Co to za frezarka ?

Maszyny ze stali, aluminium, odlewów itp.
Tu możesz również przedstawić się i opisać swoją maszynę
Awatar użytkownika

bartuss1
Lider FORUM (min. 2000)
Lider FORUM (min. 2000)
Posty w temacie: 2
Posty: 8458
Rejestracja: 05 kwie 2006, 17:37
Lokalizacja: Kędzierzyn - Koźle
Kontakt:

#31

Post napisał: bartuss1 » 01 mar 2011, 19:30

ja mam roboczogodzine 50zł netto :P tylko ze jedna plazma znikła i robi sie kolejną, może postoi trochę, a samochód jak mi sie zepsuje to do odry blisko


https://www.etsy.com/pl/shop/soltysdesign

Tagi:


kamar
Lider FORUM (min. 2000)
Lider FORUM (min. 2000)
Posty w temacie: 7
Posty: 16275
Rejestracja: 18 wrz 2010, 06:17
Lokalizacja: Kozienice
Kontakt:

#32

Post napisał: kamar » 01 mar 2011, 19:34

Też można :) Tyle ze godzina godzinie nierówna, co jeden zrobi w godzinę inny potrzebuje dniówki i nie dlatego że się op.... tylko takie ma możliwości :)

Awatar użytkownika

bartuss1
Lider FORUM (min. 2000)
Lider FORUM (min. 2000)
Posty w temacie: 2
Posty: 8458
Rejestracja: 05 kwie 2006, 17:37
Lokalizacja: Kędzierzyn - Koźle
Kontakt:

#33

Post napisał: bartuss1 » 01 mar 2011, 19:43

ano, a nie daj boze jak masz pracowników którzy wołaja jeść albo jakies związki zawodowe
https://www.etsy.com/pl/shop/soltysdesign


upanie
ELITA FORUM (min. 1000)
ELITA FORUM (min. 1000)
Posty w temacie: 1
Posty: 1965
Rejestracja: 15 sty 2011, 09:26
Lokalizacja: Wyszków

#34

Post napisał: upanie » 01 mar 2011, 21:10

Wracając do tematu... ale jednak nie do końca ;)
Jesteś pewien, że chcesz robić płytki drukowane frezarką?
Zdecydowanie szybciej, taniej i dokładniej zrobisz metodą fotochemiczną.
Fakt, że trzeba je jakoś owiercić i do tego frezarka się przyda ale na pewno nie do robienia ścieżek :)
Ja rozpocząłem budowę frezarki ale będę tylko owiercał płytki i ew. wycinał jakieś bardziej skomplikowane kształty ale same ścieżki będę robił fotochemem. I takie rozwiązanie polecam.
czilałt...


Autor tematu
Janek69
Czytelnik forum poziom 2 (min. 20)
Czytelnik forum poziom 2 (min. 20)
Posty w temacie: 7
Posty: 29
Rejestracja: 27 lut 2011, 23:57
Lokalizacja: Warszawa

#35

Post napisał: Janek69 » 02 mar 2011, 00:04

Dudis69 - Dzięki za pomoc ten GV2518 wygląda całkiem fajnie i ludziska piszą na forach dość pozytywne opinie. Troszkę mały stół ... ale reszta wygląda dość przyzwoicie .
Upanie- foto chemicznie nie robiłem, generalnie termo transfer przy pomocy laminatora jest ok , ale ... muszę go przytachać z garażu , potem trawienie, wycinanie, wiercenie ( na szczęście coraz mniej) i zaczyna mnie i moja panią to wszystko lekko denerwować. Mając CNC spokojnie sobie robię projekt , potem coppercam i w tym czasie idę z psem na spacer :) a sąsiedzi dostają szału :roll: .
Wyprodukowałem własna maszynkę... nawet wierci otwory tam gdzie trzeba... ale powstała bez przemyślenia i zaplecza warsztatowego ... no i zrobiłem (złożyłem) babola . Nie chcę już popełniać tego błędu ... nie nadaję się do końca do mechaniki, wolę płytki , corela i fotki :) . Do tego jest mi ta maszynka potrzebna.
Widzę temat zboczył na ulubione w naszym kraju tory ... kasa... no może podpadnę , jeśli sobie założyłem, że chcę wydać 5zł to szukam czegoś w tym zakresie finansowym .... ale w zamian chcę dostać wartościowy towar. Wychodzę z założenia, że jeśli dają mi zarobić to i ja dam innym zarobić.....i rozumiem pojęcie koszty własne, koszty wytworzenia, koszty pozyskania....
Reasumując bardzo dziękuje koledze dudis69 za pomoc. Na dzień dzisiejszy prawie się dogadałem z człowiekiem z forum który robi maszynki w innej skali, ale jako firma gwarantuje mi swoim doświadczeniem, że dostanę to czego oczekuję za rozsądne pieniądze.
Jeszcze raz dziękuje i myślę, że temat można zamknąć.
Pozdrawiam
Janek

ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Frezarka - konstrukcja metalowa”