Firma Valor – specjalistyczna obróbka CNC

W tym dziale można przedstawiać swoją ofertę, opisywać maszyny na sprzedaż oraz oferować inne usługi komercyjne.

Firma Valor – specjalistyczna obróbka CNC

#1

Post napisał: Redakcja » 28 paź 2018, 17:42

Obrazek
Firma Valor działa już od 2007 roku, specjalizując się w innowacyjnych technikach skrawania i obróbki materiałów. W jej ofercie znajdziemy zarówno cięcie laserem (w tym rur i profili), gięcie blach, frezowanie CNC, toczenie CNC, jak i malowanie proszkowe. Tak duży zakres usług i fachowe wykonanie to główne przyczyny, dla których Valor niezmiennie utrzymuje wysoką pozycję na rynku. Czym jeszcze wyróżnia się na tle konkurencji?
Chyba nikogo nie trzeba przekonywać, że rosnąca popularność obróbki CNC ma silne podstawy. Metoda ta pozwala na zdecydowanie szybsze obrabianie i skrawanie dowolnych elementów, umożliwiając produkcję idealnie powtarzalnych części. Szybko wyprzedziła metodę ręczną, znajdując zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu. Jest o wiele szybsza, prostsza, a przy tym efektywniejsza. Nic dziwnego, że wraz z rozwojem tej innowacyjnej dziedziny, jak grzyby po deszczu zaczęły wyrastać kolejne firmy specjalizujące się w obróbce CNC. Na ich tle wyróżnia się Valor – przedsiębiorstwo z siedzibą zlokalizowaną w województwie małopolskim.

Firma operuje dużym parkiem maszynowym, który pozwala na oferowanie bardzo szerokiego zakresu usług. Posiada Certyfikat Systemu Zarządzania PN-EN z zakresu cięcia laserowego blach, gięcia blach CNC, oraz frezowania CNC. Każdy proces jest wspomagany komputerowo, nie ma więc miejsca na błędy i niedociągnięcia. Warto pamiętać, że najwyższą jakość gwarantuje w tym przypadku nie tylko specjalistyczne wyposażenie, ale również bogate doświadczenie samych pracowników. Na każdym etapie produkcji przy obróbce CNC należy przeprowadzać ścisłą kontrolę. Z tego względu Valor przykłada ogromną wagę do dokładności wykonywanych usług i doboru dobrze wyszkolonych osób do obsługi każdego sprzętu.
Nowości w parku maszynowym firmy Valor: Salvagnini P2Lean i wycinarka laserowa 10kW 

Mimo dużego popytu na swoje usługi, Valor nie spoczywa na laurach. W związku z pojawianiem się rynkowych nowości w branży firma wciąż poszukuje kolejnych ulepszeń.  Z tego względu, niedawno zainwestowano w innowacyjne, wysokiej klasy urządzenia. Pierwszym z nich jest wycinarka laserowa o mocy 10kW, pozwalająca na uzyskanie ogromnych możliwości w prędkości cięcia oraz w zakresie grubości – nawet do 3 centymetrów. Cechuje ją ogromna wydajność. Druga nowość w wyposażeniu przedsiębiorstwa to automat gnący Salvagnini P2Lean. Według zapewnień producenta jest to najbardziej wszechstronny i niezawodny sprzęt tego typu. Umożliwia wytwarzanie szerokiej gamy części metalowych w formie zestawów, niewielkich partii, oraz pojedynczych elementów.

Jak widać, Valor stawia na ciągły rozwój. Zarówno pod względem wprowadzanych technologii, śledzenia rynkowych nowości, jak i ulepszania umiejętności swoich pracowników. Dzięki temu zapewnia precyzyjne, pozbawione błędów cięcie laserem. Warszawaoraz pozostałe, większe i mniejsze polskie miasta, korzystają z usług właśnie tej małopolskiej firmy, ponieważ zawsze gwarantuje najwyższą jakość zarówno na etapie projektowania, jak i wytwarzania każdego produktu.Wróć do „Artykuły - Oferty Firmowe”