Filtry do sprężarek - najlepsza jakość powietrza

W tym dziale można przedstawiać swoją ofertę, opisywać maszyny na sprzedaż oraz oferować inne usługi komercyjne.

Filtry do sprężarek - najlepsza jakość powietrza

#1

Post napisał: Redakcja » 26 sie 2017, 11:06

Obrazek
Zapotrzebowanie na wysokiej jakości sprężone powietrze jest ogromne. Znajduje ono szerokie zastosowanie we wszystkich gałęziach przemysłu, rzemiosła i w życiu codziennym. W niektórych sektorach szczególnie przywiązuje się wagę do jakości sprzężonego powietrza, dlatego warto stosować filtry do sprężarek.

Filtry do sprężarek mają za zadanie oddzielać cząstki stałe, aerosole oleju i wody oraz opary olejowe, gwarantując doskonałą jakość sprężonego powietrza. Filtry wykonywane są z różnych materiałów. Można je dopasować do konkretnych rodzajów sprężarek, co pozwala na zachowanie wydajności oraz niezawodności urządzeń.

W firmach sprężarki są narażone na zasysanie z otoczenia sporej ilości zanieczyszczeń np. kurzu, rdzy i sezonowych pyłków. Wysokiej jakości filtry, dopasowane do sprężarek, okazują się konieczne, aby uzyskać wolne od zanieczyszczeń sprzężone powietrze. W celu zachowania jakości czystego powietrza najbezpieczniej jest używać profesjonalnych filtrów do sprężarek cenionych producentów BOGE i HANKINSON. Gwarantują one wydajną pracę, niskie ciśnienie dyferencyjne oraz wysoki poziom filtracji. Filtry sprężonego powietrza BOGE i HANKINSON to produkty cenione na rynku międzynarodowym za swoją jakość i trwałość.

Zadaniem filtrów BOGE jest oddzielenie cząstek stałych, aerosoli oleju i wody oraz oparów olejowych. Jakość sprężonego powietrza została przetestowana przez niezależnych ekspertów i spełnia normy ISO 12500-1:2007 oraz ISO 8573-1:2010. Konstrukcja filtrów ułatwia przepływ powietrza, a zastosowanie wysokiej jakości materiałów pozwala na utrzymanie ciśnienia dyferencyjnego na niskim poziomie, bez wpływu na zdolność pochłaniania nieczystości.

HANKISON to producent serii filtrów NGF, które powstały w odpowiedzi na zainteresowanie rynku międzynarodowego sprężonym powietrzem wysokiej jakości, spełniającym normy ISO 8573. Seria NGF opiera się na najnowszych standardach filtracji sprężonego powietrza, gwarantując doskonałą jakość powietrza przy niskich kosztach produkcji. Wydajność wkładów filtrów została potwierdzona przez certyfikat ISO 12500.

Autorem artykułu jest firma Pneumatik S.A., wiodące przedsiębiorstwo w zakresie techniki sprężonego powietrza w Polsce.Tagi:

Wróć do „Artykuły - Oferty Firmowe”