Co to za układ TH3L20 ?

Szukasz informacji o silniku, scalaku czy innym elemencie to podaj symbol, i inne oznaczenia a moze ktos coś ci znajdzie

Autor tematu
Qmar
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Posty w temacie: 2
Posty: 4
Rejestracja: 03 paź 2004, 23:53
Lokalizacja: Mazury-Podkarpacie

Co to za układ TH3L20 ?

#1

Post napisał: Qmar » 17 paź 2004, 22:56

Szukam danych tego układu, przekopałem net i nic oprócz ilości sztuk w sklepach nie znalazłem. Ma to cos wspólnego z silnikami krokowymi. Pochodzi z płytki do jakiejś starej drukarki. Dziękuję za wszelkie informacje.


Marian

Tagi:

Awatar użytkownika

chaos
Administrator
Specjalista poziom 3 (min. 600)
Specjalista poziom 3 (min. 600)
Posty w temacie: 1
Posty: 630
Rejestracja: 29 maja 2004, 12:49
Lokalizacja: Augustów
Kontakt:

#2

Post napisał: chaos » 20 paź 2004, 16:56

Witam
Ja też kiedys szukałem noty do tych układów, znalazlem ale nie wiem teraz gdzie ona jest.
Pamiętam tylko że ten układ zawierał w sobie 4 czy 5 tranzystorów. Jak znajde pdfa to umieszcze go, ale nic nie obiecuje.
Pozdrawiam


Autor tematu
Qmar
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Posty w temacie: 2
Posty: 4
Rejestracja: 03 paź 2004, 23:53
Lokalizacja: Mazury-Podkarpacie

TH3L20 c.d.

#3

Post napisał: Qmar » 20 paź 2004, 21:55

WyobraŸ sobie, że trafiłem na stronę producenta tych uładów (SHINDENGEN), ale nic tam nie znalazłem. Myœlę, że układ był produkowany na zamówienie do drukarek Seikoshy.
Gdzieœ na jakiejœ stronie koreańskiej, gdzie były same krzaczki :shock: przy tym układzie po angielsku (jak sobie przypominam) pisało, że jest to Darlington Array. I tyle tylko udało mi sie ustalić. Gdyby udało by Ci się coœ znaleŸć , byłbym wdzięczny za wszelkie dane. Na tej płytce od tej drukarki (nazwy niestety nie znam) jest 3 takie układy i przy nich 6 mostków diodowych DI1A, których danych też nie ustaliłem. Czekam na dalsze wiadomoœci.
Pozdrawiam
Marian

ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Informacji na temat...”