Czyszczenie zbiorników na większą skalę

W tym dziale można przedstawiać swoją ofertę, opisywać maszyny na sprzedaż oraz oferować inne usługi komercyjne.

Czyszczenie zbiorników na większą skalę

#1

Post napisał: Redakcja » 14 paź 2015, 07:42

Obrazek
Każdy przedsiębiorca prowadzący firmę transportową, ma obowiązek dbać nie tylko o stan swojej floty, ale i o czystość. W przypadku cystern, to zadanie jest ważne nie tylko z uwagi na wizerunek firmy. Cysterny należy myć nie tylko z zewnątrz, bardzo istotne jest również okresowe mycie ich wnętrz, brudne wnętrze cysterny, to bowiem nie tylko najlepszy sposób prowadzący do jej zniszczenia, ale i duże zagrożenie - zarówno związane z ochroną środowiska jak i dla produktów, które w brudnej cysternie będą przewożone.

Jak podkreśla firma myciecystern.pl czyszczenie zbiorników cystern to zadanie dla profesjonalistów. Bez wątpienia nie należy tego robić samodzielnie, lecz zlecić usługę czyszczenia zbiorników profesjonalnej myjni. Co ważne, konieczne jest, by była to dobra myjnia, która myciem cystern zajmuje się odpowiednio, posiada niezbędny sprzęt, który służy do tego celu i może właściwie umyć każdą cysternę. Myjnia, w której pracownicy mają odpowiednie uprawnienia i doświadczenie, wiedzą jak myć cysterny i potrafią to robić skutecznie i bezpiecznie.

Jak wybrać dobrą myjnię?
Nie każda myjnia samochodów ciężarowych, to miejsce, w którym wykonuje się czyszczenie zbiorników. Czasami tak, aczkolwiek o jakości takiej usługi można powiedzieć wiele złego. Wybierając myjnię, w której zostanie wykonana usługa mycia cysterny, trzeba więc zwrócić uwagę na wiele szczegółów i wybierać rozsądnie

Certyfikaty i pozwolenia
W pierwszej kolejności, warto sprawdzić, czy myjnia, która zajmuje się myciem cystern, posiada certyfikaty i pozwolenia, uprawniające do takiego działania. Wskazane jest choćby posiadanie Europejskiego Certyfikatu Mycia. Dokumentu, honorowanego na terenie całej Europy. Oczywiście certyfikat to nie wszystko. Konieczne jest również upewnienie się o doświadczeniu firmy, w tym doświadczeniu związanym z myciem, które chcemy zlecić. Nie jest bowiem tajemnicą, że mycie zbiorników to pojęcie, które należy uznać za bardzo ogólne - w zależności o stopnia zabrudzenia zbiornika i rodzaju osadu, mycie cystern może być bowiem łatwiejsze lub trudniejsze. Mniej lub bardziej niebezpieczne. Jeśli w naszej cysternie były przewożone materiały niebezpieczne, warto upewnić się, że pracownicy mają doświadczenie w myciu takich cystern i wiedzą, jak myć, by nie spowodować niebezpieczeństwa czy też zagrożenia dla środowiska naturalnego.

Sprzęt
Czyszczenie zbiorników wymaga posiadania profesjonalnego sprzętu. Zlecając czyszczenie zbiorników, trzeba wiec upewnić się, że firma, która podejmuje się zlecenia, taki sprzęt posiada. Dobra pompa ciśnieniowa i wysokiej jakości generator pary to coś, co przy czyszczeniu zbiorników można traktować jako podstawę. Jeśli firma, która zajmuje się czyszczeniem zbiorników, nie dysponuje takimi urządzeniami, warto zastanowić się nad sensem korzystania z jej usług.

Regularne czyszczenie zbiorników cystern, to nie tylko potrzeba. To wręcz konieczność. Zadbane, regularnie czyszczone cysterny, mogą służyć do przewożenia różnych produktów, firma transportowa, która regularnie czyści swoje cysterny, dużo lepiej jest oceniania przez swoich klientów.
Ostatnio zmieniony 07 lis 2017, 12:00 przez xeon235, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: poprawa bbcodeTagi:

Wróć do „Artykuły - Oferty Firmowe”