Podłoga jak nowa! Polerki, dzięki którym podłoga nabierze bl

W tym dziale można przedstawiać swoją ofertę, opisywać maszyny na sprzedaż oraz oferować inne usługi komercyjne.

Podłoga jak nowa! Polerki, dzięki którym podłoga nabierze bl

#1

Post napisał: Redakcja » 20 paź 2015, 11:31

Obrazek
Posiadasz w domu piękny, oryginalny parkiet, ale brak mu wyrazu? Dysponujesz podłogą, pokrytą wspaniałymi kaflami, ale efekt psują zacieki? Możesz wynająć firmę sprzątającą i zapłacić grube pieniądze za chwilowy efekt, albo zainwestować w sprzęt, dzięki któremu Twoja podłoga zawsze będzie nieskazitelnie czysta i pełna blasku.

Polerka polerce nierówna
Dobra polerka to podstawa, jeśli chcemy uzyskać naprawdę dobry efekt. Polerki do podłóg różnią się od siebie nie tylko ceną, ale także zakresem usług, rodzajem końcówek polerujących oraz przeznaczeniem. Urządzenia Numatic - najlepszej firmy, produkującej sprzęt do sprzątania - są zróżnicowane pod względem wielu parametrów:http://www.numatic-haerson.pl/kategoria ... do-podlog/. Polerka HFM 1545 jest na przykład doskonała do polerowania nierównych powierzchni, ponieważ włosie tego urządzenia zostało zaprojektowane tak, by bez trudu sięgało do tych fragmentów posadzki, do których nie docierałyby tradycyjne urządzenia polerujące. Polerki do parkietu nie tylko usuwają smugi i zanieczyszczenia z powierzchni podłogi, część z nich doskonale sprawdza się w roli odświeżacza powłoki zabezpieczającej podłogę. Wybierając urządzenie dla siebie, nie kierujmy się wyłącznie ceną urządzenia. Decydując się na polerki do podłóg o odpowiedniej wielkości, sposobie zasilania i przeznaczeniu, zapewniamy sobie sprzęt, który nas nie zawiedzie i który w pełni spełni nasze oczekiwania.

Polerki Numatic - różne rodzaje
Wyróżniamy kilka rodzajów polerek marki Numatic. Oprócz wspomnianego modelu HFM 1545, w ofercie znajdziemy jeszcze NRU 1500 i HNS 1550. Model NRU 1500 to polerka Numatic, dostosowana do powierzchni różnego rodzaju. Jej cechą charakterystyczną jest płynna regulacja siły nacisku, dzięki czemu w czasie pracy na bieżąco możemy dobierać parametry urządzenia do aktualnych potrzeb. Nadaje się do froterowania podłóg kamiennych i drewnianych, jest bezpieczna dla polerowanej powierzchni i stanowi nieodzowny sprzęt przy renowacji podłóg. To polerka do parkietu i do wielu innych typów podłóg. Model HNS 1550 z kolei sprawdzi się w trudnych warunkach, na nierównych powierzchniach każdego rodzaju. Tak naprawdę wszystkie polerki do podłóg marki Numatic są świetne i konkurencyjne w stosunku do produktów innych firm. Warto zapoznać się z całą ofertą i wybrać urządzenie, które najbardziej odpowiada nam pod względem rozmiarów, funkcjonalności oraz ceny.

Pamiętaj, że polerowanie to przysłowiowa kropka nad „i”!
Nawet użycie najbardziej profesjonalnej polerki do podłóg nic nie da, jeśli przed czynnością polerowania nie oczyścimy należycie powierzchni. W tym celu warto nabyć profesjonalne urządzenia czyszczące, które pozwolą na skuteczne usunięcie nawet głębokich i silnych zanieczyszczeń. Polerowanie podłogi powinno być ostatnim etapem przywracania blasku staremu parkietowi czy sfatygowanej posadzce. Próba wypolerowania zabrudzonej powierzchni może spowodować roztarcie brudu, nasilenie się smug i przebarwień, a także zniszczeniem sprzętu do sprzątania. Jeśli mamy wątpliwości co do tego, jakie prace porządkowe należy wykonać przed przystąpieniem do polerowania podłogi oraz jakiego rodzaju środków czyszczących i impregnujących możemy użyć, dobrze jest skonsultować się ze specjalistą, który podpowie optymalne rozwiązania.

Chcesz, aby Twoja podłoga odzyskała blask? Na http://www.numatic-haerson.pl/ znajdziesz najlepsze polerki do podłóg, w atrakcyjnych cenach.Tagi:

#2

Post napisał: quick » 29 maja 2016, 13:48

Jaką konkretnie maszyne polecacie do polerki podłogi?

ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Artykuły - Oferty Firmowe”