał: blue_17 » 01 wrz 2011, 00:14

Widziałem tylko coś takiego w maszynie jakiegoś renesansowego, albo greckiego wynalazcy w przy żadzie do pomiaru długości tam podobne to działało bo co określona ilość zębów wpadała duża kulka i małe odpowiednio

Zegar wymiata to fakt, przepiękny i pomysłowy
"I siedzieli oni razem pod nagim DOS-em i nie wstydzili sie tego." :D

ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „DXF, NC, HPGL, itp”